7. Marmara Basketbol Ligi’nde 2. Haftanın Panoraması

Marmara Basketbol Ligi’nde 2019 – 2020 sezonu 2. hafta heyecanı geride kalırken izleyenler yine birbirinden önemli bireysel performanslara tanık oldu.

Sezonun 2. haftasında (26 Ekim – 1 Kasım 2019) 9 farklı yaş grubunda toplam 13 karşılaşma oynanırken çekişmeli maçlarla yine izleyenler salonlardan keyifli ayrıldı.

U9 KATEGORİSİ

Parlayan Yıldızlar: 48 – Üsküdar Marmara: 3

Haftanın Takımı: Parlayan Yıldızlar
Haftanın Oyuncusu: Yunus Oğul Sargın (Parlayan Yıldızlar)
Haftanın Antrenörü: Banu Özgür (Parlayan Yıldızlar)

Haftanın En İyi Beşi

Alp Cangül (Parlayan Yıldızlar)
Yunus Oğul Sargın (Parlayan Yıldızlar)
Giray Deniz Çatay (Parlayan Yıldızlar)
Muhammet Candan (Üsküdar Marmara)
Ali Ketenci (Parlayan Yıldızlar)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Yaz Başar (Parlayan Yıldızlar)
Yusuf Emre (Parlayan Yıldızlar)
Taha Başaran (Parlayan Yıldızlar)
Doğukan Kühlen (Üsküdar Marmara)
Mete Kayacan (Parlayan Yıldızlar)

U10 KATEGORİSİ

CSKA Ataşehir: 12 – Suadiye Spor: 50
Daçka Şerifali: 45 – CSKA Kadıköy: 12

Haftanın Takımı: Saudiye Spor
Haftanın Oyuncusu: Murat Sağıroğlu (Suadiye Spor)
Haftanın Antrenörü: Sezer Şahin (Suadiye Spor)

Haftanın En İyi Beşi

Can Vural (Suadiye Spor)
Murat Sağıroğlu (Suadiye Spor)
Ömer Faruk Tüfekçi (Daçka Şerifali)
Arda Köroğlu (Daçka Şerifali)
Kerem Görgülü (Suadiye Spor)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Nihat Can Özdemir (CSKA Ataşehir)
Oğuz Efe Damlı (CSKA Ataşehir)
Murat Efe Gökdeniz (CSKA Ataşehir)
Efekan Çekmez (CSKA Kadıköy)
Efe Karakaya (CSKA Kadıköy)

U11 KATEGORİSİ

Daçka Şerifali: 20 – Üsküdar Marmara: 21

Haftanın Takımı: Üsküdar Marmara
Haftanın Oyuncusu: A. Alp Cengiz (Daçka Şerifali)
Haftanın Antrenörü: Batuhan Türkay (Üsküdar Marmara)

Haftanın En İyi Beşi

Ali Kalkan (Üsküdar Marmara)
Kaan Çevik (Üsküdar Marmara)
A. Alp Cengiz (Daçka Şerifali)
Muzaffer Yiğit Demircioğlu (Üsküdar Marmara)
Erdem Yaşar (Daçka Şerifali)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Kaan Karakaş (Üsküdar Marmara)
Ömer Faruk Başboğa (Üsküdar Marmara)
Nehir Taşkın (Daçka Şerifali)
Batu Yıldırım (Üsküdar Marmara)
Utku Yanal (Daçka Şerifali)

U12 KATEGORİSİ

Suadiye Spor: 47 – Girişim: 33
Gelişim SK: 16 – Küçükyalı Gelişim: 28

Haftanın Takımı: Suadiye Spor
Haftanın Oyuncusu: Arda Gidik (Suadiye Spor)
Haftanın Antrenörü: Kerem Bulutoğlu (Suadiye Spor)

Haftanın En İyi Beşi

Servan Filiz (Suadiye Spor)
Arda Gidik (Suadiye Spor)
Kaan Kargın (Küçükyalı Gelişim)
Poyraz Pirim (Küçükyalı Gelişim)
Ömer Tuna Aydın (Suadiye Spor)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Taha Zaralı (Girişim)
Tura Şahan (Gelişim)
Ela Demirci (Gelişim)
Berkay Gündoğan (Girişim)
Batuhan Korkmaz (Girişim)

U13 KATEGORİSİ

Küçükyalı Gelişim: 53 – Daçka Şerifali: 49
Suadiye Spor: 21 – Suadiye Basketbol: 71

Haftanın Takımı: Küçükyalı Gelişim
Haftanın Oyuncusu: Ahmet Mert Arda (Küçükyalı Gelişim)
Haftanın Antrenörü: Ümit Yanar (Küçükyalı Gelişim)

Haftanın En İyi Beşi

Ahmet Mert Arda (Küçükyalı Gelişim)
Emir Çağan Yazıcı (Suadiye Basketbol)
Çınar Göç (Suadiye Basketbol)
Umut Ateş (Küçükyalı Gelişim)
Mert Dilber (Daçka Şerifali GSK)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Kaan Yoldaş (Daçka Şerifali GSK)
Kartal Coşkun (Daçka Şerifali GSK)
Murat Albayrak (Suadiye Spor)
Berkay Keskin (Suadiye Basketbol)
Yusuf Demir Kosan (Küçükyalı Gelişim)

U14 KATEGORİSİ

Parlayan Yıldızlar: 68 – Üsküdar Marmara: 45

Haftanın Takımı: Parlayan Yıldızlar
Haftanın Oyuncusu: Erdem Alemdar (Parlayan Yıldızlar)
Haftanın Antrenörü: Ümit Dahar (Parlayan Yıldızlar)

Haftanın En İyi Beşi

Arda Değirmenci (Parlayan Yıldızlar)
Yahya Cenk Kıyımcı (Üsküdar Marmara)
Erdem Alemdar (Parlayan Yıldızlar)
Arda Bozaba (Üsküdar Marmara)
Ali Günay (Parlayan Yıldızlar)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

E. Deniz Çetin (Parlayan Yıldızlar)
Çınar Demir (Parlayan Yıldızlar)
Eren Polat Yalçın (Üsküdar Marmara)
Emir Gündemir (Parlayan Yıldızlar)
Metehan Elteş (Üsküdar Marmara)

U16 KATEGORİSİ

Gelişim SK: 37 – Suadiye Basketbol: 65
CSKA Kadıköy: 35 – Küçükyalı Gelişim: 60

Haftanın Takımı: Suadiye Basketbol
Haftanın Oyuncusu: K. Ege Öztüre (Suadiye Basketbol)
Haftanın Antrenörü: İsmail Serkan Çift (Suadiye Basketbol)

Haftanın En İyi Beşi

İrfan Tuna Coşar (Suadiye Basketbol)
K. Ege Öztüre (Suadiye Basketbol)
Ahmet Tuğrul (Küçükyalı Gelişim)
Y. Bora Kırkoğlu (Suadiye Basketbol)
Timur Emre Özköse (Küçükyalı Gelişim)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Tuna Sorucu (Küçükyalı Gelişim)
Yiğit Kazancı (CSKA Kadıköy)
Batuhan Baybars (CSKA Kadıköy)
Yunus Emre Sarımsak (Gelişim)
Emir Erdoğan (Gelişim)

U14 – W KATEGORİSİ

Kartal Marmara: 26 – İstanbul Marmara: 22
Heybeliada Cesaret Derneği: 40 – Yeditepe Basketbol: 44

Haftanın Takımı: Yeditepe Basketbol
Haftanın Oyuncusu: Ezel Akbulut (Yeditepe Basketbol)
Haftanın Antrenörü: Ali Kaval (Yeditepe Basketbol)

Haftanın En İyi Beşi

Deniz Naz Çeçen (Yeditepe Basketbol)
Yağmur Yıldız (Kartal Marmara)
Melisa Tunca (Yeditepe Basketbol)
Rana Ilgın Kurt (Kartal Marmara)
Ezel Akbulut (Yeditepe Basketbol)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Selvi Doğan (Heybeliada Cesaret Derneği)
Zeynep Kuzgun (İstanbul Marmara)
Reyhan Songüler (Heybeliada Cesaret Derneği)
Ecem Yağmur Kamçı (İstanbul Marmara)
Hilal Uygur (Heybeliada Cesaret Derneği)

Sosyal Medya Adreslerimiz:

Start a Conversation

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir