Marmara Basketbol Ligi’nde 8. Haftanın Panoraması

Marmara Basketbol Ligi’nde 2019 – 2020 sezonu 8. hafta heyecanı geride kalırken izleyenler yine birbirinden önemli bireysel performanslara tanık oldu. 

Sezonun 8. haftasında 7 – 13 Aralık 2019 tarihleri arasında 5 farklı yaş grubunda toplam 9 karşılaşma oynanırken çekişmeli maçlarla yine izleyenler salonlardan keyifli ayrıldı.

U10 KATEGORİSİ

Pendikgücü: 27 – CSKA Kadıköy: 24
Turuncu Spor: 58 – Asfa Koleji: 1

Haftanın Takımı: Pendikgücü
Haftanın Oyuncusu: Utku Başar Ergün (Pendikgücü)
Haftanın Antrenörü: Serhat Dal (Pendikgücü)

Haftanın En İyi Beşi

Utku Başar Ergün (Pendikgücü)
Emin Ertürk (Pendikgücü)
Doruk Gökdeniz (Turuncu Spor)
Efekan Çekmez (CSKA Kadıköy)
Hasan Dülger (Turuncu Spor)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Umut Kazancı (CSKA Kadıköy)
Muhammet İpek (Pendikgücü)
Erel Özhan (Turuncu Spor)
Can Üstüay (Turuncu Spor)
Efe Karakaya (CSKA Kadıköy)

U11 KATEGORİSİ

İstanbul Göztepe Akademi: 40 – Küçükyalı Gelişim: 30
Sultanbeyli Belediye: 5 – Asya Kartalları: 29

Haftanın Takımı: Asya Kartalları
Haftanın Oyuncusu: Yusuf Efe Kaya (İstanbul Göztepe Akademi)
Haftanın Antrenörü: Emre Gökbayrak (Asya Kartalları)

Haftanın En İyi Beşi

Yusuf Efe Kaya (İstanbul Göztepe Akademi)
Can Gökay Toker (Küçükyalı Gelişim)
Samet Hanoğlu (Asya Kartalları)
Arda Coşkun (Asya Kartalları)
Ömer Batu Çulcuoğlu (İstanbul Göztepe Akademi)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Ömer Kaan Turgay (Küçükyalı Gelişim)
Ahmet Yasin Gülpınar (Asya Kartalları)
Muhammed Gürkan Toka (Sultanbeyli Belediye)
Mert Bolat (İstanbul Göztepe Akademi)
Ege Yetim (Küçükyalı Gelişim)

U12 KATEGORİSİ

İstanbul Anadolu GSK: 49 – Suadiye Spor: 55
Küçükyalı Gelişim: 40 – İstanbul PNK Yıldız: 33

Haftanın Takımı: Suadiye Spor
Haftanın Oyuncusu: Utku Elevit (Suadiye Spor)
Haftanın Antrenörü:  Kerem Bulutoğlu (Suadiye Spor)

Haftanın En İyi Beşi

Utku Elevit (Suadiye Spor)
Efe Yılmaz (İstanbul Anadolu GSK)
Ömer Tuna Aydın (Suadiye Spor)
Ali Kurum (Küçükyalı Gelişim)
Kerem Yıldız (İstanbul PNK Yıldız)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Beytullah Can Karalı (İstanbul PNK Yıldız)
Kerem Kılıç (İstanbul Anadolu GSK)
Alptuğ Öktem (Küçükyalı Gelişim)
Arda Gidik (Suadiye Spor)
Kaan Kargın (Küçükyalı Gelişim)

U15 KATEGORİSİ

Daçka Şerifali GSK: 61 – GK Spor Kulübü: 35

Haftanın Takımı: Daçka Şerifali GSK
Haftanın Oyuncusu: Kuzey Tarsan (Daçka Şerifali GSK)
Haftanın Antrenörü: Derya Dizdar (Daçka Şerifali GSK)

Haftanın En İyi Beşi

Kuzey Tarsan (Daçka Şerifali GSK)
İhsan Kümbetli (GK Spor Kulübü)
Can Saraç (GK Spor Kulübü)
Zafer Sezer (Daçka Şerifali GSK)
Umut Salih Hava (Daçka Şerifali GSK)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Sabri Saraç (GK Spor Kulübü)
Mehmet Can Orhan (Daçka Şerifali GSK)
E. Can İzgi (Daçka Şerifali GSK)
M. Ata Uslu (Daçka Şerifali GSK)
Alper Sinan Demirci (GK Spor Kulübü)

U16 KATEGORİSİ

Geleceğin Yıldızları: 22 – Suadiye Basketbol: 46
Küçükyalı Gelişim: 54 – Boğaziçi Spor Kulübü: 39

Haftanın Takımı: Suadiye Basketbol
Haftanın Oyuncusu: Bartu Tetik (Küçükyalı Gelişim)
Haftanın Antrenörü:  Serkan Çift (Suadiye Basketbol)

Haftanın En İyi Beşi

Bartu Tetik (Küçükyalı Gelişim)
Koray Koca (Küçükyalı Gelişim)
Y. Bora Kırkoğlu (Suadiye Basketbol)
Talha Öztürk (Boğaziçi Spor Kulübü)
Tuna Sorucu (Küçükyalı Gelişim)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Göktuğ Uyguç (Küçükyalı Gelişim)
Kerem Karaman (Geleceğin Yıldızları)
K. Ege Öztüre (Suadiye Basketbol)
Yiğit Uçar (Boğaziçi Spor Kulübü)
Ege Uyguner (Geleceğin Yıldızları)

Sosyal Medya Adreslerimiz:

Start a Conversation

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir