Marmara Basketbol Ligi’nde Dördüncü Hafta Programı Belli Oldu

Marmara Basketbol Ligi’nde 2018 – 2019 sezonu dördüncü hafta 22 Kasım 2018 Perşembe günü gerçekleştirilen toplantının ardından belli oldu. 

Marmara Basketbol Ligi’nde dördüncü hafta heyecanı 24 Kasım 2018 Cumartesi günü oynanacak karşılaşmalarla birlikte başlayacak.

İŞTE HAFTANIN PROGRAMI

6.MARMARA BASKETBOL LİGİ 4.HAFTA MAÇ PROGRAMI (24 KASIM-30 KASIM 2018) SALON SAAT TARİH
U9
İSTANBULLS - POTANIN KARTALLARI FAİK SOMER SPOR LİSESİ 19:15 25.11.2018
ÜSKÜDAR MARMARA - ASYA KARTALLARI İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ 13:45 25.11.2018
U10
ATAŞEHİR KARŞIYAKA - TURUNCU ESATPAŞA KIZ İMAM HATİP LİSESİ 17:00 25.11.2018
ÜSKÜDAR MARMARA - ASYA KARTALLARI İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ 15:00 25.11.2018
SUADİYE BASKETBOL - PARLAYAN YILDIZLAR MEHMET SALİH BAL MES. VE TEKNİK A.L 18:30 27.11.2018
U11 DOĞU
İSTANBUL ANADOLU GSK - KARTAL ANADOLU MALTEPE FEN LİSESİ 14:50 25.11.2018
U11 BATI
İSTANBULLS - KADIKÖY HALK EĞİTİM FAİK SOMER SPOR LİSESİ 19:15 24.11.2018
ÜSKÜDAR MARMARA - İSTANBUL ANADOLU YILDIZ İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ 10:15 25.11.2018
U12 BATI
SUADİYE SPOR - DİNAMO MEHMET SALİH BAL MES. VE TEKNİK A.L 19:30 24.11.2018
U13 SÜPER LİG
SUADİYE BASKETBOL (B) - SUADİYE BASKETBOL (A) MEHMET SALİH BAL MES. VE TEKNİK A.L 20:00 28.11.2018
ÜSKÜDAR MARMARA - ASYA KARTALLARI İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ 16:15 25.11.2018
U14 SÜPER LİG
GELECEĞİN YILDIZLARI - İSTANBUL KARŞIYAKA ATATÜRK FEN LİSESİ 18:15 24.11.2018
ÜSKÜDAR MARMARA - ASYA KARTALLARI İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ 17:30 25.11.2018
SUADİYE BASKETBOL - BEYLERBEYİ MEHMET SALİH BAL MES. VE TEKNİK A.L 19:00 28.11.2018
U14
KARTAL KARŞIYAKA - POTANIN KARTALLARI ŞEHİT HÜSEYİN AĞIRMAN LİSESİ 19:45 28.11.2018
GELECEĞİN YILDIZLARI - GO PLAY ATATÜRK FEN LİSESİ 17:00 24.11.2018
U16 DOĞU
İSTANBUL KARŞIYAKA - İSTANBUL MARMARA BORDO MEDİHA ENGİZER MES. VE TEKNİK A.L 11:00 25.11.2018
POTANIN KARTALLARI - KARTAL GENÇLİK İSTEK ULUĞBEY ÖZEL OKULU 15:15 24.11.2018
U16 BATI
İSTANBUL MARMARA BEYAZ - ELİT AKADEMİ HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANAD. LİS. 16:00 25.11.2018
U18
ACARLAR - İSTANBUL KARŞIYAKA ÇAVUŞBAŞI ÇOK PROGRAMLI LİSESİ 15:00 25.11.2018
SUADİYE BASKETBOL - ATAŞEHİR KARŞIYAKA MEHMET SALİH BAL MES. VE TEKNİK A.L 17:00 24.11.2018
KIZLAR LİGİ
İSTANBUL ANADOLU GSK - KARTAL MARMARA MALTEPE FEN LİSESİ 16:00 25.11.2018
Sosyal Medya Adreslerimiz:

Start a Conversation

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir