Marmara Basketbol Ligi 2017-2018 Maç Programı

Marmara Basketbol Ligi ve Marmara Basketbol Süper Ligi ile ilgili 2017-2018 sezonu maç programı ve sonuçlarına marmaralig.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Marmara Basketbol Ligi 2017-2018 Maç Programı

62 - 72
MBL U15 FİNAL GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BEYAZ - ASYA KARTALLARI

33 - 43
MBL U16 KATEGORİSİ YEDİNCİLİK
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - İSTANBUL MARMARA

40 - 33
MBL U13 KATEGORİSİ YEDİNCİLİK
2017-2018
Kartal Anadolu Lisesi

BOĞAZİÇİ KARTALLARI - İSTANBUL KARŞIYAKA

20 - 0
MBL U14 SIRALAMA (9-12)
2017-2018
Kadıköy Anadolu Lisesi

DİNAMO - GENÇ İSTANBULGÜCÜ

45 - 31
MBL U16 KATEGORİSİ BEŞİNCİLİK
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - ACARLAR

51 - 30
MBL U12 KATEGORİSİ 7-8 SIRALAMA
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK SİYAH - ÖZÜ SPOR OKULLARI

42 - 44
MBL U13 KATEGORİSİ BEŞİNCİLİK
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - İSTANBUL MARMARA BORDO

32 - 28
MBL U12 KATEGORİSİ BEŞİNCİLİK
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI SİYAH - İSTANBUL KARŞIYAKA

28 - 40
MBL U11 KATEGORİSİ BEŞİNCİLİK
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - PENDİKGÜCÜ

36 - 23
MBL U9 FİNAL
2017-2018
Batı Ataşehir Emlak Konut Kız Ortaokulu

DEV ATAŞEHİR - İSTANBUL KARŞIYAKA

20 - 0
MBL U14 SIRALAMA 9-10
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

39 - 36
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Şehit Burak Cantürk Ç.P.L

ALLSTARS İSTANBUL - DİNAMO

37 - 25
MBL U11 KATEGORİSİ 7-8 SIRALAMA
2017-2018
E.C.A ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

2014 MALTEPE - KADIKÖY HALK EĞİTİM

43 - 40
MBL U13 KATEGORİSİ FİNAL
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - GELECEĞİN YILDIZLARI

41 - 53
MBL U15 KLASMAN GRUBU
2017-2018
E.C.A ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

2014 MALTEPE - PENDİKGÜCÜ

21 - 32
MBL U11 KATEGORİSİ ÜÇÜNCÜLÜK
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI BEYAZ - GELECEĞİN YILDIZLARI

48 - 44
MBL U13 KATEGORİSİ ÜÇÜNCÜLÜK
2017-2018
E.C.A ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

2014 MALTEPE - ÜSKÜDAR MARMARA

53 - 43
MBL U12 KATEGORİSİ FİNAL
2017-2018
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - ASYA KARTALLARI BEYAZ

20 - 0
MBL U14 YEDİNCİLİK
2017-2018
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - ÜSKÜDAR MARMARA

36 - 46
MBL U15 FİNAL GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BORDO - İSTANBUL MARMARA BEYAZ

28 - 34
MBL U11 KATEGORİSİ FİNAL
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - DEV ATAŞEHİR

23 - 29
MBL U14 FİNAL
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - ASYA KARTALLARI

35 - 22
MBL U15 KLASMAN GRUBU
2017-2018
Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi

PENDİKGÜCÜ - ELİT AKADEMİ

29 - 52
MBL U16 KATEGORİSİ ÜÇÜNCÜLÜK
2017-2018
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - GENÇ İSTANBULGÜCÜ

42 - 25
MBL U15 FİNAL GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - İSTANBUL MARMARA BORDO

53 - 39
MBL U16 KATEGORİSİ FİNAL
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - İSTANBUL KARŞIYAKA

47 - 21
MBL U14 ÜÇÜNCÜLÜK
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - KARTAL MARMARA

42 - 30
MBL U13 KATEGORİSİ YARI FİNAL
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - ÜSKÜDAR MARMARA

20 - 0
MBL U14 SIRALAMA (9-12)
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - DİNAMO

32 - 37
MBL U14 BEŞİNCİLİK
2017-2018
Kartal Anadolu Lisesi

BOĞAZİÇİ KARTALLARI - KARTAL KARŞIYAKA

30 - 39
MBL U13 KATEGORİSİ 5-8 SIRALAMA
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

25 - 35
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi

PASK - İSTANBUL MARMARA

31 - 55
MBL U12 KATEGORİSİ 11-12 SIRALAMA
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - PENDİKGÜCÜ

36 - 40
MBL U12 KATEGORİSİ ÜÇÜNCÜLÜK
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - KARTAL MARMARA

23 - 11
MBL U10 KATEGORİSİ 7-8 SIRALAMA
2017-2018
Kartal Anadolu Lisesi

BOĞAZİÇİ KARTALLARI - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

30 - 31
MBL U10 FİNAL
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BORDO - KADIKÖY HALK EĞİTİM

43 - 17
MBL U10 ÜÇÜNCÜLÜK
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI BEYAZ - DEV ATAŞEHİR

14 - 19
MBL U9 YEDİNCİLİK
2017-2018
Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi

PENDİKGÜCÜ - ÜSKÜDAR MARMARA

15 - 13
MBL U9 BEŞİNCİLİK
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

21 - 16
MBL U11 KATEGORİSİ 11-12 SIRALAMA
2017-2018
Kartal Anadolu Lisesi

BOĞAZİÇİ KARTALLARI - KARTAL MARMARA

14 - 19
MBL U10 KATEGORİSİ 9-10 SIRALAMA
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - ASYA KARTALLARI SİYAH

30 - 9
MBL U10 BEŞİNCİLİK
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - ÜSKÜDAR MARMARA

8 - 16
MBL U9 ÜÇÜNCÜLÜK
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

İSTANBUL MARMARA - ASYA KARTALLARI

38 - 25
MBL U12 SIRALAMA (13-16)
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GSK TURKUAZ - İSTANBUL MARMARA BEYAZ

26 - 35
MBL U13 KATEGORİSİ 5-8 SIRALAMA
2017-2018
Kartal Anadolu Lisesi

BOĞAZİÇİ KARTALLARI - İSTANBUL MARMARA BORDO

38 - 50
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - İSTANBULGÜCÜ

24 - 29
MBL U12 KATEGORİSİ 9-10 SIRALAMA
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

İSTANBUL MARMARA BORDO - ADRES İSTANBUL

42 - 28
MBL U11 KATEGORİSİ 5-8 SIRALAMA
2017-2018
Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi

PENDİKGÜCÜ - KADIKÖY HALK EĞİTİM

12 - 39
MBL U11 KATEGORİSİ 9-10 SIRALAMA
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK - ASYA KARTALLARI SİYAH

37 - 47
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Üsküdar Lisesi

GENÇ İSTANBULGÜCÜ - CSKA HALİÇ

54 - 30
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - PASK

20 - 0
MBL U12 KATEGORİSİ 5-8 SIRALAMA
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - İSTANBUL ANADOLU GSK SİYAH

46 - 45
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - ALLSTARS İSTANBUL

20 - 0
MBL U 18 GRUBU
2017-2018

GENÇ İSTANBULGÜCÜ - BALKAN YEŞİLBAĞLAR

0 - 20
MBL U 18 GRUBU
2017-2018

BALKAN YEŞİLBAĞLAR - CSKA HALİÇ

41 - 38
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - KARTAL KARŞIYAKA

51 - 50
MBL U16 KATEGORİSİ 5-8 SIRALAMA
2017-2018
Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi

ACARLAR - İSTANBUL MARMARA

24 - 26
MBL U11 KATEGORİSİ YARI FİNAL
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI BEYAZ - DEV ATAŞEHİR

41 - 35
MBL U13 KATEGORİSİ YARI FİNAL
2017-2018
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - 2014 MALTEPE SK

33 - 29
MBL U15 KLASMAN GRUBU
2017-2018
Henza Akın Çolakoğlu A.İ.H Lisesi

ELİT AKADEMİ - 2014 MALTEPE SK

62 - 50
MBL U12 KATEGORİSİ YARI FİNAL
2017-2018
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - KARTAL MARMARA

55 - 41
MBL U12 KATEGORİSİ YARI FİNAL
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI BEYAZ - ÜSKÜDAR MARMARA

40 - 28
MBL U15 PLAY-OFF
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BORDO - PENDİKGÜCÜ

32 - 21
MBL U11 KATEGORİSİ YARI FİNAL
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - GELECEĞİN YILDIZLARI

57 - 33
MBL U13 ÇEYREK FİNAL
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - İSTANBUL MARMARA BORDO

69 - 35
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Ahmet Sani Gezici Kız İ.H.L

CSKA HALİÇ - İSTANBUL MARMARA

28 - 19
MBL U14 YARI FİNAL
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - İSTANBUL MARMARA

45 - 30
MBL U14 YARI FİNAL
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - KARTAL MARMARA

31 - 21
MBL U12 KATEGORİSİ 9-12 SIRALAMA
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BORDO - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

24 - 23
MBL U12 KATEGORİSİ ÇEYREK FİNAL
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - İSTANBUL ANADOLU GSK SİYAH

46 - 33
MBL U14 5-8 SIRALAMA
2017-2018
Pendik Yunus Emre Ticaret Meslek Lisesi

KARTAL KARŞIYAKA - ÜSKÜDAR MARMARA

31 - 32
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - ASYA KARTALLARI

27 - 18
MBL U10 YARI FİNAL
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BORDO - DEV ATAŞEHİR

35 - 18
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi

PENDİKGÜCÜ - KARTAL MARMARA

32 - 22
MBL U11 KATEGORİSİ 5-8 SIRALAMA
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - 2014 MALTEPE SK

27 - 19
MBL U11 KATEGORİSİ 9-12 SIRALAMA
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK - KARTAL MARMARA

48 - 32
MBL U12 KATEGORİSİ 5-8 SIRALAMA
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI SİYAH - ÖZÜ SPOR OKULLARI

35 - 10
MBL U9 YARI FİNAL
2017-2018
Batı Ataşehir Emlak Konut Kız Ortaokulu

DEV ATAŞEHİR - İSTANBUL MARMARA

26 - 15
MBL U10 KATEGORİSİ 5-8 SIRALAMA
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - BOĞAZİÇİ KARTALLARI

33 - 31
MBL U12 KATEGORİSİ 9-12 SIRALAMA
2017-2018
Rasathane Ortaokulu

ADRES İSTANBUL - PENDİKGÜCÜ

23 - 31
MBL U10 YARI FİNAL
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI BEYAZ - KADIKÖY HALK EĞİTİM

52 - 68
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi

ACARLAR - İSTANBULGÜCÜ

0 - 20
MBL U10 KATEGORİSİ 5-8 SIRALAMA
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK - ÜSKÜDAR MARMARA

26 - 32
MBL U13 PLAY-OFF
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - İSTANBUL MARMARA BEYAZ

42 - 29
MBL U11 KATEGORİSİ ÇEYREK FİNAL
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - PENDİKGÜCÜ

32 - 35
MBL U14 5-8 SIRALAMA
2017-2018
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - BOĞAZİÇİ KARTALLARI

19 - 14
MBL U9 SIRALAMA (5-8)
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - PENDİKGÜCÜ

20 - 18
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Kadıköy Anadolu Lisesi

DİNAMO - HEYBELİADA

17 - 14
MBL U9 YARI FİNAL
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - ASYA KARTALLARI

62 - 38
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Şehit Burak Cantürk Ç.P.L

ALLSTARS İSTANBUL - KARTAL KARŞIYAKA

19 - 23
MBL U16 KATEGORİSİ ÇEYREK FİNAL
2017-2018
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - İSTANBUL KARŞIYAKA

48 - 37
MBL U13 ÇEYREK FİNAL
2017-2018
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - İSTANBUL KARŞIYAKA

44 - 77
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi

ACARLAR - ALLSTARS İSTANBUL

39 - 16
MBL U11 KATEGORİSİ 9-12 SIRALAMA
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI SİYAH - BOĞAZİÇİ KARTALLARI

35 - 23
MBL U11 KATEGORİSİ ÇEYREK FİNAL
2017-2018
Batı Ataşehir Emlak Konut Kız Ortaokulu

DEV ATAŞEHİR - 2014 MALTEPE

29 - 84
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - CSKA ACIBADEM

53 - 25
MBL U16 KATEGORİSİ ÇEYREK FİNAL
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - GENÇ İSTANBULGÜCÜ

41 - 32
MBL U15 PLAY-OFF
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - ELİT AKADEMİ

26 - 18
MBL U11 SIRALAMA (13-14)
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - İSTANBUL MARMARA

24 - 23
MBL U13 ÇEYREK FİNAL
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - BOĞAZİÇİ KARTALLARI

32 - 20
MBL U14 SIRALAMA (9-12)
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK - GENÇ İSTANBULGÜCÜ

25 - 11
MBL U10 ÇEYREK FİNAL
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BORDO - BOĞAZİÇİ KARTALLARI

40 - 24
MBL U14 ÇEYREK FİNAL
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - KARTAL KARŞIYAKA

51 - 25
MBL U10 ÇEYREK FİNAL
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI BEYAZ - ÜSKÜDAR MARMARA

13 - 19
MBL U10 KATEGORİSİ 9-12 SIRALAMA
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BEYAZ - ASYA KARTALLARI SİYAH

20 - 16
MBL U9 SIRALAMA (5-8)
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - ÜSKÜDAR MARMARA

24 - 29
MBL U10 ÇEYREK FİNAL
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - DEV ATAŞEHİR

18 - 14
MBL U 9 GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - İSTANBUL MARMARA

28 - 26
MBL U13 SIRALAMA (13-14)
2017-2018
Kadıköy Halk Eğitim

KADIKÖY HALK EĞİTİM - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

45 - 22
MBL U 9 GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - PENDİKGÜCÜ

47 - 25
MBL U10 ÇEYREK FİNAL
2017-2018
Kadıköy Halk Eğitim

KADIKÖY HALK EĞİTİM - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

50 - 34
MBL U14 ÇEYREK FİNAL
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - ÜSKÜDAR MARMARA

33 - 20
MBL U14 ÇEYREK FİNAL
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - BOĞAZİÇİ KARTALLARI

45 - 37
MBL U14 ÇEYREK FİNAL
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - GELECEĞİN YILDIZLARI

38 - 20
MBL U11 KATEGORİSİ ÇEYREK FİNAL
2017-2018
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - KADIKÖY HALK EĞİTİM

27 - 40
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi

PASK - ASYA KARTALLARI

18 - 22
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi

PENDİKGÜCÜ - İSTANBUL MARMARA

41 - 35
MBL U12 KATEGORİSİ ÇEYREK FİNAL
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI BEYAZ - İSTANBUL KARŞIYAKA

46 - 32
MBL U11 KATEGORİSİ ÇEYREK FİNAL
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI BEYAZ - İSTANBUL KARŞIYAKA

39 - 46
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Hüseyin Rahmi Gürpınar Anadolu Lisesi

HEYBELİADA - ALLSTARS İSTANBUL

43 - 42
MBL U12 KATEGORİSİ ÇEYREK FİNAL
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - ASYA KARTALLARI SİYAH

46 - 30
MBL U13 ÇEYREK FİNAL
2017-2018
E.C.A ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

2014 MALTEPE - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

30 - 50
MBL U12 KATEGORİSİ ÇEYREK FİNAL
2017-2018
Özyeğin Üniversitesi

ÖZÜ SPOR OKULLARI - GELECEĞİN YILDIZLARI

57 - 33
MBL U15 PLAY-OFF
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BEYAZ - 2014 MALTEPE

70 - 23
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi

ACARLAR - BALKAN YEŞİLBAĞLAR

52 - 46
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi

İSTANBULGÜCÜ - ALLSTARS İSTANBUL

39 - 20
MBL U16 KATEGORİSİ 5-8 SIRALAMA
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - KARTAL MARMARA

17 - 42
MBL U13 DOĞU GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BEYAZ - İSTANBUL KARŞIYAKA

34 - 19
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Şehit Burak Cantürk Ç.P.L

ALLSTARS İSTANBUL - KARTAL MARMARA

49 - 16
MBL U14 BATI GRUBU
2017-2018
Kadıköy Anadolu Lisesi

DİNAMO - GENÇ İSTANBULGÜCÜ

22 - 15
MBL U 9 GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

42 - 11
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

40 - 36
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK - ÜSKÜDAR MARMARA

38 - 49
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Şehit Hüseyin Ağırman Lisesi

KARTAL KARŞIYAKA - GENÇ İSTANBULGÜCÜ

36 - 33
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - ADRES İSTANBUL

45 - 17
MBL U13 DOĞU GRUBU
2017-2018
E.C.A ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

2014 MALTEPE - KARTAL MARMARA

32 - 35
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - ASYA KARTALLARI

45 - 23
MBL U 9 GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - PENDİKGÜCÜ

17 - 18
MBL U10 DOĞU GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BEYAZ - BOĞAZİÇİ KARTALLARI

36 - 30
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Şehit Burak Cantürk Ç.P.L

ALLSTARS İSTANBUL - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

0 - 20
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - İSTANBUL MARMARA

55 - 33
MBL U12 DOĞU GRUBU
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GSK SİYAH - ÖZÜ SPOR OKULLARI

35 - 21
MBL U12 DOĞU GRUBU
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - İSTANBUL MARMARA BEYAZ

52 - 38
MBL U12 DOĞU GRUBU
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - PENDİKGÜCÜ

34 - 51
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018
Ahmet Sani Gezici Kız İ.H.L

CSKA ACIBADEM - İSTANBUL KARŞIYAKA

43 - 27
MBL U15 GRUBU
2017-2018
Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi

PENDİKGÜCÜ - ELİT AKADEMİ

56 - 36
MBL U13 DOĞU GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - BOĞAZİÇİ KARTALLARI

19 - 31
MBL U14 DOĞU GRUBU
2017-2018
Şehit Hüseyin Ağırman Lisesi

KARTAL KARŞIYAKA - ASYA KARTALLARI

42 - 35
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - KARTAL MARMARA

25 - 46
MBL U11 DOĞU GRUBU
2017-2018
Şehit Hüseyin Ağırman Lisesi

KARTAL KARŞIYAKA - ASYA KARTALLARI

39 - 44
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - DEV ATAŞEHİR

28 - 47
MBL U11 DOĞU GRUBU
2017-2018
Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi

PENDİKGÜCÜ - GELECEĞİN YILDIZLARI

43 - 61
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - CSKA HALİÇ

53 - 34
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - İSTANBUL MARMARA

32 - 35
MBL U13 BATI GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BORDO - GELECEĞİN YILDIZLARI

44 - 32
MBL U14 DOĞU GRUBU
2017-2018
Kartal Anadolu Lisesi

BOĞAZİÇİ KARTALLARI - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

27 - 36
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BORDO - CSKA ACIBADEM

32 - 14
MBL U13 DOĞU GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BEYAZ - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

22 - 23
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

25 - 21
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - PASK

8 - 41
MBL U14 BATI GRUBU
2017-2018
Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi

GENÇ İSTANBULGÜCÜ - GELECEĞİN YILDIZLARI

16 - 37
MBL U 9 GRUBU
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - DEV ATAŞEHİR

40 - 23
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Hüseyin Rahmi Gürpınar Anadolu Lisesi

HEYBELİADA - İSTANBUL MARMARA

14 - 35
MBL U13 DOĞU GRUBU
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - İSTANBUL KARŞIYAKA

31 - 16
MBL U 9 GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - KARTAL MARMARA

20 - 43
MBL U11 DOĞU GRUBU
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - GELECEĞİN YILDIZLARI

41 - 37
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI SİYAH - İSTANBUL KARŞIYAKA

28 - 65
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Kılıçaslan Ortaokulu

BALKAN YEŞİLBAĞLAR - İSTANBUL MARMARA

39 - 25
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Batı Ataşehir Emlak Konut Kız Ortaokulu

DEV ATAŞEHİR - KADIKÖY HALK EĞİTİM

39 - 20
MBL U15 GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BORDO - PENDİKGÜCÜ

45 - 31
MBL U15 GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - İSTANBUL MARMARA BEYAZ

36 - 22
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI SİYAH - İSTANBUL MARMARA BORDO

17 - 37
MBL U12 DOĞU GRUBU
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - ÖZÜ SPOR OKULLARI

67 - 52
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Şehit Burak Cantürk Ç.P.L

ALLSTARS İSTANBUL - KARTAL MARMARA

58 - 51
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi

GENÇ İSTANBULGÜCÜ - KARTAL KARŞIYAKA

22 - 20
MBL U14 BATI GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - İSTANBUL MARMARA

15 - 18
MBL U10 BATI GRUBU
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - ASYA KARTALLARI SİYAH

7 - 36
MBL U10 BATI GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - İSTANBUL MARMARA BORDO

21 - 38
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - DİNAMO

39 - 20
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - İSTANBUL MARMARA

9 - 31
MBL U10 DOĞU GRUBU
2017-2018
Pendik Yunus Emre Ticaret Meslek Lisesi

KARTAL KARŞIYAKA - İSTANBUL MARMARA BEYAZ

16 - 40
MBL U 9 GRUBU
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - DEV ATAŞEHİR

36 - 32
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - İSTANBUL MARMARA

45 - 19
MBL U12 DOĞU GRUBU
2017-2018
Pendik Yunus Emre Ticaret Meslek Lisesi

KARTAL KARŞIYAKA - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

28 - 50
MBL U13 BATI GRUBU
2017-2018
Pendik Yunus Emre Ticaret Meslek Lisesi

KARTAL KARŞIYAKA - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

27 - 37
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - ÜSKÜDAR MARMARA

42 - 41
MBL U12 DOĞU GRUBU
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - ASYA KARTALLARI BEYAZ

42 - 26
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - GENÇ İSTANBULGÜCÜ

13 - 42
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi

PENDİKGÜCÜ - HEYBELİADA

38 - 37
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Batı Ataşehir Emlak Konut Kız Ortaokulu

DEV ATAŞEHİR - İSTANBUL KARŞIYAKA

36 - 50
MBL U15 GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BORDO - ASYA KARTALLARI

59 - 29
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi

GENÇ İSTANBULGÜCÜ - ÜSKÜDAR MARMARA

13 - 50
MBL U14 BATI GRUBU
2017-2018
Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi

GENÇ İSTANBULGÜCÜ - İSTANBUL KARŞIYAKA

19 - 47
MBL U12 DOĞU GRUBU
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - İSTANBUL ANADOLU GSK

37 - 50
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GSK TURKUAZ - ÜSKÜDAR MARMARA

48 - 37
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi

İSTANBULGÜCÜ - İSTANBUL MARMARA

17 - 40
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GSK - ÜSKÜDAR MARMARA

51 - 18
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Acıbadem Doğuş Üniversitesi

DİNAMO - İSTANBUL MARMARA

24 - 45
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Kılıçaslan Ortaokulu

BALKAN YEŞİLBAĞLAR - İSTANBUL KARŞIYAKA

56 - 43
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Şehit Burak Cantürk Ç.P.L

ALLSTARS İSTANBUL - GENÇ İSTANBULGÜCÜ

49 - 23
MBL U13 DOĞU GRUBU
2017-2018
E.C.A ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

2014 MALTEPE - İSTANBUL ANADOLU GSK

20 - 45
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - ALLSTARS İSTANBUL

38 - 55
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi

ACARLAR - ASYA KARTALLARI

21 - 31
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018
Rasathane Ortaokulu

ADRES İSTANBUL - ASYA KARTALLARI SİYAH

30 - 38
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi

ACARLAR - ASYA KARTALLARI

64 - 52
MBL U14 BATI GRUBU
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - DİNAMO

20 - 16
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - İSTANBUL MARMARA

36 - 18
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - İSTANBUL MARMARA

30 - 73
MBL U 18 GRUBU
2017-2018

BALKAN YEŞİLBAĞLAR - İSTANBULGÜCÜ

22 - 41
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BORDO - İSTANBUL KARŞIYAKA

28 - 31
MBL U14 DOĞU GRUBU
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK - KARTAL MARMARA

17 - 31
MBL U10 DOĞU GRUBU
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK - KARTAL MARMARA

35 - 45
MBL U14 DOĞU GRUBU
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - KARTAL KARŞIYAKA

24 - 38
MBL U11 DOĞU GRUBU
2017-2018
Kartal Anadolu Lisesi

BOĞAZİÇİ KARTALLARI - PENDİKGÜCÜ

40 - 41
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

31 - 18
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK - KARTAL MARMARA

21 - 12
MBL U 9 GRUBU
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

49 - 37
MBL U12 DOĞU GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI BEYAZ - İSTANBUL ANADOLU GSK SİYAH

49 - 43
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi

ACARLAR - KARTAL MARMARA

20 - 0
MBL U11 DOĞU GRUBU
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - KARTAL KARŞIYAKA

24 - 10
MBL U 9 GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - İSTANBUL MARMARA

47 - 52
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi

ACARLAR - KARTAL MARMARA

43 - 21
MBL U12 DOĞU GRUBU
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - KARTAL KARŞIYAKA

35 - 24
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

26 - 11
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Kadıköy Halk Eğitim

KADIKÖY HALK EĞİTİM - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

26 - 35
MBL U12 DOĞU GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BEYAZ - PENDİKGÜCÜ

12 - 23
MBL U11 DOĞU GRUBU
2017-2018
Kartal Anadolu Lisesi

BOĞAZİÇİ KARTALLARI - 2014 MALTEPE SK

28 - 25
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK - ASYA KARTALLARI

27 - 21
MBL U12 DOĞU GRUBU
2017-2018
Özyeğin Üniversitesi

ÖZÜ SPOR OKULLARI - KARTAL KARŞIYAKA

35 - 22
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI SİYAH - İSTANBUL MARMARA

43 - 29
MBL U15 GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI SİYAH - 2014 MALTEPE SK

49 - 22
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - KARTAL KARŞIYAKA

43 - 29
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI SİYAH - İSTANBUL ANADOLU GSK TURKUAZ

35 - 50
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Şehit Hüseyin Ağırman Lisesi

KARTAL KARŞIYAKA - İSTANBULGÜCÜ

38 - 46
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi

ACARLAR - GELECEĞİN YILDIZLARI

32 - 23
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - ACARLAR

41 - 24
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK TURKUAZ

36 - 19
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - KARTAL MARMARA

10 - 9
MBL U 9 GRUBU
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - ÜSKÜDAR MARMARA

28 - 8
MBL U10 BATI GRUBU
2017-2018
Batı Ataşehir Emlak Konut Kız Ortaokulu

DEV ATAŞEHİR - ASYA KARTALLARI SİYAH

35 - 14
MBL U12 DOĞU GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI BEYAZ - İSTANBUL MARMARA BEYAZ

41 - 26
MBL U13 BATI GRUBU
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - KARTAL KARŞIYAKA

44 - 37
MBL U13 DOĞU GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - İSTANBUL MARMARA BEYAZ

40 - 29
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Şehit Burak Cantürk Ç.P.L

ALLSTARS İSTANBUL - BALKAN YEŞİLBAĞLAR

24 - 82
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi

ACARLAR - CSKA HALİÇ

45 - 35
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - ASYA KARTALLARI

22 - 33
MBL U11 DOĞU GRUBU
2017-2018
E.C.A ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

2014 MALTEPE SK - ASYA KARTALLARI BEYAZ

34 - 42
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi

İSTANBULGÜCÜ - ASYA KARTALLARI

52 - 46
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Pendik Yunus Emre Ticaret Meslek Lisesi

KARTAL KARŞIYAKA - KARTAL MARMARA

49 - 35
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Pendik Yunus Emre Ticaret Meslek Lisesi

KARTAL KARŞIYAKA - KARTAL MARMARA

31 - 26
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018

ADRES İSTANBUL - CSKA ACIBADEM

30 - 22
MBL U12 DOĞU GRUBU
2017-2018
Özyeğin Üniversitesi

ÖZÜ SPOR OKULLARI - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

27 - 18
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Kadıköy Halk Eğitim

KADIKÖY HALK EĞİTİM - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

25 - 46
MBL U13 BATI GRUBU
2017-2018
Kadıköy Halk Eğitim

KADIKÖY HALK EĞİTİM - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

21 - 37
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi

PENDİKGÜCÜ - DİNAMO

26 - 12
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018

ADRES İSTANBUL - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

39 - 51
MBL U15 GRUBU
2017-2018
Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi

PENDİKGÜCÜ - İSTANBUL MARMARA BEYAZ

40 - 47
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Şehit Hüseyin Ağırman Lisesi

KARTAL KARŞIYAKA - İSTANBUL MARMARA

26 - 23
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - GENÇ İSTANBULGÜCÜ

46 - 39
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Şehit Hüseyin Ağırman Lisesi

KARTAL KARŞIYAKA - İSTANBUL MARMARA

36 - 38
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - İSTANBULGÜCÜ

37 - 36
MBL U14 BATI GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - ÜSKÜDAR MARMARA

41 - 45
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi

ACARLAR - GENÇ İSTANBULGÜCÜ

33 - 54
MBL U14 DOĞU GRUBU
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK - ASYA KARTALLARI

23 - 42
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi

ACARLAR - GENÇ İSTANBULGÜCÜ

24 - 50
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - DİNAMO

26 - 13
MBL U 9 GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - PENDİKGÜCÜ

27 - 20
MBL U10 BATI GRUBU
2017-2018
Batı Ataşehir Emlak Konut Kız Ortaokulu

DEV ATAŞEHİR - İSTANBUL MARMARA BORDO

42 - 24
MBL U12 DOĞU GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI BEYAZ - KARTAL KARŞIYAKA

22 - 37
MBL U11 DOĞU GRUBU
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - 2014 MALTEPE SK

28 - 14
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - İSTANBUL MARMARA

40 - 17
MBL U10 DOĞU GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI KIRMIZI - KARTAL KARŞIYAKA

47 - 25
MBL U13 BATI GRUBU
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - İSTANBUL MARMARA

54 - 14
MBL U11 DOĞU GRUBU
2017-2018
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - BOĞAZİÇİ KARTALLARI

38 - 21
MBL U13 BATI GRUBU
2017-2018
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - KADIKÖY HALK EĞİTİM

55 - 25
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - ÜSKÜDAR MARMARA

44 - 38
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - ASYA KARTALLARI

3 - 13
MBL U 9 GRUBU
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - ASYA KARTALLARI

66 - 24
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Batı Ataşehir Emlak Konut Kız Ortaokulu

DEV ATAŞEHİR - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

56 - 36
MBL U13 DOĞU GRUBU
2017-2018
E.C.A ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

2014 MALTEPE SK - BOĞAZİÇİ KARTALLARI

11 - 22
MBL U 9 GRUBU
2017-2018
Şükrü Bayrakçı Ortaokulu Spor Salonu

ASYA KARTALLARI - İSTANBUL KARŞIYAKA

22 - 42
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Şükrü Bayrakçı Ortaokulu Spor Salonu

ASYA KARTALLARI - İSTANBUL KARŞIYAKA

54 - 38
MBL U15 GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BORDO - ELİT AKADEMİ SK

42 - 28
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - İSTANBUL KARŞIYAKA

27 - 18
MBL U13 BATI GRUBU
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - ÜSKÜDAR MARMARA

50 - 30
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - GELECEĞİN YILDIZLARI

26 - 41
MBL U14 DOĞU GRUBU
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - KARTAL MARMARA

44 - 42
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Pendik Yunus Emre Ticaret Meslek Lisesi

KARTAL KARŞIYAKA - ÜSKÜDAR MARMARA

48 - 32
MBL U14 BATI GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - GELECEĞİN YILDIZLARI

19 - 40
MBL U12 DOĞU GRUBU
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - KARTAL MARMARA

12 - 15
MBL U13 DOĞU GRUBU
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GSK - KARTAL MARMARA

25 - 31
MBL U12 DOĞU GRUBU
2017-2018
Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi

PENDİKGÜCÜ - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

19 - 37
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - ÜSKÜDAR MARMARA

21 - 42
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GSK - HEYBELİADA

16 - 25
MBL U 9 GRUBU
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - DEV ATAŞEHİR

44 - 21
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - İSTANBUL MARMARA BORDO

50 - 26
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi

GENÇ İSTANBULGÜCÜ - KARTAL MARMARA

36 - 18
MBL U10 DOĞU GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - İSTANBUL MARMARA BEYAZ

40 - 35
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

64 - 28
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi

GENÇ İSTANBULGÜCÜ - KARTAL MARMARA

30 - 49
MBL U13 DOĞU GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - ASYA KARTALLARI

15 - 42
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi

PENDİKGÜCÜ - ALLSTARS İSTANBUL

48 - 41
MBL U13 BATI GRUBU
2017-2018
Pendik Yunus Emre Ticaret Meslek Lisesi

KARTAL KARŞIYAKA - KADIKÖY HALK EĞİTİM

25 - 14
MBL U10 BATI GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - ASYA KARTALLARI SİYAH

48 - 33
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - BALKAN YEŞİLBAĞLAR

20 - 10
MBL U10 DOĞU GRUBU
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK - BOĞAZİÇİ KARTALLARI

31 - 56
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK - DİNAMO

22 - 20
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI SİYAH - KADIKÖY HALK EĞİTİM

29 - 55
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018
Ahmet Sani Gezici Kız İ.H.L

CSKA ACIBADEM - GELECEĞİN YILDIZLARI

39 - 55
MBL U13 BATI GRUBU
2017-2018
Ahmet Sani Gezici Kız İ.H.L

CSKA ACIBADEM - GELECEĞİN YILDIZLARI

41 - 13
MBL U14 BATI GRUBU
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - GENÇ İSTANBULGÜCÜ

45 - 32
MBL U14 BATI GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - DİNAMO

37 - 41
MBL U13 BATI GRUBU
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - İSTANBUL MARMARA BORDO

21 - 13
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BORDO - ADRES İSTANBUL

21 - 44
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi

PASK - DİNAMO

33 - 49
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - ASYA KARTALLARI

31 - 19
MBL U10 BATI GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - ÜSKÜDAR MARMARA

42 - 39
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - İSTANBUL MARMARA

68 - 21
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - BALKAN YEŞİLBAĞLAR

16 - 61
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Şükrü Bayrakçı Ortaokulu Spor Salonu

ASYA KARTALLARI - ALLSTARS İSTANBUL

40 - 26
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Şehit Hüseyin Ağırman Lisesi

KARTAL KARŞIYAKA - BALKAN YEŞİLBAĞLAR

29 - 50
MBL U15 GRUBU
2017-2018
E.C.A ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

2014 MALTEPE - İSTANBUL MARMARA BEYAZ

20 - 19
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - ADRES İSTANBUL

42 - 47
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - CSKA HALİÇ

36 - 42
MBL U14 DOĞU GRUBU
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - ASYA KARTALLARI

41 - 19
MBL U13 BATI GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - KARTAL KARŞIYAKA

9 - 17
MBL U12 DOĞU GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BEYAZ - KARTAL KARŞIYAKA

13 - 16
MBL U 9 GRUBU
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - ASYA KARTALLARI

34 - 28
MBL U13 BATI GRUBU
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - CSKA ACIBADEM

36 - 28
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - PENDİKGÜCÜ

22 - 40
MBL U10 BATI GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - KADIKÖY HALK EĞİTİM

35 - 52
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi

ACARLAR - İSTANBUL KARŞIYAKA

7 - 16
MBL U 9 GRUBU
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - PENDİKGÜCÜ

27 - 6
MBL U10 DOĞU GRUBU
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - KARTAL KARŞIYAKA

31 - 56
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi

ACARLAR - İSTANBUL KARŞIYAKA

57 - 36
MBL U13 DOĞU GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

39 - 24
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Şehit Burak Cantürk Ç.P.L

ALLSTARS İSTANBUL - İSTANBUL MARMARA

24 - 34
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi

PASK - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

17 - 29
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - İSTANBUL KARŞIYAKA

8 - 29
MBL U 9 GRUBU
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - İSTANBUL KARŞIYAKA

30 - 34
MBL U11 DOĞU GRUBU
2017-2018
E.C.A ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

2014 MALTEPE - GELECEĞİN YILDIZLARI

34 - 26
MBL U11 DOĞU GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - PENDİKGÜCÜ

22 - 21
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi

PENDİKGÜCÜ - PASK

18 - 40
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - HEYBELİADA

42 - 28
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - ADRES İSTANBUL

38 - 42
MBL U13 DOĞU GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - BOĞAZİÇİ KARTALLARI

50 - 29
MBL U15 GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BORDO - 2014 MALTEPE

45 - 51
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - GENÇ İSTANBULGÜCÜ

52 - 49
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - GENÇ İSTANBULGÜCÜ

18 - 20
MBL U13 DOĞU GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BEYAZ - BOĞAZİÇİ KARTALLARI

36 - 34
MBL U12 DOĞU GRUBU
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GSK - KARTAL MARMARA

9 - 30
MBL U10 DOĞU GRUBU
2017-2018
Kartal Anadolu Lisesi

BOĞAZİÇİ KARTALLARI - ASYA KARTALLARI KIRMIZI

21 - 56
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Şükrü Bayrakçı Ortaokulu Spor Salonu

ASYA KARTALLARI - DİNAMO

14 - 26
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - KADIKÖY HALK EĞİTİM

49 - 38
MBL U14 DOĞU GRUBU
2017-2018
Pendik Yunus Emre Ticaret Meslek Lisesi

KARTAL KARŞIYAKA - İSTANBUL ANADOLU GSK

21 - 35
MBL U 9 GRUBU
2017-2018
Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi

PENDİKGÜCÜ - DEV ATAŞEHİR

10 - 18
MBL U10 DOĞU GRUBU
2017-2018
Pendik Yunus Emre Ticaret Meslek Lisesi

KARTAL KARŞIYAKA - İSTANBUL ANADOLU GSK

45 - 51
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi

ACARLAR - İSTANBUL MARMARA

15 - 23
MBL U 9 GRUBU
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - İSTANBUL MARMARA

29 - 58
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi

ACARLAR - İSTANBUL MARMARA

71 - 24
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Hüseyin Rahmi Gürpınar Anadolu Lisesi

HEYBELİADA - PASK

22 - 27
MBL U10 BATI GRUBU
2017-2018
Batı Ataşehir Emlak Konut Kız Ortaokulu

DEV ATAŞEHİR - KADIKÖY HALK EĞİTİM

0 - 20
MBL U11 DOĞU GRUBU
2017-2018
Şehit Hüseyin Ağırman Lisesi

KARTAL KARŞIYAKA - BOĞAZİÇİ KARTALLARI

36 - 28
MBL U14 DOĞU GRUBU
2017-2018
Şehit Hüseyin Ağırman Lisesi

KARTAL KARŞIYAKA- BOĞAZİÇİ KARTALLARI

48 - 37
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi

ACARLAR - KARTAL KARŞIYAKA

41 - 46
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi

ACARLAR - KARTAL KARŞIYAKA

47 - 30
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BORDO - İSTANBUL ANADOLU GSK

30 - 47
MBL U13 DOĞU GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - 2014 MALTEPE

39 - 48
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - DİNAMO

42 - 24
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - CSKA ACIBADEM

46 - 33
MBL U12 DOĞU GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI BEYAZ - ÖZÜ SPOR OKULLARI

23 - 32
MBL U11 DOĞU GRUBU
2017-2018
Pendik Yunus Emre Ticaret Meslek Lisesi

KARTAL KARŞIYAKA - PENDİKGÜCÜ

44 - 24
MBL U11 DOĞU GRUBU
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

ASYA KARTALLARI BEYAZ - KARTAL MARMARA

19 - 16
MBL U10 BATI GRUBU
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - DEV ATAŞEHİR

31 - 46
MBL U15 GRUBU
2017-2018
Henza Akın Çolakoğlu A.İ.H Lisesi

ELİT AKADEMİ - İSTANBUL MARMARA BEYAZ

44 - 31
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - DEV ATAŞEHİR

26 - 39
MBL U13 BATI GRUBU
2017-2018
Kadıköy Halk Eğitim

KADIKÖY HALK EĞİTİM - ÜSKÜDAR MARMARA

37 - 24
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GSK - İSTANBUL MARMARA

27 - 23
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GSK - ASYA KARTALLARI SİYAH

59 - 52
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi

İSTANBULGÜCÜ - GENÇ İSTANBULGÜCÜ

28 - 34
MBL U12 DOĞU GRUBU
2017-2018
Pendik Yunus Emre Ticaret Meslek Lisesi

KARTAL KARŞIYAKA - PENDİKGÜCÜ

35 - 15
MBL U10 BATI GRUBU
2017-2018
Kadıköy Halk Eğitim

KADIKÖY HALK EĞİTİM - ASYA KARTALLARI SİYAH

38 - 11
MBL U 9 GRUBU
2017-2018
Batı Ataşehir Emlak Konut Kız Ortaokulu

DEV ATAŞEHİR - ASYA KARTALLARI

26 - 54
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Kartal Endüstri Meslek Lisesi

KARTAL KARŞIYAKA - CSKA HALİÇ İSTANBUL

49 - 51
MBL U15 GRUBU
2017-2018
Henza Akın Çolakoğlu A.İ.H Lisesi

ELİT AKADEMİ - 2014 MALTEPE

38 - 28
MBL U14 BATI GRUBU
2017-2018
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - DİNAMO

46 - 35
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - KARTAL KARŞIYAKA

12 - 18
MBL U11 DOĞU GRUBU
2017-2018
Kartal Endüstri Meslek Lisesi

KARTAL KARŞIYAKA - 2014 MALTEPE

51 - 29
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Batı Ataşehir Emlak Konut Kız Ortaokulu

DEV ATAŞEHİR - ASYA KARTALLARI SİYAH

24 - 21
MBL U14 DOĞU GRUBU
2017-2018
Kartal Anadolu Lisesi

BOĞAZİÇİ KARTALLARI - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

44 - 33
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - KARTAL MARMARA

26 - 20
MBL U13 DOĞU GRUBU
2017-2018
Kartal Anadolu Lisesi

BOĞAZİÇİ KARTALLARI - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

53 - 31
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - KARTAL MARMARA

27 - 11
MBL U10 DOĞU GRUBU
2017-2018
Kartal Anadolu Lisesi

BOĞAZİÇİ KARTALLARI - KARTAL KARŞIYAKA

33 - 14
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Şükrü Bayrakçı Ortaokulu Spor Salonu

ASYA KARTALLARI - KARTAL MARMARA

52 - 25
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Şehit Burak Cantürk Ç.P.L

ALLSTARS İSTANBUL - ÜSKÜDAR MARMARA

50 - 31
MBL U14 DOĞU GRUBU
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - KARTAL KARŞIYAKA

23 - 5
MBL U10 BATI GRUBU
2017-2018
Batı Ataşehir Emlak Konut Kız Ortaokulu

DEV ATAŞEHİR - İSTANBUL KARŞIYAKA

35 - 13
MBL U 9 GRUBU
2017-2018
Batı Ataşehir Emlak Konut Kız Ortaokulu

DEV ATAŞEHİR - İSTANBUL KARŞIYAKA

7 - 18
MBL U 9 GRUBU
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - İSTANBUL MARMARA

62 - 34
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi

GENÇ İSTANBULGÜCÜ - İSTANBUL MARMARA

43 - 27
MBL U13 DOĞU GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - KARTAL MARMARA

34 - 32
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi

GENÇ İSTANBULGÜCÜ - İSTANBUL MARMARA

25 - 62
MBL U14 BATI GRUBU
2017-2018
Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi

GENÇ İSTANBULGÜCÜ - İSTANBUL MARMARA

24 - 12
MBL U10 DOĞU GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI KIRMIZI - KARTAL MARMARA

21 - 44
MBL U12 DOĞU GRUBU
2017-2018
Pendik Yunus Emre Ticaret Meslek Lisesi

KARTAL KARŞIYAKA - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

19 - 24
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi

PENDİKGÜCÜ - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

30 - 33
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI SİYAH - GELECEĞİN YILDIZLARI

50 - 44
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Kadıköy İmam Hatip Lisesi

CSKA HALİÇ - ALLSTARS İSTANBUL

31 - 43
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - İSTANBUL MARMARA

48 - 28
MBL U14 DOĞU GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

39 - 21
MBL U13 BATI GRUBU
2017-2018
Ahmet Sani Gezici Kız İ.H.L

CSKA ACIBADEM - KARTAL KARŞIYAKA

40 - 27
MBL U12 DOĞU GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI BEYAZ - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

18 - 53
MBL U13 BATI GRUBU
2017-2018
Kadıköy Halk Eğitim

KADIKÖY HALK EĞİTİM - İSTANBUL MARMARA BORDO

22 - 32
MBL U10 BATI GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - İSTANBUL MARMARA BORDO

14 - 23
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - ASYA KARTALLARI SİYAH

36 - 23
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - ASYA KARTALLARI

9 - 24
MBL U 9 GRUBU
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - ASYA KARTALLARI

30 - 31
MBL U12 DOĞU GRUBU
2017-2018
Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi

PENDİKGÜCÜ - ÖZÜ SPOR OKULLARI

18 - 47
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi

PASK - ALLSTARS İSTANBUL

60 - 64
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Kadıköy İmam Hatip Lisesi

CSKA HALİÇ İSTANBUL - İSTANBULGÜCÜ

48 - 45
MBL U 18 GRUBU
2017-2018
Şehit Burak Cantürk Ç.P.L

ALLSTARS İSTANBUL - İSTANBUL MARMARA

42 - 16
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - ÜSKÜDAR MARMARA

20 - 0
MBL U13 BATI GRUBU
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - CSKA ACIBADEM

43 - 23
MBL U15 GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - ELİT AKADEMİ

30 - 28
MBL U14 BATI GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - ÜSKÜDAR MARMARA

34 - 11
MBL U14-W GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - KARTAL MARMARA

23 - 50
MBL U13 DOĞU GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BEYAZ - 2014 MALTEPE SK

34 - 39
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - ÜSKÜDAR MARMARA

54 - 41
MBL U16 GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - GENÇ İSTANBULGÜCÜ

11 - 23
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - ÜSKÜDAR MARMARA

33 - 14
MBL U12 DOĞU GRUBU
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK - İSTANBUL MARMARA BEYAZ

15 - 13
MBL U 9 GRUBU
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - PENDİKGÜCÜ

13 - 22
MBL U10 BATI GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - ÜSKÜDAR MARMARA

29 - 10
MBL U 9 GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - ÜSKÜDAR MARMARA

14 - 6
MBL U10 DOĞU GRUBU
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK - İSTANBUL MARMARA BEYAZ

20 - 18
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK - İSTANBUL MARMARA