Maç Programı ve Sonuçlar

Marmara Basketbol Süper Ligi ve Marmara Basketbol Ligi’nde 2019 – 2020 sezonu başladığında sayfamız güncellenecektir.

Marmara Basketbol Ligi 2019 – 2020 Maç Programı

58 - 44
MBL U 18 GRUBU
2019-2020
Mehmet Salih Bal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

SUADİYE BASKETBOL - ACIBADEM BASKET

65 - 77
MBL U15 GRUBU
2019-2020
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - GELİŞİM SK

30 - 34
MBL U16 (A) GR
2019-2020
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - BOĞAZİÇİ SK

76 - 51
MBL BÜYÜK ERKEKLER GRUBU
2019-2020
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - MÜHF-MED

60 - 52
MBL BÜYÜK ERKEKLER GRUBU
2019-2020
Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi

ACARLAR - ÜSKÜDAR MARMARA

68 - 52
MBL U 18 GRUBU
2019-2020
Mehmet Salih Bal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

SUADİYE BASKETBOL - FEN BİLİMLERİ A.L

13 - 58
MBL U10 (A) GR
2019-2020
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - TURUNCU SK

33 - 26
MBL U11 GRUBU
2019-2020
Mehmet Beyazıt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

İSTANBUL GÖZTEPE AKADEMİ - ÜSKÜDAR MARMARA (A)

24 - 41
MBL U14-W GRUBU
2019-2020
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

4 - 22
MBL U 9 GRUBU
2019-2020
Şehit Burak Cantürk Ç.P.L

ALLSTARS İSTANBUL - PARLAYAN YILDIZLAR

61 - 51
MBL U 18 GRUBU
2019-2020
Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi

ACARLAR - ODAK SK

31 - 55
MBL U16 (A) GR
2019-2020
Kadıköy İmam Hatip Lisesi

CSKA KADIKÖY - İSTANBUL MARMARA

23 - 66
MBL U15 GRUBU
2019-2020
Üsküdar Lisesi

KARTAL MARMARA - DAÇKA ŞERİFALİ GSK

32 - 4
MBL U 9 GRUBU
2019-2020
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - ÜSKÜDAR MARMARA

35 - 26
MBL U12 (B) GR
2019-2020
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - İSTANBUL MARMARA

55 - 68
MBL U15 GRUBU
2019-2020
Celal Aras Anadolu Lisesi

GK SPOR KULÜBÜ - İSTANBUL MARMARA

65 - 43
MBL U14 GRUBU
2019-2020
İstek Semiha Şakir Anadolu Lisesi

PARLAYAN YILDIZLAR - KARTAL MARMARA

35 - 57
MBL U11 GRUBU
2019-2020
Maltepe Fen Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GSK - SUADİYE SPOR

26 - 43
MBL U13 GRUBU
2019-2020
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

SUADİYE SPOR - DAÇKA ŞERİFALİ GSK

35 - 58
MBL U16 (A) GR
2019-2020
Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi

ACARLAR - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

59 - 24
MBL U14 GRUBU
2019-2020
Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu İ.H.L.

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - KADIKÖY MARMARA

40 - 20
MBL U12 (B) GR
2019-2020
Şehit Er Yıldıray Biroğlu İlköğretim Okulu

GİRİŞİM SK - YEDİTEPE BASKETBOL

23 - 46
MBL U11 GRUBU
2019-2020
TEV Uğuz Tarık Demirağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

DAÇKA ŞERİFALİ GSK - BOĞAZİÇİ SK

25 - 19
MBL U12 (A) GR
2019-2020
Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu İ.H.L.

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - KADIKÖY MARMARA

28 - 15
MBL U 9 GRUBU
2019-2020
Galatasaray Çekmeköy Spor Kompleksi

TURUNCU SK - KARTAL MARMARA

19 - 30
MBL U 9 GRUBU
2019-2020
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - İSTANBULLS

67 - 43
MBL U 18 GRUBU
2019-2020
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - ODAK S.K.

53 - 46
MBL U12 (B) GR
2019-2020
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

39 - 34
MBL U16 (B) GR
2019-2020
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - ACIBADEM SK

87 - 59
MBL U 18 GRUBU
2019-2020
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - FEN BİLİMLERİ A.L

41 - 81
MBL U14 GRUBU
2019-2020
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - KARTAL MARMARA

23 - 63
MBL U 18 GRUBU
2019-2020
Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi

ACARLAR - SUADİYE BASKETBOL

18 - 50
MBL U12 (B) GR
2019-2020
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - SUADİYE SPOR

13 - 53
MBL U10 (B) GR
2019-2020
Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu İ.H.L.

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - SUADİYE SPOR

32 - 16
MBL U12 (A) GR
2019-2020
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - GK SPOR KULÜBÜ

22 - 84
MBL U11 GRUBU
2019-2020
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA (B) - BOĞAZİÇİ SK

55 - 27
MBL U13 GRUBU
2019-2020
Mehmet Salih Bal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

SUADİYE BASKETBOL - İSTANBUL MARMARA

13 - 49
MBL U11 GRUBU
2019-2020
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - İSTANBUL GÖZTEPE AKADEMİ

44 - 34
MBL U 18 GRUBU
2019-2020
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - ODAK SK

40 - 31
MBL U14 GRUBU
2019-2020
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

48 - 36
MBL U16 (A) GR
2019-2020
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - ACARLAR

50 - 26
MBL U13 GRUBU
2019-2020
Maltepe Fen Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK - ÜSKÜDAR MARMARA

45 - 19
MBL U15 GRUBU
2019-2020
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - KARTAL MARMARA

13 - 45
MBL U13 GRUBU
2019-2020
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - SUADİYE SPOR

28 - 57
MBL U12 (A) GR
2019-2020
Tuzla Cezeri Anadolu Lisesi

GELİŞİM SK - BOĞAZİÇİ SK

25 - 44
MBL U13 GRUBU
2019-2020
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

22 - 24
MBL U11 GRUBU
2019-2020
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA (A) - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

27 - 20
MBL U10 (A) GR
2019-2020
Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi

PENDİKGÜCÜ - ÜSKÜDAR MARMARA

18 - 27
MBL U10 (B) GR
2019-2020
Şehit Akın Sertçelik İmam Hatip Lisesi

CSKA ATAŞEHİR - ASYA KARTALLARI

27 - 29
MBL U12 (B) GR
2019-2020
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - YEDİTEPE BASKETBOL

54 - 36
MBL U14 GRUBU
2019-2020
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - SUADİYE SPOR

27 - 52
MBL U16 (B) GR
2019-2020
İlhami Ertem Ortaokulu

KADIKÖY MARMARA - GELECEĞİN YILDIZLARI

25 - 41
MBL U16 (A) GR
2019-2020
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - ÜSKÜDAR MARMARA

75 - 41
MBL U16 (B) GR
2019-2020
Mehmet Salih Bal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

SUADİYE BASKETBOL - ACIBADEM SK

32 - 23
MBL U12 (B) GR
2019-2020
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - GİRİŞİM SK

30 - 65
MBL U16 (A) GR
2019-2020
Kadıköy Anadolu Lisesi

CSKA KADIKÖY - BOĞAZİÇİ SK

23 - 107
MBL U14 GRUBU
2019-2020
İlhami Ertem Ortaokulu

KADIKÖY MARMARA - PARLAYAN YILDIZLAR

31 - 33
MBL U13 GRUBU
2019-2020
TEV Uğuz Tarık Demirağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

DAÇKA ŞERİFALİ GSK - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

31 - 22
MBL U10 (B) GR
2019-2020
Şükrü Bayrakçı Ortaokulu Spor Salonu

ASYA KARTALLARI - KARTAL MARMARA

49 - 3
MBL U 9 GRUBU
2019-2020
İstek Semiha Şakir Anadolu Lisesi

PARLAYAN YILDIZLAR - İSTANBUL KARŞIYAKA

78 - 10
MBL U11 GRUBU
2019-2020
Mehmet Salih Bal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

SUADİYE SPOR - ÜSKÜDAR MARMARA (B)

23 - 8
MBL U 9 GRUBU
2019-2020
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - ALLSTARS İSTANBUL

20 - 16
MBL U 9 GRUBU
2019-2020
Faik Somer Spor Lisesi

İSTANBULLS - TURUNCU SK

15 - 30
MBL U11 GRUBU
2019-2020
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - DAÇKA ŞERİFALİ GSK

12 - 50
MBL U12 (A) GR
2019-2020
İlhami Ertem Ortaokulu

KADIKÖY MARMARA - BOĞAZİÇİ SK

21 - 91
MBL U14-W GRUBU
2019-2020
Esatpaşa Kız Anadolu İ.H.L.

KARŞIYAKA GELİŞİM - HEYBELİADA CESARET DERNEĞİ

88 - 13
MBL U10 (B) GR
2019-2020
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

SUADİYE SPOR - İSTANBUL MARMARA

18 - 40
MBL U11 GRUBU
2019-2020
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA (A) - BOĞAZİÇİ SK

27 - 24
MBL U10 (A) GR
2019-2020
Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi

PENDİKGÜCÜ - CSKA KADIKÖY

52 - 55
MBL U 18 GRUBU
2019-2020
Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Lisesi

BOĞAZİÇİ SK - FEN BİLİMLERİ ANADOLU LİSESİ

61 - 35
MBL U15 GRUBU
2019-2020
TEV Uğuz Tarık Demirağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

DAÇKA ŞERİFALİ GSK - GK SPOR KULÜBÜ

22 - 46
MBL U16 (B) GR
2019-2020
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - SUADİYE BASKETBOL

54 - 39
MBL U16 (A) GR
2019-2020
Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu İ.H.L.

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - BOĞAZİÇİ SK

40 - 30
MBL U11 GRUBU
2019-2020
Mehmet Beyazıt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

İSTANBUL GÖZTEPE AKADEMİ - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

49 - 55
MBL U12 (B) GR
2019-2020
Maltepe Fen Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK - SUADİYE SPOR

40 - 33
MBL U12 (A) GR
2019-2020
Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu İ.H.L.

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - İSTANBUL PNK YILDIZ

58 - 1
MBL U10 (A) GR
2019-2020
Galatasaray Çekmeköy Spor Kompleksi

TURUNCU SK - ASFA KOLEJİ

5 - 29
MBL U11 GRUBU
2019-2020
Sultanbeyli Belediye Kapalı Spor Salonu

SULTANBEYLİ BELEDİYE - ASYA KARTALLARI

43 - 14
MBL U14 GRUBU
2019-2020
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - ÜSKÜDAR MARMARA

34 - 37
MBL U15 GRUBU
2019-2020
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - ÜSKÜDAR MARMARA

5 - 26
MBL U 9 GRUBU
2019-2020
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - TURUNCU SK

59 - 76
MBL U 18 GRUBU
2019-2020
Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi

ACARLAR - FEN BİLİMLERİ A.L

25 - 49
MBL U16 (B) GR
2019-2020
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - GELİŞİM SK

39 - 25
MBL U11 GRUBU
2019-2020
TEV Uğuz Tarık Demirağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

DAÇKA ŞERİFALİ GSK - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

17 - 55
MBL U13 GRUBU
2019-2020
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - DAÇKA ŞERİFALİ SK

19 - 13
MBL U 9 GRUBU
2019-2020
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - İSTANBUL KARŞIYAKA

16 - 44
MBL U10 (A) GR
2019-2020
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - DAÇKA ŞERİFALİ SK

22 - 18
MBL U10 (B) GR
2019-2020
Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu İ.H.L.

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - CSKA ATAŞEHİR

17 - 41
MBL U12 (A) GR
2019-2020
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - GELİŞİM SK

10 - 22
MBL U 9 GRUBU
2019-2020
Şehit Burak Cantürk Ç.P.L

ALLSTARS İSTANBUL - İSTANBULLS

53 - 45
MBL U14-W GRUBU
2019-2020
Şehit Burhan Öner Spor Kompleksi

YEDİTEPE BASKETBOL - İBF

39 - 52
MBL U12 (B) GR
2019-2020
Şehit Burhan Öner Spor Kompleksi

YEDİTEPE BASKETBOL - ASYA KARTALLARI

30 - 56
MBL U13 GRUBU
2019-2020
Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu İ.H.L.

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - İSTANBUL ANADOLU GSK

15 - 47
MBL U12 (A) GR
2019-2020
Celal Aras Anadolu Lisesi

GK SPOR KULÜBÜ - PNK YILDIZ

62 - 29
MBL U14 GRUBU
2019-2020
İstek Semiha Şakir Anadolu Lisesi

PARLAYAN YILDIZLAR - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

60 - 30
MBL U12 (B) GR
2019-2020
Maltepe Fen Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GSK - ÜSKÜDAR MARMARA

32 - 40
MBL U12 (A) GR
2019-2020
Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu İ.H.L.

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - BOĞAZİÇİ SK

25 - 41
MBL U11 GRUBU
2019-2020
Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu İ.H.L.

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - BOĞAZİÇİ SK

55 - 53
MBL U15 GRUBU
2019-2020
Celal Aras Anadolu Lisesi

GK SPOR KULÜBÜ - KARTAL MARMARA

46 - 30
MBL U15 GRUBU
2019-2020
TEV Uğuz Tarık Demirağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

DAÇKA ŞERİFALİ GSK - ÜSKÜDAR MARMARA

57 - 44
MBL U11 GRUBU
2019-2020
Üsküdar İmam Hatip Ortaokulu

BOĞAZİÇİ SK - İSTANBUL GÖZTEPE AKADEMİ

47 - 38
MBL U 18 GRUBU
2019-2020
Üsküdar İmam Hatip Ortaokulu

BOĞAZİÇİ SK - ÜSKÜDAR MARMARA

45 - 38
MBL U16 (A) GR
2019-2020
Üsküdar İmam Hatip Ortaokulu

BOĞAZİÇİ SK - ÜSKÜDAR MARMARA

45 - 35
MBL U12 (A) GR
2019-2020
Mehmet Emin Polat İlköğretim Okulu

İSTANBUL PNK YILDIZ - GELİŞİM SK

63 - 15
MBL U13 GRUBU
2019-2020
Mehmet Salih Bal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

SUADİYE BASKETBOL - KARTAL MARMARA

64 - 9
MBL U12 (A) GR
2019-2020
Üsküdar İmam Hatip Ortaokulu

BOĞAZİÇİ SK - GK SPOR KULÜBÜ

38 - 9
MBL U11 GRUBU
2019-2020
Maltepe Fen Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GSK - ÜSKÜDAR MARMARA (B)

22 - 12
MBL U 9 GRUBU
2019-2020
Faik Somer Spor Lisesi

İSTANBULLS - KARTAL MARMARA

23 - 42
MBL U11 GRUBU
2019-2020
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA (A) - SUADİYE SPOR

65 - 34
MBL U 18 GRUBU
2019-2020
Mehmet Salih Bal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

SUADİYE BASKETBOL - İSTANBUL MARMARA

60 - 21
MBL U 9 GRUBU
2019-2020
İstek Semiha Şakir Anadolu Lisesi

PARLAYAN YILDIZLAR - İSTANBUL MARMARA

28 - 21
MBL U14-W GRUBU
2019-2020
Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu İ.H.L.

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - KARŞIYAKA GELİŞİM

61 - 54
MBL U 18 GRUBU
2019-2020
Mehmet Salih Bal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

SUADİYE BASKETBOL - BOĞAZİÇİ SK

14 - 43
MBL U 9 GRUBU
2019-2020
Galatasaray Çekmeköy Spor Kompleksi

TURUNCU - PARLAYAN YILDIZLAR

46 - 15
MBL U11 GRUBU
2019-2020
Mehmet Salih Bal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

SUADİYE SPOR - DAÇKA ŞERİFALİ GSK

40 - 34
MBL U12 (B) GR
2019-2020
Şehit Er Yıldıray Biroğlu İlköğretim Okulu

GİRİŞİM SK - İSTANBUL ANADOLU GSK

21 - 75
MBL U16 (B) GR
2019-2020
İlhami Ertem Ortaokulu

KADIKÖY MARMARA - GELİŞİM SK

31 - 17
MBL U11 GRUBU
2019-2020
Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu İ.H.L.

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - ASYA KARTALLARI

49 - 11
MBL U12 (B) GR
2019-2020
Mehmet Salih Bal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

SUADİYE SPOR - İSTANBUL MARMARA

18 - 40
MBL U10 (B) GR
2019-2020
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - CSKA ATAŞEHİR

21 - 19
MBL U10 (B) GR
2019-2020
Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu İ.H.L.

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - ASYA KARTALLARI

45 - 29
MBL U10 (A) GR
2019-2020
Galatasaray Çekmeköy Spor Kompleksi

TURUNCU - DAÇKA ŞERİFALİ GSK

55 - 37
MBL U13 GRUBU
2019-2020
Maltepe Fen Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GSK - SUADİYE SPOR

31 - 68
MBL U14-W GRUBU
2019-2020
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - HEYBELİADA

42 - 12
MBL U10 (B) GR
2019-2020
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

SUADİYE SPOR - KARTAL MARMARA

50 - 42
MBL U16 (A) GR
2019-2020
Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu İ.H.L.

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - İSTANBUL MARMARA

43 - 38
MBL U15 GRUBU
2019-2020
TEV Uğuz Tarık Demirağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

DAÇKA ŞERİFALİ GSK - İSTANBUL MARMARA

13 - 52
MBL U10 (A) GR
2019-2020
15 Temmuz Gazileri Lisesi

CSKA KADIKÖY - TURUNCU

13 - 44
MBL U14 GRUBU
2019-2020
İlhami Ertem Ortaokulu

KADIKÖY MARMARA - İSTANBUL MARMARA

67 - 30
MBL U14 GRUBU
2019-2020
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

40 - 24
MBL U11 GRUBU
2019-2020
Mehmet Beyazıt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

İSTANBUL GÖZTEPE AKADEMİ - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

27 - 33
MBL U13 GRUBU
2019-2020
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - İSTANBUL MARMARA

26 - 34
MBL U16 (B) GR
2019-2020
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - GELECEĞİN YILDIZLARI

39 - 11
MBL U10 (A) GR
2019-2020
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - ASFA KOLEJİ

50 - 47
MBL U16 (A) GR
2019-2020
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - CSKA KADIKÖY

11 - 13
MBL U 9 GRUBU
2019-2020
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - ALLSTARS İSTANBUL

24 - 12
MBL U11 GRUBU
2019-2020
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA (B) - SULTANBEYLİ BELEDİYE

32 - 40
MBL U14 GRUBU
2019-2020
Mehmet Salih Bal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

SUADİYE SPOR - PARLAYAN YILDIZLAR

17 - 29
MBL U12 (A) GR
2019-2020
İlhami Ertem Ortaokulu

KADIKÖY MARMARA - İSTANBUL PNK YILDIZ

21 - 71
MBL U13 GRUBU
2019-2020
Mehmet Salih Bal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

SUADİYE SPOR - SUADİYE BASKETBOL

47 - 33
MBL U12 (B) GR
2019-2020
Mehmet Salih Bal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

SUADİYE SPOR - GİRİŞİM SK

20 - 21
MBL U11 GRUBU
2019-2020
TEV Uğuz Tarık Demirağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

DAÇKA ŞERİFALİ GSK - ÜSKÜDAR MARMARA

26 - 22
MBL U14-W GRUBU
2019-2020
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - İSTANBUL MARMARA

37 - 65
MBL U16 (B) GR
2019-2020
Tuzla Cezeri Anadolu Lisesi

GELİŞİM SK - SUADİYE BASKETBOL

35 - 60
MBL U16 (A) GR
2019-2020
Kadıköy İmam Hatip Lisesi

CSKA KADIKÖY - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

12 - 50
MBL U10 (B) GR
2019-2020
Şehit Akın Sertçelik İmam Hatip Lisesi

CSKA ATAŞEHİR - SUADİYE SPOR

40 - 44
MBL U14-W GRUBU
2019-2020
Hüseyin Rahmi Gürpınar Anadolu Lisesi

HEYBELİADA CESARET DERNEĞİ - YEDİTEPE BASKETBOL

53 - 49
MBL U13 GRUBU
2019-2020
Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu İ.H.L.

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - DAÇKA ŞERİFALİ GSK

68 - 45
MBL U14 GRUBU
2019-2020
İstek Semiha Şakir Anadolu Lisesi

PARLAYAN YILDIZLAR - ÜSKÜDAR MARMARA

48 - 3
MBL U 9 GRUBU
2019-2020
İstek Semiha Şakir Anadolu Lisesi

PARLAYAN YILDIZLAR - ÜSKÜDAR MARMARA

16 - 28
MBL U12 (A) GR
2019-2020
Tuzla Cezeri Anadolu Lisesi

GELİŞİM SK - KÜÇÜKYALI GELİŞİM

45 - 12
MBL U10 (A) GR
2019-2020
TEV Uğuz Tarık Demirağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

DAÇKA ŞERİFALİ GSK - CSKA KADIKÖY

34 - 71
MBL U13 GRUBU
2019-2020
TEV Uğuz Tarık Demirağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

DAÇKA ŞERİFALİ GSK - SUADİYE BASKETBOL

50 - 18
MBL U16 (B) GR
2019-2020
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - KADIKÖY MARMARA

26 - 47
MBL U13 GRUBU
2019-2020
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - İSTANBUL MARMARA

32 - 34
MBL U16 (A) GR
2019-2020
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - ÜSKÜDAR MARMARA

21 - 18
MBL U12 (A) GR
2019-2020
İlhami Ertem Ortaokulu

KADIKÖY MARMARA - KARTAL MARMARA

49 - 44
MBL U 18 GRUBU
2019-2020
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - ÜSKÜDAR MARMARA

52 - 29
MBL U14 GRUBU
2019-2020
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - KADIKÖY MARMARA

19 - 12
MBL U10 (B) GR
2019-2020
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - İSTANBUL MARMARA

37 - 31
MBL U12 (B) GR
2019-2020
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - İSTANBUL MARMARA

27 - 21
MBL U 9 GRUBU
2019-2020
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - İSTANBUL MARMARA

40 - 36
MBL U14 GRUBU
2019-2020
Burak Bora Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - KARTAL MARMARA