Marmara Basketbol Ligi’nde 7. Hafta Panoraması Belli Oldu

Marmara Basketbol Ligi’nde 2019 – 2020 sezonu 7. hafta heyecanı geride kalırken izleyenler yine birbirinden önemli bireysel performanslara tanık oldu. 

Sezonun 7. haftasında 30 Kasım – 6 Aralık 2019 tarihleri arasında 10 farklı yaş grubunda toplam 16 karşılaşma oynanırken çekişmeli maçlarla yine izleyenler salonlardan keyifli ayrıldı.

U9 KATEGORİSİ

Allstars İstanbul: 10 – İstanbulls: 22
Kartal Marmara: 19 – İstanbul Karşıyaka: 13
Üsküdar Marmara: 5 – Turuncu Spor: 26

Haftanın Takımı: Turuncu Spor
Haftanın Oyuncusu: M. Kaan Avşar (Turuncu Spor)
Haftanın Antrenörü: Çağatay Gülmez (Turuncu Spor)

Haftanın En İyi Beşi

M. Kaan Avşar (Turuncu Spor)
Jankat Yeşil (İstanbulls)
Mehmet Efe Arslan (Kartal Marmara)
Ömer Karaaslan (İstanbulls)
Doğukan Çalık (Turuncu Spor)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

M. Fırat Karaç (Allstars İstanbul)
Rüzgar Taşkın (İstanbul Karşıyaka)
Muhammet Candan (Üsküdar Marmara)
Kaan Karanlık (Kartal Marmara)
Kaya Mengüç (Turuncu Spor)

U10 KATEGORİSİ

Üsküdar Marmara: 16 – Daçka Şerifali GSK: 44
Küçükyalı Gelişim: 22 – CSKA Ataşehir: 18

Haftanın Takımı: Daçka Şerifali GSK
Haftanın Oyuncusu: Osman Can Arda (Küçükyalı Gelişim)
Haftanın Antrenörü: Barış Kadaifçioğlu (Daçka Şerifali GSK)

Haftanın En İyi Beşi

Osman Can Arda (Küçükyalı Gelişim)
Ömer Faruk Tüfekçi (Daçka Şerifali GSK)
Kuzey Yiğit Fidan (Daçka Şerifali GSK)
Hüseyin Demir (Küçükyalı Gelişim)
Nezih Can Dikme (Üsküdar Marmara)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Nihat Can Özdemir (CSKA Ataşehir)
Ali Burak Gürsoy (Üsküdar Marmara)
Arda Köroğlu (Daçka Şerifali GSK)
Servet Ali Toraman (Küçükyalı Gelişim)
Murat Efe Gökdeniz (CSKA Ataşehir)

U11 KATEGORİSİ

Daçka Şerifali GSK: 39 – İstanbul Anadolu GSK: 25

Haftanın Takımı: Daçka Şerifali GSK
Haftanın Oyuncusu: Okan Çelebi (Daçka Şerifali GSK)
Haftanın Antrenörü: Eren Yıldız (Daçka Şerifali GSK)

Haftanın En İyi Beşi

Okan Çelebi (Daçka Şerifali GSK)
Osman Karaot (Daçka Şerifali GSK)
Ömer Yiğit Öztürk (İstanbul Anadolu GSK)
Mehmet Ömer Kenar (İstanbul Anadolu GSK)
Enes Kadiroğlu (Daçka Şerifali GSK)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Elif Ekşi (İstanbul Anadolu GSK)
Yasin Balcı (Daçka Şerifali GSK)
Burak İzancı (Daçka Şerifali GSK)
Ahmet Alp Cengiz (Daçka Şerifali GSK)
Kaan Kurşun (İstanbul Anadolu GSK)

U12 KATEGORİSİ

Kartal Marmara: 17 – Tuzla Gelişim: 41
Yeditepe Basketbol: 39 – Asya Kartalları: 52
GK Spor Kulübü: 15 – İstanbul PNK Yıldız: 47

Haftanın Takımı: Tuzla Gelişim
Haftanın Oyuncusu: Tuğra Şahan (Tuzla Gelişim)
Haftanın Antrenörü: Emre Gökbayrak (Asya Kartalları)

Haftanın En İyi Beşi

Tuğra Şahan (Tuzla Gelişim)
Enes Küçükarslan (Asya Kartalları)
Ahmet Faruk Eslemez (Asya Kartalları)
Doruk Atalay (Yeditepe Basketbol)
Beytullah Can Karalı (İstanbul PNK Yıldız)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Eren Köse (Kartal Marmara)
Ozan Ersöz (Tuzla Gelişim)
Yalın Mercimek (Asya Kartalları)
Kenan Kaya (Yeditepe Basketbol)
Berat Ali Söylemiş (İstanbul PNK Yıldız)

U13 KATEGORİSİ

Üsküdar Marmara: 17 – Daçka Şerifali GSK: 55
Küçükyalı Gelişim: 30 – İstanbul Anadolu GSK: 56

Haftanın Takımı: İstanbul Anadolu GSK
Haftanın Oyuncusu: Umut Ege Kaya (İstanbul Anadolu GSK)
Haftanın Antrenörü: Yiğit Yantıra (İstanbul Anadolu GSK)

Haftanın En İyi Beşi

Umut Ege Kaya (İstanbul Anadolu GSK)
Doğan Kurdoğlu (Daçka Şerifali GSK)
Ahmet Soy (İstanbul Anadolu GSK)
Mert Dilber (Daçka Şerifali GSK)
Ahmet Mert Arda (Küçükyalı Gelişim)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Ege Alp Katı (Üsküdar Marmara)
Emre Sarıyıldız (Üsküdar Marmara)
Kaan Yoldaş (Daçka Şerifali GSK)
Hamza Dinçdal (Daçka Şerifali GSK)
Emir Taşdemir (Küçükyalı Gelişim)

U14 KATEGORİSİ

İstanbul Marmara: 43 – Üsküdar Marmara: 14

Haftanın Takımı: İstanbul Marmara
Haftanın Oyuncusu: Can Sivrioğlu (İstanbul Marmara)
Haftanın Antrenörü: Ahmet Mert Savaş (İstanbul Marmara)

Haftanın En İyi Beşi

Can Sivrioğlu (İstanbul Marmara)
Uygar Sevenler (İstanbul Marmara)
Selen Kayıkçı (Üsküdar Marmara)
Arda Bozaba (Üsküdar Marmara)
Karan Yılmaz (İstanbul Marmara)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Ertuğ Ege Ertem (İstanbul Marmara)
Toprak Aksudoğan (İstanbul Marmara)
H. Selim Keskin (Üsküdar Marmara)
Nisa Çimenli (Üsküdar Marmara)
Emirhan Aydın (İstanbul Marmara)

U15 KATEGORİSİ

İstanbul Marmara: 34 – Üsküdar Marmara: 37

Haftanın Takımı: Üsküdar Marmara
Haftanın Oyuncusu: Doğukan Karasaçlı (Üsküdar Marmara)
Haftanın Antrenörü: Kaan Akıncı (Üsküdar Marmara)

Haftanın En İyi Beşi

Doğukan Karasaçlı (Üsküdar Marmara)
Emir Safa Akyürek (Üsküdar Marmara)
Efe Kan (İstanbul Marmara)
Mert Marangoz (İstanbul Marmara)
A. Emir Sağın (Üsküdar Marmara)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Yusuf Mithat Bahadır (Üsküdar Marmara)
Yusuf Efe Aksu (Üsküdar Marmara)
Emir Dikyol (İstanbul Marmara)
Lütfi Efe Polat (İstanbul Marmara)
Kaan Güdük (Üsküdar Marmara)

U16 KATEGORİSİ

Kartal Marmara: 25 – Tuzla Gelişim: 49

Haftanın Takımı: Tuzla Gelişim
Haftanın Oyuncusu: Melih Özbaş (Tuzla Gelişim)
Haftanın Antrenörü: Önay Özkurt (Tuzla Gelişim)

Haftanın En İyi Beşi

Melih Özbaş (Tuzla Gelişim)
Cem Erinç (Kartal Marmara)
Özcan Altuneş (Kartal Marmara)
S. Kaan Kaçmaz (Tuzla Gelişim)
Doruk Arıcı (Tuzla Gelişim)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Enes Arslan (Tuzla Gelişim)
M. Emin Aktaş (Tuzla Gelişim)
Ege Bora Gül (Kartal Marmara)
Arda Tunç Kulaç (Kartal Marmara)
Cenk Yavuz (Tuzla Gelişim)

U18 KATEGORİSİ

Acarlar: 59 – Fen Bilimleri Anadolu Lisesi: 76

Haftanın Takımı: Fen Bilimleri Anadolu Lisesi
Haftanın Oyuncusu: Ensar Sevinç (Fen Bilimleri Anadolu Lisesi)
Haftanın Antrenörü: Hamdi Taşkın (Fen Bilimleri Anadolu Lisesi)

Haftanın En İyi Beşi

Ensar Sevinç (Fen Bilimleri Anadolu Lisesi)
Erdem Korrdon (Fen Bilimleri Anadolu Lisesi)
Aslan Akbulut (Acarlar)
Aydın Altunbaş (Fen Bilimleri Anadolu Lisesi)
Barkın Avşar (Acarlar)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Ömer Yomra (Fen Bilimleri Anadolu Lisesi)
Emir Yılmaz (Acarlar)
Cenk Büyükmıhçı (Acarlar)
Muhammed Akif Atik (Fen Bilimleri Anadolu Lisesi)
Cenker Türkmen (Fen Bilimleri Anadolu Lisesi)

U14-w KATEGORİSİ

Yeditepe Basketbol: 53 – İstanbul Basketbol Fakültesi: 45

Haftanın Takımı: Yeditepe Basketbol
Haftanın Oyuncusu: Şirin Gizem Aker (İstanbul Basketbol Fakültesi)
Haftanın Antrenörü: Ali Kaval (Yeditepe Basketbol)

Haftanın En İyi Beşi

Ezel Akbulut (Yeditepe Basketbol)
Meltem Meriç (İstanbul Basketbol Fakültesi)
Deniz Naz Çeçen (Yeditepe Basketbol)
Şirin Gizem Aker (İstanbul Basketbol Fakültesi)
Melisa Tunca (Yeditepe Basketbol)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Tuana Erenler (Yeditepe Basketbol)
Elif Çelik (İstanbul Basketbol Fakültesi)
Nisa Türker (İstanbul Basketbol Fakültesi)
Sena Yıldırım (Yeditepe Basketbol)
Ayşe Ece Okumuş (Yeditepe Basketbol)

Sosyal Medya Adreslerimiz:

Start a Conversation

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir