Marmara Basketbol Ligi’nde 2019 – 2020 Sezonu Grupları Belli Oldu

Marmara Basketbol Ligi’nde 2019 – 2020 sezonu heyecanının başlamasına kısa bir süre kalan kategorilere göre gruplar belli oldu. 

Marmara Basketbol Ligi’nde heyecan U9, U10, U11, U12, U13, U14, U15, U16, U18, U14-W ve Büyük Erkekler kategorilerinde yaşanacak.

İŞTE GRUPLAR

U9 GRUBU
1 İSTANBUL KARŞIYAKA
2 İSTANBULLS SK
3 İSTANBUL MARMARA
4 KARTAL MARMARA
5 ÜSKÜDAR MARMARA
6 PARLAYAN YILDIZLAR
7 TURUNCU SPOR KULÜBÜ
8 ALLSTARS İSTANBUL
9 BOĞAZİÇİ SK
U 10 (A) GRUBU U 10 (B) GRUBU
1 TURUNCU SK 1 ASYA KARTALLARI
2 BOĞAZİÇİ SK 2 SUADİYE SPOR
3 CSKA KADIKÖY 3 KARTAL MARMARA
4 ASFA KOLEJİ 4 CSKA ATAŞEHİR
5 PENDİKGÜCÜ SK 5 İSTANBUL MARMARA
6 DAÇKA ŞERİFALİ GSK 6 KÜÇÜKYALI GELİŞİM
7 ÜSKÜDAR MARMARA
U 11 GRUBU
1 ASYA KARTALLARI
2 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK
3 KÜÇÜKYALI GELİŞİM
4 ÜSKÜDAR MARMARA(B)
5 SULTANBEYLİ BELEDİYE
6 DAÇKA ŞERİFALİ GSK
7 ÜSKÜDAR MARMARA
8 SUADİYE SPOR
9 BOĞAZİÇİ SK
10 İSTANBUL GÖZTEPE AKADEMİ
U 12 (A) GRUBU U 12 (B) GRUBU
1 KARTAL MARMARA 1 SUADİYE SPOR
2 BOĞAZİÇİ SK 2 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK
3 KADIKÖY MARMARA 3 ASYA KARTALLARI
4 KÜÇÜKYALI GELİŞİM 4 İSTANBUL MARMARA
5 GELİŞİM SK 5 ÜSKÜDAR MARMARA
6 İSTANBUL PANİK YILDIZ 6 GİRİŞİM SK
7 GK SPOR KULÜBÜ 7 YEDİTEPE BASKETBOL
U 13 GRUBU U 14 GRUBU
1 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK 1 KÜÇÜKYALI GELİŞİM
2 KÜÇÜKYALI GELİŞİM 2 İSTANBUL MARMARA
3 İSTANBUL MARMARA 3 KARTAL MARMARA
4 KARTAL MARMARA 4 ÜSKÜDAR MARMARA
5 ÜSKÜDAR MARMARA 5 KADIKÖY MARMARA
6 SUADİYE SPOR 6 PARLAYAN YILDIZLAR
7 DAÇKA ŞERİFALİ GSK 7 SUADİYE SPOR
8 SUADİYE BASKETBOL
U 15 GRUBU
1 DAÇKA ŞERİFALİ GSK
2 İSTANBUL MARMARA
3 KARTAL MARMARA
4 ÜSKÜDAR MARMARA
5 GK SPOR KULÜBÜ
6
U 16 (A) GRUBU U 16 (B) GRUBU
1 BOĞAZİÇİ SK 1 ACIBADEM SK
2 ÜSKÜDAR MARMARA 2 GELECEĞİN YILDIZLARI
3 CSKA KADIKÖY 3 GELİŞİM SK
4 KÜÇÜKYALI GELİŞİM 4 SUADİYE BASKETBOL
5 İSTANBUL MARMARA 5 KADIKÖY MARMARA
6 ACARLAR 6 KARTAL MARMARA
U18 GRUBU U 14 W GRUBU
1 ACARLAR 1 HEYBELİADA CESARET DERNEĞİ
2 SUADİYE BASKETBOL 2 İSTANBUL MARMARA
3 ÜSKÜDAR MARMARA 3 KARŞIYAKA GELİŞİM
4 İSTANBUL MARMARA 4 İBF
5 BOĞAZİÇİ SK 5 YEDİTEPE BASKETBOL
6 6 KARTAL MARMARA
7 7 KÜÇÜKYALI GELİŞİM
8 8
9 9
Sosyal Medya Adreslerimiz:

Start a Conversation

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir