Marmara Basketbol Ligi 16. Hafta Programı Açıklandı

Marmara Basketbol Ligi’nde 2019 – 2020 sezonu 16. hafta programı 13 Şubat 2020 Perşembe günü lig yönetimi tarafından açıklandı.

Marmara Basketbol Ligi’nde 16. hafta heyecanı 15 Şubat 2020 Cumartesi günü oynanacak karşılaşmalarla birlikte başlayacak.

İŞTE HAFTANIN PROGRAMI

7.MARMARA BASKETBOL LİGİ 15.HAFTA MAÇ PROGRAMI (8 ŞUBAT 2020 - 14 ŞUBAT 2020) SALON SAAT TARİH
U9 GR
İSTANBULLS İSTANBUL KARŞIYAKA FAİK SOMER SPOR LİSESİ 10:30 15.02.2020
KARTAL MARMARA PARLAYAN YILDIZLAR BURAK BORA ANADOLU LİSESİ 14:00 16.02.2020
ALLSTARS İSTANBUL TURUNCU SK ŞEHİT BURAK CANTÜRK MESLEKİ VE TEKNİK A.L 18:00 16.02.2020
ÜSKÜDAR MARMARA İSTANBUL MARMARA İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ 14:00 16.02.2020
U10 (A) GR
CSKA KADIKÖY ÜSKÜDAR MARMARA KADIKÖY ERKEK ANADOLU İ.H.L 11:00 16.02.2020
DAÇKA ŞERİFALİ GSK PENDİKGÜCÜ TEV UĞUZ TARIK DEMİRAĞ MESLEK LİSESİ 19:30 20.02.2020
U10 (B) GR
ASYA KARTALLARI İSTANBUL MARMARA ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKÇI İLKOKULU 19:00 15.02.2020
U11 GR
SUADİYE SPOR İSTANBUL GÖZTEPE AKADEMİ MEHMET SALİH BAL MESLEKİ VE TEKNİK A.L 15:00 16.02.2020
İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK BOĞAZİÇİ SK MALTEPE FEN LİSESİ 18:00 16.02.2020
U12 (A) GR
PNK YILDIZ BOĞAZİÇİ SK MEHMET EMİN POLAT İLKÖĞRETİM OKULU 18:00 15.02.2020
U12 (B) GR
İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK YEDİTEPE BASKETBOL MALTEPE FEN LİSESİ 15:00 16.02.2020
U13 GR
SUADİYE SPOR BOĞAZİÇİ SK BARBAROS HAYRETTİN PAŞA ORTAOKULU 10:00 16.02.2020
DAÇKA ŞERİFALİ GSK KARTAL MARMARA TEV UĞUZ TARIK DEMİRAĞ MESLEK LİSESİ 14:15 16.02.2020
U14 GR
SUADİYE SPOR KADIKÖY MARMARA MEHMET SALİH BAL MESLEKİ VE TEKNİK A.L 19:00 15.02.2020
U15 GR
ÜSKÜDAR MARMARA KARTAL MARMARA İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ 15:00 16.02.2020
GELİŞİM SK DAÇKA ŞERİFALİ GSK TUZLA CEZERİ ANADOLU MESLEK LİSESİ 19:30 20.02.2020
U16 (A) GR
ACARLAR ÜSKÜDAR MARMARA ÇAVUŞBAŞI COK PROGRAMLI LİSESİ 17:00 16.02.2020
U16 (B) GR
GELECEĞİN YILDIZLARI ACIBADEM SK ATATÜRK FEN LİSESİ 19:15 21.02.2020
U18 GR
ACARLAR BOĞAZİÇİ SK ÇAVUŞBAŞI COK PROGRAMLI LİSESİ 19:00 18.02.2020
İSTANBUL MARMARA ACIBADEM BASKET HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ 20:00 15.02.2020
U14-W GR
KARŞIYAKA GELİŞİM İSTANBUL MARMARA ESATPAŞA KIZ İMAM HATİP A.L 17:00 16.02.2020
KARTAL MARMARA YEDİTEPE BASKETBOL BURAK BORA ANADOLU LİSESİ 16:00 16.02.2020
BÜYÜK ERKEK
ÜSKÜDAR MARMARA MÜHF MED HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ 21:00 18.02.2020
Sosyal Medya Adreslerimiz:

Start a Conversation

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir