Marmara Basketbol Ligi 15. Hafta Programı Açıklandı

Marmara Basketbol Ligi’nde 2019 – 2020 sezonu 15. hafta programı 6 Şubat 2020 Perşembe günü lig yönetimi tarafından açıklandı.

Marmara Basketbol Ligi’nde 15. hafta heyecanı 8 Şubat 2020 Cumartesi günü oynanacak karşılaşmalarla birlikte başlayacak.

İŞTE HAFTANIN PROGRAMI

7.MARMARA BASKETBOL LİGİ 15.HAFTA MAÇ PROGRAMI (8 ŞUBAT 2020 - 14 ŞUBAT 2020) SALON SAAT TARİH
U9 GR
ÜSKÜDAR MARMARA ALLSTARS İSTANBUL İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ 12:00 9.02.2020
U10 (A) GR
ASFA KOLEJİ PENDİKGÜCÜ ASFA KOLEJİ 11:00 9.02.2020
U10 (B) GR
KARTAL MARMARA KÜÇÜKYALI GELİŞİM BURAK BORA ANADOLU LİSESİ 10:00 8.02.2020
U11 GR
KÜÇÜKYALI GELİŞİM ÜSKÜDAR MARMARA (B) ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI İ.H.L 17:30 9.02.2020
ASYA KARTALLARI ÜSKÜDAR MARMARA (A) YAKACIK MESLEK LİSESİ 10:15 8.02.2020
U12 (A) GR
KÜÇÜKYALI GELİŞİM KARTAL MARMARA ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI İ.H.L 18:30 8.02.2020
GK SPOR KULÜBÜ KADIKÖY MARMARA CELAL ARAS ANADOLU LİSESİ 10:30 9.02.2020
U12 (B) GR
YEDİTEPE BASKETBOL ÜSKÜDAR MARMARA ŞEHİT BURHAN ÖNER SPOR KOMPELKSİ 15:00 8.02.2020
İSTANBUL MARMARA SK GİRİŞİM SK HÜSEYİN AVNİ SÖZEN A.L. 17:00 9.02.2020
SUADİYE SPOR ASYA KARTALLARI MEHMET SALİH BAL M.T.A.L 20:00 8.02.2020
U13 GR
KARTAL MARMARA KÜÇÜKYALI GELİŞİM BURAK BORA ANADOLU LİSESİ 18:00 9.02.2020
İSTANBUL MARMARA İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK HÜSEYİN AVNİ SÖZEN A.L. 16:00 9.02.2020
U14 GR
KÜÇÜKYALI GELİŞİM ÜSKÜDAR MARMARA ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI İ.H.L 18:30 9.02.2020
SUADİYE SPOR İSTANBUL MARMARA MEHMET SALİH BAL M.T.A.L 19:00 8.02.2020
U15 GR
ÜSKÜDAR MARMARA GK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ 15:00 9.02.2020
GELİŞİM SK İSTANBUL MARMARA TUZLA CEZERİ ANADOLU M.L. S.S. 14:00 8.02.2020
U16 (A) GR
ACARLAR ASYA KARTALLARI ÇAVUŞBAŞI COK PROGRAMLI LİSESİ 13:00 9.02.2020
İSTANBUL MARMARA BOĞAZİÇİ SK HÜSEYİN AVNİ SÖZEN A.L. 18:00 9.02.2020
U16 (B) GR
GELECEĞİN YILDIZLARI ACIBADEM SK ATATÜRK FEN LİSESİ 19:30 14.02.2020
SUADİYE BASKETBOL KADIKÖY MARMARA MEHMET SALİH BAL M.T.A.L 17:00 9.02.2020
U18 GR
İSTANBUL MARMARA FEN BİLİMLERİ A.L HÜSEYİN AVNİ SÖZEN A.L. 19:00 8.02.2020
SUADİYE BASKETBOL ÜSKÜDAR MARMARA MEHMET SALİH BAL M.T.A.L 19:15 9.02.2020
U14-W GR
İBF HEYBELİADA CESARET DERNEĞİ ANADOLU YAKASI ÇOK AMAÇLI S.S. 18:00 14.02.2020
YEDİTEPE BASKETBOL KARŞIYAKA GELİŞİM ŞEHİT BURHAN ÖNER SPOR KOMPLEKSİ 19:15 11.02.2020
KARTAL MARMARA KÜÇÜKYALI GELİŞİM BURAK BORA ANADOLU LİSESİ 19:00 9.02.2020
BÜYÜK ERKEK
ACARLAR KÜÇÜKYALI GELİŞİM ÇAVUŞBAŞI COK PROGRAMLI LİSESİ 20:30 11.02.2020
İSTANBUL MARMARA ÜSKÜDAR MARMARA HÜSEYİN AVNİ SÖZEN A.L. 20:30 12.02.2020
Sosyal Medya Adreslerimiz:

Start a Conversation

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir