Marmara Basketbol Ligi’nde Üçüncü Hafta Programı Belli Oldu

Marmara Basketbol Ligi’nde 2018 – 2019 sezonu üçüncü hafta 15 Kasım 2018 Perşembe günü gerçekleştirilen toplantının ardından belli oldu. 

Marmara Basketbol Ligi’nde üçüncü hafta heyecanı 17 Kasım 2018 Cumartesi günü oynanacak karşılaşmalarla birlikte başlayacak.

İŞTE HAFTANIN PROGRAMI

MARMARA BASKETBOL LİGİ 3.HAFTA MAÇ POGRAMI (17 - 23 KASIM 2018) SALON SAAT TARİH
U9
İSTANBUL KARŞIYAKA PARLAYAN YILDIZLAR MEDİHA ENGİZER ÇOK PROGRAMLI A.L 13:00 18.11.2018
U10
KARTAL MARMARA ÜSKÜDAR MARMARA BURAK BORA ANADOLU LİSESİ 11:00 18.11.2018
İSTANBULLS SUADİYE BASKETBOL FAİK SOMER SPOR LİSESİ 18:00 20.11.2018
KÜÇÜKYALI GELİŞİM PARLAYAN YILDIZLAR BARBAROS HAYRETTİN PAŞA O.O. 19:30 18.11.2018
U11 DOĞU
MALTEPE DOĞUŞ KÜÇÜKYALI HİDO BASKETBOL KÜÇÜKYALI MESLEKİ VE TEKNİK A.L 11:00 18.11.2018
ASYA KARTALLARI (A) ASYA KARTALLARI KIRMIZI YAKACIK MESLEK LİSESİ 14:00 18.11.2018
U12 DOĞU
İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK SUADİYE BASKETBOL MALTEPE FEN LİSESİ 16:00 18.11.2018
KÜÇÜKYALI GELİŞİM KARTAL KARŞIYAKA ŞEHİT MUSTAFA KAYMAKÇI AND. İ.H.L 11:00 18.11.2018
U12 BATI U13 (ÇEYREK FİNAL)
İSTANBULLS SUADİYE BASKETBOL FAİK SOMER SPOR LİSESİ 19:00 20.11.2018
U13
KARTAL KARŞIYAKA KARTAL ANADOLU SK ŞEHİT HÜSEYİN AĞIRMAN LİSESİ 19:45 21.11.2018
ATAŞEHİR KARŞIYAKA BEYLERBEYİ (B) ESATPAŞA KIZ ANADOLU İ.H.L. 14:00 18.11.2018
U13 SÜPER LİG U20
ASYA KARTALLARI BEYLERBEYİ (A) YAKACIK MESLEK LİSESİ 20:30 19.11.2018
U14
ADRES İSTANBUL KARTAL KARŞIYAKA RASATHANE ORTAOKULU 16:00 18.11.2018
SUADİYE SPOR GELECEĞİN YILDIZLARI (B) MEHMET SALİH BAL MES. VE TEK A.L 16:00 18.11.2018
U16 DOĞU U18
KARTAL KARŞIYAKA KARTAL ANADOLU S.K ŞEHİT HÜSEYİN AĞIRMAN LİSESİ 19:00 20.11.2018
ASYA KARTALLARI KARTAL MARMARA YAKACIK MESLEK LİSESİ 15:15 18.11.2018
İSTANBUL KARŞIYAKA KARTAL GENÇLİK MEDİHA ENGİZER ÇOK PROGRAMLI A.L 16:00 17.11.2018
BEYLERBEYİ (A) SUADİYE BASKETBOL KADİR HAS ANADOLU LİSESİ 19:45 23.11.2018
U16 BATI
KARTAL KARŞIYAKA (B) BEYLERBEYİ (B) ŞEHİT HÜSEYİN AĞIRMAN LİSESİ 18:00 22.11.2018
KÜÇÜKYALI GELİŞİM ATAŞEHİR KARŞIYAKA BARBAROS HAYRETTİN PAŞA O.O. 20:00 22.11.2018
U18 U18
ACARLAR SUADİYE ÇAVUŞBAŞI Ç.P.L 17:00 18.11.2018
PENDİKGÜCÜ ASYA KARTALLARI HACI HATİCE BAYRAKTAR ANAD. LİS. 20:00 18.11.2018
ÜSKÜDAR MARMARA KARTAL KARŞIYAKA İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ 19:00 18.11.2018
Sosyal Medya Adreslerimiz:

Start a Conversation

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir