MBL 2017-2018 Sayı Krallıkları

2017-2018 sezonu Marmara Basketbol Ligi yaş gruplarına göre detaylı sayı krallıkları listesine marmaralig.com üzerinden ulaşabilirsiniz..

U-18 SAYI KRALLIĞI

MARMARA BASKETBOL LİGİ U18 SAYI KRALLIĞI

SıralamaOyuncuTakımSayı
1YİĞİT BERDAN ÇELİKGenç İstanbulgücü116
2ÖZGÜR KÖSEGenç İstanbulgücü111
3İBRAHİM BARAN ÖNCELKartal Karşıyaka (A)109
4EGE KAAN ÖZPEKKartal Marmara106
5ARDA SEZERİstanbulgücü98
6BERKE ILGAZLICSKA Acıbadem96
7BURAK BAYRAKERİstanbulgücü95
8BORAN ATAOĞLUİstanbul Marmara94
9FATİH BAŞKartal Karşıyaka 92
10CEM DORUKCSKA Acıbadem91
11EMİR BERKE YASİstanbul Karşıyaka84
12EMİR KAAN BİLİRAllstars İstanbul 81
13TEOMAN ULUTAŞCSKA Acıbadem80
14İLKER NESLİOĞLUKartal Marmara78
15BORAN BENAKAYGenç İstanbulgücü77
16NEZİH EMRE DEMİRKOLİstanbulgücü77
17SERDAR CESURAsya Kartalları75
18BERK YILDIZKartal Marmara74
19FEVZİ DÜNDARİstanbul Marmara71
20HÜSNE BERAT KUZENİstanbul Karşıyaka70
21EREN TEMELAllstars İstanbul 69
22AHMET ÇOBANAllstars İstanbul 68
23ŞAHİN KAĞANCSKA Acıbadem67
24ATA YILMAZ EMRECSKA Acıbadem65
25YUNUS EMRE KURTULUŞAsya Kartalları58
26FATİH HAKAN AKBAŞİstanbul Marmara56
27BERK BEKİROĞLUAsya Kartalları54
28BATUHAN BURUKÇUİstanbulgücü51
29SEDAT HATUOĞLUAcarlar51
30EMİR AYKAN BİLİMAsya Kartalları51
31UMUT BORANİstanbul Karşıyaka50
32BERKE CAN AKSUİstanbulgücü49
33ŞEFİK PARLAKGenç İstanbulgücü49
34ORHAN OĞUZ YILMAZAllstars İstanbul 47
35KAYRA LEVENDERCSKA Acıbadem47
36EFE KADAİFÇİOĞLUİstanbul Marmara47
37İSMAİL CEM ÜNVERİstanbulgücü46
38ONUR KAKİLLİİstanbul Marmara42
39ALİ ÜÇOKAsya Kartalları42
40TAHA BERK ÖNEMKartal Karşıyaka 41
41ARDA ALPERAcarlar40
42EREN İLSEVENAllstars İstanbul 37
43ACAR KURTCSKA Acıbadem37
44ÖMER AKSOYİstanbulgücü36
45KAAN AKTÜRKİstanbulgücü35
46MURAT MERT POLATKartal Karşıyaka35
47CAHİT YILDIRIMKartal Karşıyaka35
48MERT ALİ ŞAHİNAllstars İstanbul 33
49KEREM ATEŞÇİAsya Kartalları32
50MUHAMMET FURKAN ÇOLAKAllstars İstanbul 31
51ENES GÖKSANAllstars İstanbul 30
52CEM ŞEFTALİOĞLUBalkan Yeşilbağlar29
53ATAKAN KAPLANAsya Kartalları29
54LOKMAN KARPUZAllstars İstanbul 26
55TUNAHAN BURAK KESİCİAllstars İstanbul 25
56BATU TEKİNİstanbul Marmara24
57MUHAMMED YILDIZBalkan Yeşilbağlar23
58KUZEY KOCABIYIKAsya Kartalları23
59ALİ ŞAFAK ÇAVUŞAllstars İstanbul 23
60EMİN EVREN ÖZTÜRKOĞLUAsya Kartalları22
61ALPAY ŞEKERCİOĞLUBalkan Yeşilbağlar22
62EGE CAN TUNÇAYAsya Kartalları21
63AĞAHAN NUHOĞLUİstanbul Marmara21
64KEREM YAVUZAcarlar21
65ALPEREN AVCIAllstars İstanbul 21
66ALİŞAN ÜNLÜBalkan Yeşilbağlar20
67NEŞAT BERKEN CİVELEKGenç İstanbulgücü19
68ALP UZUNKartal Karşıyaka (A)19
69KADİR ZORBOZANKartal Marmara18
70MELİH AHMET CANOĞLUİstanbulgücü18
71VEDAT GÜVENÇBalkan Yeşilbağlar18
72FURKAN AYNAİstanbul Karşıyaka17
73EREN KARAMUSTAFAAsya Kartalları16
74MUSTAFA RAHMİ ERBİLAllstars İstanbul 15
75YUSUF MERT FİDANİstanbul Karşıyaka15
76UFUK AYESERİstanbul Karşıyaka15
77MUHAMMED MARDİNLİBalkan Yeşilbağlar14
78KERİM YILDIZBalkan Yeşilbağlar14
79KAYRA SEYİTHANOĞLUGenç İstanbulgücü14
80KEMAL BERKAY HOTLUAsya Kartalları13
81DOĞUKAN ERGÜNKartal Karşıyaka13
82KAAN BİNGÖLCSKA Acıbadem13
83ALPER FİDANCSKA Acıbadem12
84MERT BORA ERSANCSKA Acıbadem12
85HAKKI EKİM ERDOĞANÜsküdar Marmara12
86UĞUR SAYINBalkan Yeşilbağlar12
87CANER DEMİRELİKartal Marmara12
88ÖZGÜR ŞENGenç İstanbulgücü11
89ATA MERT BAŞİstanbul Karşıyaka11
90EGE DİKBIYIKBalkan Yeşilbağlar11
91MUHAMMET ASLANBOĞAKartal Karşıyaka10
92AHMET BAHADIR AVCIAllstars İstanbul 9
93M. SEFA ERARSLANBalkan Yeşilbağlar9
94KAAN AKTAŞİstanbulgücü9
95SELÇUK KEREM ORBAYCSKA Acıbadem9
96BARAN KÖROĞLUAllstars İstanbul 8
97METE SERTBalkan Yeşilbağlar8
98YASİN TAHA DİZDARKartal Marmara8
99ALİ HAYDAR ŞAHİNKartal Marmara8
100BARKAN RAMİZ TURANGenç İstanbulgücü8
101ÖMER KARABULUTİstanbulgücü8
102SÜLEYMAN KARADAĞCSKA Acıbadem8
103BURAK BALİÇBalkan Yeşilbağlar7
104EMİRHAN ÖVÜNÇİstanbul Marmara7
105DOĞAN SUAT KIRALKartal Karşıyaka7
106FURKAN DALTABANKartal Marmara7
107UTKU COŞKUNİstanbul Marmara6
108ERDEM KORDONİstanbul Marmara6
109DENİZ SOYSALGenç İstanbulgücü6
110YİĞİT KIRALBalkan Yeşilbağlar6
111ALİ YILMAZKartal Karşıyaka 6
112FURKAN ÖMER GEYİKAsya Kartalları6
113CENK BÜYÜKMIHCIAcarlar6
114SEZER DENİZ SOSYALİstanbulgücü6
115BERKE CAN KOŞARBalkan Yeşilbağlar5
116KEREM CUMBULCSKA Acıbadem5
117ERDİNÇ UYARGenç İstanbulgücü5
118EMRE BİTİRGEÇBalkan Yeşilbağlar4
119TARIK TOMRUKÇUİstanbulgücü4
120EVREN ÖZTÜRKOĞLUAsya Kartalları4
121SELİM AKKURTGenç İstanbulgücü4
122DAĞHAN ULUŞAHİNİstanbulgücü4
123ERHAN ÇANTBalkan Yeşilbağlar4
124TAHA ÇETİNBalkan Yeşilbağlar4
125SİNAN KURTGenç İstanbulgücü4
126TUFANCAN TÜRKOĞLUKartal Marmara4
127OĞUZ USLUGenç İstanbulgücü4
128BORA ŞİTİstanbul Marmara4
129EKREM CAN TOPDEMİRKartal Marmara4
130OZAN VARKartal Karşıyaka4
131AREL TOKSÖZAsya Kartalları4
132VEYSEL KARANİ GÜLERKartal Karşıyaka3
133KEREM YARAŞKartal Karşıyaka 3
134ARDAHAN ÇELİKKOLİstanbul Karşıyaka3
135UMUT TEZCANAllstars İstanbul 3
136HALİT YAZICIAcarlar2
137EGE DİRANCIGenç İstanbulgücü2
138MAHMUTCAN ERBEYİstanbul Karşıyaka2
139AHMET BEĞİÇ EROLAsya Kartalları2
140BARIŞ ŞENGÜLBalkan Yeşilbağlar2
141EMRE YAVUZBalkan Yeşilbağlar2
142UĞURCAN AYDOĞANİstanbul Marmara2
143EMRE YAZGANCSKA Acıbadem2
144NECİP ÖZDEMİRAsya Kartalları2
145ARDA DEMİRELCSKA Acıbadem2
146SAMET GÖRKEM ZEYTÜNİstanbul Marmara2
147BAŞAR MERİÇİstanbul Karşıyaka2
148BUĞRA TAŞÇIGenç İstanbulgücü2
149SANER AYDINKartal Karşıyaka2
150ENES GÜZELTEPEKartal Karşıyaka1
151EMİR MUSA KAPUCUİstanbul Marmara1
152ATLAS BORA BALKANGenç İstanbulgücü0
153MUSTAFA KULAKSIZİstanbulgücü0
154MEHMET KAĞAN ERTUĞRULKartal Karşıyaka0
155ORHUN EGE ÖZPAYGenç İstanbulgücü0
156CAN KAYALANGenç İstanbulgücü0
157BARIŞ ŞAŞIKARAİstanbul Marmara0
158HASAN AHMET ÖZKANLIAllstars İstanbul 0
159BURAK KÖKANİstanbul Karşıyaka0
160BATIKAN KORKMAZÜsküdar Marmara0
161EREN AKBULUTÜsküdar Marmara0
162UFUK ÖZTÜRKCSKA Acıbadem0
163AHMET EMİR GÜLIRMAKAsya Kartalları0
164CİVAN MERT GAMÇİÇİKartal Marmara0
165ALPER CEYLAN TEKİNİstanbul Marmara0
166VOLKAN GÖKAYGURCSKA Acıbadem0
167ASIM ARDA GÜLERİstanbul Karşıyaka0
168JEHAT ARAÇKartal Karşıyaka0
169MUSTAFA ERDEMİRKartal Karşıyaka0
170UTKU CELAL TÜRKMENKartal Marmara0
171ERKAN EYMEN KESKİNKartal Karşıyaka0
172ONUR ŞENOL TÜRKKartal Karşıyaka0
173OĞUZ SARIOĞLUAllstars İstanbul 0
174DOĞUKAN ÖNALAllstars İstanbul 0
175MEHMET ZEKİ SUNAKartal Marmara0
176MEHMET ZEKİ TUNAKartal Marmara0
177TAHA YILDIZKartal Marmara0
178FEHMİ MERT SEÇKİNKartal Karşıyaka 0
179MERT OZAN KAHRAMANKartal Karşıyaka0
180BATUHAN AKYAZIİstanbul Marmara0
181OSMAN EREN TEKİNİstanbul Marmara0
182MERT MERİÇ AYANKartal Karşıyaka 0
183ATİLLA BÜYÜKŞAHİNBalkan Yeşilbağlar0
184ALP EREN AKAYCSKA Acıbadem0
185KAAN MERT ÜMİTKartal Karşıyaka 0
186KEREM ONURBalkan Yeşilbağlar0

U-16 SAYI KRALLIĞI

MARMARA BASKETBOL LİGİ U16 SAYI KRALLIĞI

SıralamaOyuncuTakımSayı
1TARIK AYDINAsya Kartalları156
2BATIKAN KORKMAZÜsküdar Marmara134
3ARDA ALPERAcarlar116
4EFE KADAİFÇİOĞLUİstanbul Marmara114
5İBRAHİM BARAN ÖNCELKartal Karşıyaka (A)104
6DOĞAN SANCAKLIAsya Kartalları94
7BATUHAN KIVRAKGenç İstanbulgücü90
8YASİN TAHA DİZDARKartal Marmara87
9ATLAS BORA BALKANGenç İstanbulgücü87
10UMUT BORANİstanbul Karşıyaka87
11YUSUF MERT FİDANİstanbul Karşıyaka82
12ENES TAHA DİLBAZGenç İstanbulgücü81
13SİNAN ÖZTÜRKGeleceğin Yıldızları74
14YUSUF BERK SARDOĞANAsya Kartalları71
15CENK BÜYÜKMIHCIAcarlar69
16TUĞAN KOSİFOĞLUGeleceğin Yıldızları67
17MUHAMMET ASLANBOĞAKartal Karşıyaka59
18UFUK AYESERİstanbul Karşıyaka56
19ALKIN GEDİZKartal Marmara53
20ULAŞ MERT SEDEFOĞLUGenç İstanbulgücü51
21ONUR KAKİLLİİstanbul Marmara50
22MERT ARDALÜsküdar Marmara47
23ERDEM KARAMUSTAFAAsya Kartalları46
24TAHA BERK ÖNEMKartal Karşıyaka 42
25EMRE ÖZARARGeleceğin Yıldızları42
26KEREM ÇOTUKİstanbul Karşıyaka42
27EMİRHAN ÖVÜNÇİstanbul Marmara39
28BAŞAR MERİÇİstanbul Karşıyaka39
29BATUHAN KADIOĞLUKartal Marmara38
30AHMET HAYRİ ERKANÜsküdar Marmara37
31EDHAM AŞURÜsküdar Marmara37
32MURAT MERT POLATKartal Karşıyaka36
33FARUK YUŞA TEMURCANİstanbul Karşıyaka32
34UTKU CELAL TÜRKMENKartal Marmara32
35MUHAMMED EMİN NİMETOĞLUGenç İstanbulgücü31
36MUHAMMET HASAN ÇELEBİGenç İstanbulgücü30
37TAHA YILDIZKartal Marmara29
38ALP EREN POYRAZOĞLUKartal Marmara26
39DAVUT EMİR ÖZÇAKIRGeleceğin Yıldızları25
40ERDEM KORDONİstanbul Marmara25
41CAHİT YILDIRIMKartal Karşıyaka25
42TOPRAK ERGİNGeleceğin Yıldızları24
43AHMET EGE KOÇDOĞANİstanbul Marmara23
44HAKKI EKİM ERDOĞANÜsküdar Marmara21
45AZAD TEKİNKartal Marmara19
46EMİR CAN AKDENİZAsya Kartalları19
47BATUHAN SARIGÜLİstanbul Karşıyaka17
48ALPER KAHRAMANAsya Kartalları17
49URAL KURŞUNGeleceğin Yıldızları16
50SAMET GÖRKEM ZEYTÜNİstanbul Marmara15
51ALİNUR ŞAHİNÖZGeleceğin Yıldızları15
52HAKAN DEMİRCİOĞLUÜsküdar Marmara15
53EMİR MUSA KAPUCUİstanbul Marmara14
54AHMET SELİM FIRATÜsküdar Marmara14
55ARDAHAN ÇELİKKOLİstanbul Karşıyaka14
56UĞURCAN AYDOĞANİstanbul Marmara14
57SELÇUK SİMSARÜsküdar Marmara12
58BERK ÖDEMİŞİstanbul Marmara12
59TARIK SOFİÜsküdar Marmara12
60ŞAKİR UFUK YAŞARİstanbul Karşıyaka12
61OSMAN EREN TEKİNİstanbul Marmara12
62ARDA KAHRAMANAsya Kartalları12
63ŞÜKRÜ OĞUZHAN TUNALIAsya Kartalları12
64MERT ÖNDERGeleceğin Yıldızları11
65BİLAL YOLVERKartal Karşıyaka (A)11
66BORA ŞİTİstanbul Marmara10
67MERT ÇETİNERİstanbul Karşıyaka10
68OZAN VARKartal Karşıyaka10
69BARKIN AVŞARAcarlar10
70EMRE BAKIOĞLUKartal Marmara9
71VEYSEL KARANİ GÜLERKartal Karşıyaka9
72RUTKAY AZİZ AKSUKartal Marmara9
73EMİRHAN SÖĞÜTDEDEAsya Kartalları9
74ARİF EMİR YILDIRIMGenç İstanbulgücü9
75MEHMET ZEKİ SUNAKartal Marmara8
76EFE DEMİRİstanbul Karşıyaka8
77EGE YENİDOĞANİstanbul Marmara8
78EREN AKBULUTÜsküdar Marmara8
79EMRE YOLCUOĞLUAcarlar8
80EFE BORAN BERBERİstanbul Marmara8
81EREN BOYNERÜsküdar Marmara8
82EFEKAN ALPDOĞANAsya Kartalları7
83ALPER KARTALİstanbul Marmara7
84ATA POLATGeleceğin Yıldızları7
85SARP BABALIKİstanbul Marmara6
86BATUHAN AKYAZIİstanbul Marmara6
87DOĞAN SUAT KIRALKartal Karşıyaka6
88BERK OYLUMGeleceğin Yıldızları6
89EMİR EFE İNANAsya Kartalları5
90ATA MERT BAŞARANGenç İstanbulgücü5
91CAN ÜSTERTUNAGeleceğin Yıldızları5
92EMRE AKKOYUNAcarlar5
93BARIM BORANGenç İstanbulgücü5
94GÖKBERK COŞKUNGeleceğin Yıldızları5
95ALP UZUNKartal Karşıyaka (A)5
96ARDA AKAYAsya Kartalları5
97EMİRHAN ULUGenç İstanbulgücü4
98MEHMET AKİF SARAÇKartal Marmara4
99CAN KARAYELGeleceğin Yıldızları4
100BEDİRHAN YILMAZİstanbul Karşıyaka4
101BERAT ŞENOCAKÜsküdar Marmara4
102MUHAMMED DİLŞAD ARALÜsküdar Marmara4
103JEHAT ARAÇKartal Karşıyaka4
104UTKU CEM UZUNİstanbul Karşıyaka4
105FATİH DEMİRCİAsya Kartalları4
106GÖRKEM ÖZVERENAsya Kartalları3
107TAHA BAKIOĞLUKartal Marmara3
108MERT OKÇUAsya Kartalları3
109EGEMEN BUDAKGenç İstanbulgücü3
110EFE BUYRUKAsya Kartalları3
111ATAHAN KAPUCUAsya Kartalları3
112ARDA ÖZSOYİstanbul Marmara3
113ADİL ALPEREN DEMİRTAŞGenç İstanbulgücü3
114ATAKAN ÖKÇÜGeleceğin Yıldızları3
115UMUT ÖĞMENGenç İstanbulgücü2
116YİĞİT CAN BAŞARGeleceğin Yıldızları2
117ULAŞ SEZGİNÜsküdar Marmara2
118ENSAR BOZKURTKartal Karşıyaka2
119ALP KAYADIRGeleceğin Yıldızları2
120FURKAN TEZCANAsya Kartalları2
121BUĞRA KIRAÇÜsküdar Marmara2
122ATA EGE KÜÇÜKAsya Kartalları2
123SARP ÖZTENKartal Marmara2
124KAAN KARABULUTİstanbul Marmara2
125ENES GÜZELTEPEKartal Karşıyaka2
126BERKAY GÜLÜsküdar Marmara2
127ARDA ÖZCANAcarlar2
128İLYAS ÖZKANAsya Kartalları2
129İBRAHİM EMRE AKDOĞANAsya Kartalları1
130ÖMER ARDA KOÇAKAcarlar1
131YUSUF ÇELİKKOLİstanbul Karşıyaka1
132GÖKHAN YILDIRIMÜsküdar Marmara1
133ATACAN KURUKartal Karşıyaka0
134BİLAL DÜDÜKKartal Karşıyaka0
135ONUR ŞENOL TÜRKKartal Karşıyaka0
136YUSUF TÜRKER ÖZTÜRKKartal Karşıyaka (A)0
137KEREM FARUK ÇALKAKartal Karşıyaka (B)0
138AHMET EREN OKKartal Karşıyaka0
139MERT OZAN KAHRAMANKartal Karşıyaka0
140YAĞMUR NİSAN AKTAŞKartal Karşıyaka0
141ARDA YÜCELKartal Karşıyaka (A)0
142OĞUZ ENES TOPÇUKartal Karşıyaka0
143ERKAN EYMEN KESKİNKartal Karşıyaka0
144EMRE ÖZAKPINARElit Akademi0
145SANER AYDINKartal Karşıyaka0
146GÖKTUĞ UYGUÇKüçükyalı Gelişim0
147ONUR GÜZELKAYAİstanbul Marmara Bordo0
148MAHMUT ESAT GÜMÜŞKartal Marmara0
149EMİRHAN KARAKüçükyalı Gelişim0
150EFE ÇİFTÇİOĞLUGeleceğin Yıldızları (A)0
151YİĞİT ÇİFTÇİOĞLUGeleceğin Yıldızları (A)0
152MUSTAFA ERDEMİRKartal Karşıyaka0
153BATU TALHA ÖZDEMİRKüçükyalı Gelişim0
154MEHMET KAĞAN ERTUĞRULKartal Karşıyaka0
155TEMEL DURDUKartal Karşıyaka (B)0
156ALPEREN BİNGÖLİstanbul Karşıyaka0
157EFE CAVİT AKGÜLKartal Marmara0
158ORHUN ERDEM TOYKartal Karşıyaka (A)0
159ERTUĞ GÖRENKartal Karşıyaka (B)0
160TANER ÇELİKDEMİRKartal Karşıyaka (B)0
161GÖKDENİZ ELVANKartal Karşıyaka (B)0
162CENGİZ TIĞLIKartal Karşıyaka (A)0
163ATİLLA KAAN YÜZERAcarlar0
164MUHAMMED ÇİÇEKÇAYIRKartal Karşıyaka (B)0
165MEHMET ERDEM ŞERMETKartal Karşıyaka (B)0
166YİĞİT ALP TIRMIKİstanbul Marmara Bordo0
167BARIŞ ŞAHİNGeleceğin Yıldızları0
168YUSUF ALİ GÜNDOĞDUGeleceğin Yıldızları0
169MERT VEDAT ANILGeleceğin Yıldızları0
170CAN ARIKANGeleceğin Yıldızları0
171TAHA BURAK AKMERCANKartal Marmara0
172MELİH KAHRAMANİstanbul Marmara0
173MEHMET SELİM SARAÇİstanbul Karşıyaka0
174MURATCAN YEŞİLİstanbul Marmara0
175BATUHAN BİNGÖLMBL 2017-2018 Sayı Krallıkları0
176SELAMİ ÖZTÜRKKartal Karşıyaka (A)0
177UTKU ŞAHİNBAŞGenç İstanbulgücü0
178FURKAN ÜNLÜElit Akademi0
179ARDA ŞEVKİ AKGÜNElit Akademi0
180YUNUS EMRE ESKİElit Akademi0
181FURKAN TECERElit Akademi0
182BERKE AŞIKİstanbul Marmara0
183ONUR ALP TOPÇUKartal Karşıyaka (A)0
184AHMET SALİ BAYRAKPendikgücü0
185ONUR GÜNEY KOÇKartal Karşıyaka (B)0
186İLKER NESLİOĞLUKartal Marmara0
187YAVUZ SELİM YILDIZKüçükyalı Gelişim0
188TUNA SORUCUKüçükyalı Gelişim0
189AHMET ALTUNKartal Marmara0
190EGE ÖZPEKKartal Marmara0
191RIZA KARAHANKartal Marmara0
192BERKAY ŞAHİNKartal Marmara0
193EGE BORA GÜLKartal Marmara0
194ÖMER BATUKKartal Marmara0
195CİVAN MERT GAMÇİÇİKartal Marmara0
196ALİ HAYDAR ŞAHİNKartal Marmara0
197EKREM CAN TOPDEMİRKartal Marmara0
198EGEHAN ÇETİNKAYAKüçükyalı Gelişim0
199BURAK KÖKANİstanbul Karşıyaka0
200FURKAN AYNAİstanbul Karşıyaka0
201MAHMUTCAN ERBEYİstanbul Karşıyaka0
202İSMAİL TEMÜROĞLUİstanbul Karşıyaka0
203ARDA ÜNLÜİstanbul Karşıyaka0
204SERGEN GÖRGÜLÜİstanbul Karşıyaka0
205CAN KAYALANGenç İstanbulgücü0
206YİĞİT BERDAN ÇELİKGenç İstanbulgücü0
207ORHUN EGE ÖZPAYGenç İstanbulgücü0
208ÖZGÜR KÖSEGenç İstanbulgücü0
209BARAN BORA PAŞMAKÇIOĞLUGenç İstanbulgücü0
210ÖMER BEŞBENLİKüçükyalı Gelişim0
211DENİZ YILDIRANKüçükyalı Gelişim0
212HÜSEYİN DENİZ DEMİRKIRAsya Kartalları0
213HASAN ALİ ÜNERİstanbul Marmara0
214NECİP KANTAROĞLUElit Akademi0
215MURAT ALP ÜNERİstanbul Marmara0
216EREN BURAK KAMÇIİstanbul Marmara0
217METİN EREN KIZILAYİstanbul Marmara0
218SERDAR TURGAYİstanbul Marmara0
219EREN MEHMET KURGUNİstanbul Marmara0
220FURKAN YAZGANİstanbul Marmara0
221AHMET AYDARİstanbul Marmara0
222DENİZ CAN ÇALKINİstanbul Marmara0
223EFE KAAN ARSLANİstanbul Marmara0
224KEMAL EFE ERSANİstanbul Marmara0
225BAHA HALFEOĞULLARIKüçükyalı Gelişim0
226BATU TEKİNİstanbul Marmara0
227FATİH HAKAN AKBAŞİstanbul Marmara0
228AĞAHAN NUHOĞLUİstanbul Marmara0
229MUHAMMED DİNÇER BAYRAKTARÜsküdar Marmara0
230OSMAN BUĞRA YILDIRIMÜsküdar Marmara0
231MEHMET ÖMER SOYYİĞİTÜsküdar Marmara0
232ÖMER CAN KURUÜsküdar Marmara0
233BORA SAMURÜsküdar Marmara0
234KAAN SAMURÜsküdar Marmara0
235BURAK DENİZ ATMACAKüçükyalı Gelişim0
236ALİ ARDA AKKAYAKüçükyalı Gelişim0
237EGE DİRANCIGenç İstanbulgücü0
238DOĞUKAN ARSLANAsya Kartalları0
239MERT KAYAKartal Karşıyaka (B)0
240TİMUR EMRE ÖZKÖSEKüçükyalı Gelişim0
241AYBERK ŞENDOĞANPendikgücü0
242HAMZA ŞADİPendikgücü0
243TUĞRA TAŞKINElit Akademi0
244BURAK KAYNARPendikgücü0
245MÜMİN CANKER SOYAKÜsküdar Marmara0
246ALİ NİHAT TOPALKartal Marmara0
247MEHMET ZEKİ TUNAKartal Marmara0
248ALPER TUNGA GÜRLEKKartal Marmara0
249YAĞIZ YAZARKüçükyalı Gelişim0
250MEHMET KAAN KABOĞLUKüçükyalı Gelişim0
251AHMET ERDOĞANKüçükyalı Gelişim0
252AHMET HAKAN ERBAŞPendikgücü0
253KEREM BALYEMEZBeylerbeyi (A)0
254ALİ TUNÇ ATILMIŞAsya Kartalları0
255BORA YÜZBAŞGeleceğin Yıldızları0
256KAĞAN CAN YILDIZGeleceğin Yıldızları0
257EMRE ERİMEZGeleceğin Yıldızları0
258CAN SERGİCİGeleceğin Yıldızları0
259OSMAN OZAN MUHÇUİstanbul Marmara0
260DERSİM GÖRTAŞAsya Kartalları0
261MERT KESKİNAsya Kartalları0
262EMRE KARATAŞAsya Kartalları0
263ENES BERKE ODABAŞIKartal Karşıyaka (B)0
264ATİLLA BAĞCIPendikgücü0
265BORA ŞİMŞEKPendikgücü0
266UMUT SEZERAsya Kartalları 0
267GENCE GENCELİGeleceğin Yıldızları0
268EVRİM ALTAYLARAsya Kartalları 0
269ONUR ÇAĞDAŞ ÇİFTÇİAsya Kartalları 0
270EFE ŞENELÜsküdar Marmara0
271MİRAÇ GÜZELSESElit Akademi0
272EGE CAN TUNÇAYAsya Kartalları0
273ATAKAN KAPLANAsya Kartalları0
274KEREM ATEŞÇİAsya Kartalları0
275AHMET UĞUR APAYDINAsya Kartalları0
276BORAN BENAKAYGenç İstanbulgücü0
277EREN DEĞİRMENCİGeleceğin Yıldızları0
278ALP ZENGİNGeleceğin Yıldızları0
279EMRE GÖNCÜOĞLUGeleceğin Yıldızları0
280BERKAY BAŞARPendikgücü0
281KAAN KIRALGeleceğin Yıldızları0
282MUSTAFA KAAN BAŞARANGeleceğin Yıldızları0
283YAĞMUR SANGeleceğin Yıldızları0
284KEREM KARAMANGeleceğin Yıldızları0
285EGE UYGUNERGeleceğin Yıldızları0
286EREN ÖZBAŞGeleceğin Yıldızları0
287GÜNEŞ BADDALGeleceğin Yıldızları0
288BAŞAR ORHUN ÇAĞLAYANAsya Kartalları0
289YUSUF EMRE ÖZGANAsya Kartalları0
290CAN ÇORUHAsya Kartalları 0
291YUSUF BERBERAsya Kartalları 0
292OĞUZ KAAN KARATAŞMBL 2017-2018 Sayı Krallıkları0

U-15 SAYI KRALLIĞI

MARMARA BASKETBOL LİGİ U15 SAYI KRALLIĞI

SıralamaOyuncuTakımSayı
1EMRE ÖZAKPINARElit Akademi127
2AHMET EGE KOÇDOĞANİstanbul Marmara93
3EGE YENİDOĞANİstanbul Marmara86
4ALP EREN HOBİKOĞLUİstanbul Marmara84
5CAN UTKU KARAÇAYPendikgücü80
6EMİR BAYRAKTARİstanbul Marmara Bordo74
7BORA ŞİMŞEKPendikgücü72
8EFEKAN ALPDOĞANAsya Kartalları71
9BAŞAR ORHUN ÇAĞLAYANAsya Kartalları71
10BERAT KILIÇ2014 Maltepe64
11ATA EGE KÜÇÜKAsya Kartalları58
12İBRAHİM EMRE AKDOĞANAsya Kartalları54
13URAZ AKTÜRKİstanbul Marmara54
14HAMZA ŞADİPendikgücü53
15ENSAR ESAD YILMAZ2014 Maltepe45
16İLYAS ÖZKANAsya Kartalları42
17ENES KUŞBENLERElit Akademi40
18SARP BABALIKİstanbul Marmara36
19CENK KASAPİstanbul Marmara29
20TUĞRA TAŞKINElit Akademi28
21İLKAN ÇATALTEPE2014 Maltepe28
22FURKAN TECERElit Akademi28
23AYBERK ŞENDOĞANPendikgücü27
24BERK ÖDEMİŞİstanbul Marmara27
25MURATCAN YEŞİLİstanbul Marmara26
26OĞUZ FURKAN YAZICI2014 Maltepe24
27EFE BORAN BERBERİstanbul Marmara23
28EMİRHAN SÖĞÜTDEDEAsya Kartalları22
29ARDA YURDAKULİstanbul Marmara22
30DENİZ ALP ÖZÇELİK2014 Maltepe21
31DEMİR KURTULUŞİstanbul Marmara Beyaz 21
32GÖKAY GÜNDOĞDU2014 Maltepe19
33BERKAY BAŞARPendikgücü19
34NECİP KANTAROĞLUElit Akademi19
35SARP ÖZTENKartal Marmara17
36ALİCAN ÇELİKİstanbul Marmara17
37HÜSEYİN DENİZ DEMİRKIRAsya Kartalları16
38EFE KAAN ARSLANİstanbul Marmara15
39AHMET HAKAN ERBAŞPendikgücü15
40CAN AKAY2014 Maltepe15
41SERDAR TURGAYİstanbul Marmara14
42FURKAN YAZGANİstanbul Marmara13
43ESMA YILMAZ2014 Maltepe13
44ONUR GÜZELKAYAİstanbul Marmara Bordo13
45EFE GÖZÜMİstanbul Marmara Beyaz 12
46YİĞİT ALP TIRMIKİstanbul Marmara Bordo12
47CAN ARGUNŞAHAsya Kartalları9
48HASAN BORA KUŞLU2014 Maltepe8
49İSMAİL SOYDAN2014 Maltepe8
50TAYLAN DOĞANAsya Kartalları7
51TEOMAN TUNA BAYSALİstanbul Marmara7
52B. MAHMUT SAKSAK2014 Maltepe7
53ARDA ŞEVKİ AKGÜNElit Akademi7
54YUSUF BERBERAsya Kartalları 6
55AHMET SALİ BAYRAKPendikgücü6
56KEMAL EFE ERSANİstanbul Marmara6
57CEVHER TÜKEL2014 Maltepe6
58OĞUZ TURAÇ KAYNARCALIFen Bilimleri Anadolu Lisesi5
59AHMET AYDARİstanbul Marmara4
60BARIŞ AKKAYA2014 Maltepe4
61EMİRHAN SARIAsya Kartalları4
62ÖMER FARUK YILMAZAsya Kartalları 4
63DORUK ÇELİKAsya Kartalları4
64GÖKAY GÜRELPendikgücü4
65MERT OKÇUAsya Kartalları4
66TUNA AŞANAsya Kartalları 3
67EMİRHAN KASAR2014 Maltepe3
68ENİS YILDIZİstanbul Marmara Beyaz 3
69ARDA ÖZSOYİstanbul Marmara3
70EFE ÖZDENPendikgücü2
71BULUT AVŞARİstanbul Marmara Bordo2
72FURKAN ÜNLÜElit Akademi2
73Ş. BARAN AYDOĞDU2014 Maltepe2
74EYLÜL KÜREKÇİ2014 Maltepe2
75A. HAKAN FİRİDİN2014 Maltepe2
76BARAN GANİ2014 Maltepe2
77DENİZ CAN ÇALKINİstanbul Marmara2
78OĞUZHAN YILDIRTANElit Akademi2
79AHMET FIRATPendikgücü2
80DOĞUKAN ARSLANAsya Kartalları2
81BURHAN AYBİAsya Kartalları2
82BARIŞ SEVERElit Akademi2
83BURAK İLTERAsya Kartalları2
84BERKAY AYDARİstanbul Marmara Beyaz0
85KAAN GÜDÜKÜsküdar Marmara0
86EMİRHAN KAPTANÜsküdar Marmara0
87EREN TUTSAKÜsküdar Marmara0
88KEREM ENGİNÜsküdar Marmara0
89NİSAN ÇİMENLİÜsküdar Marmara0
90MEHMET YAĞIZ YILMAZİstanbul Marmara Beyaz0
91BARTU AKALINİstanbul Marmara0
92KAAN YUSUF ÖZCANİstanbul Marmara Beyaz0
93MERT MARANGOZİstanbul Marmara0
94UTKU YILMAZ ODABAŞIİstanbul Marmara Beyaz0
95BORAY KUMPASİstanbul Marmara0
96HASAN SELİM KESKİNİstanbul Karşıyaka0
97MUSTAFA COŞKUNİstanbul Marmara Beyaz0
98ALİ EMİR ERGİNİstanbul Marmara0
99SELEN KAYIKÇIKartal Marmara 0
100OZAN YURTTAŞÜsküdar Marmara0
101OZAN ÖZDEMİRÜsküdar Marmara0
102KUBİLAY KAAN ÖZGÖNÜLİstanbul Marmara0
103ÖMERCAN ATASOYElit Akademi0
104FURKAN ATAYAYElit Akademi0
105CAN SAĞDIÇ2014 Maltepe0
106YASİN SANUNİstanbul Marmara0
107UMUT ÖZGÜNPendikgücü0
108AHMET BUĞRA ŞİRİNMBL 2017-2018 Sayı Krallıkları0
109YAVUZ ARDA ORAKPendikgücü0
110EMİR ŞAHİNPendikgücü0
111ÖMER AYDINPendikgücü0
112FİLİP KARABUZPendikgücü0
113BURAK KAYNARPendikgücü0
114TOPRAK KARSPendikgücü0
115EFE ÖZCANPendikgücü0
116TOLGA YEŞİLPendikgücü0
117YİĞİT YILDIRIMPendikgücü0
118YUNUS EMRE ESKİElit Akademi0
119EFE KANİstanbul Marmara0
120FURKAN ENES GÜRSOYElit Akademi0
121ATİLLA BAĞCIPendikgücü0
122ÖZKAN DALGIÇAsya Kartalları0
123SARP YİĞİT YILDIRIMAsya Kartalları0
124YUSUF EMRE ÖZGANAsya Kartalları0
125ENES ŞAKİAsya Kartalları0
126MİRAÇ GÜZELSESElit Akademi0
127BURAK ENES KARAKUŞAsya Kartalları 0
128BARIŞCAN YILMAZ2014 Maltepe0
129MEHMET MERT GÜNDÜZAsya Kartalları0
130UMUT CAN YÜKSELAsya Kartalları0

U-14 SAYI KRALLIĞI

MARMARA BASKETBOL LİGİ U14 SAYI KRALLIĞI

SıralamaOyuncuTakımSayı
1ALP EREN POYRAZOĞLUKartal Marmara133
2SELAMİ ÖZTÜRKKartal Karşıyaka (A)76
3ARDA ÜNLÜİstanbul Karşıyaka71
4MERT ARDALÜsküdar Marmara70
5TUNA SORUCUKüçükyalı Gelişim69
6ARDA YÜCELKartal Karşıyaka (A)65
7EMRE EYİLİKDinamo65
8NAFİZ ERİM GÖZENGeleceğin Yıldızları65
9YUSUF BERBERAsya Kartalları 61
10BARAN BOZTEPEÜsküdar Marmara60
11ARDA ÇEVİKERİstanbul Marmara53
12KERİM ŞEMSİYELİİstanbul Karşıyaka51
13ÜNAL CAN KÖKERBoğaziçi Kartalları51
14UMUT FIRAT ATIŞBoğaziçi Kartalları42
15BORA YÜZBAŞGeleceğin Yıldızları40
16KEREM KIZILKAYAİstanbul Anadolu GSK38
17SERGEN GÖRGÜLÜİstanbul Karşıyaka37
18EGE BORA GÜLKartal Marmara36
19EREN ÖZBAŞGeleceğin Yıldızları35
20BERKAY ŞAHİNKartal Marmara33
21MEHMET ÖMER SOYYİĞİTÜsküdar Marmara32
22DENİZ CAN DİNKCİİstanbul Karşıyaka32
23CAN SERGİCİGeleceğin Yıldızları31
24ARDA ÖZSOYİstanbul Marmara31
25MUSTAFA OĞUZ DAYİstanbul Anadolu GSK30
26OSMAN BUĞRA YILDIRIMÜsküdar Marmara30
27CAN ÇORUHAsya Kartalları 30
28EGE UYGUNERGeleceğin Yıldızları30
29ÖMER FARUK YILMAZAsya Kartalları 30
30ORHUN ERDEM TOYKartal Karşıyaka (A)29
31KADİR EMRE IŞIKBoğaziçi Kartalları29
32HAMZA KAAN SEZERKartal Marmara28
33EMİR AKAYAsya Kartalları 27
34EREN ÖZKANDinamo27
35KAAN KARABULUTİstanbul Marmara26
36FURKAN KÜÇÜKARSLANAsya Kartalları 25
37MEHMET ERMAN AKPINARİstanbul Anadolu GSK25
38YAĞIZ MERT TALASGenç İstanbulgücü24
39ÖMER BATUKKartal Marmara24
40ONUR ALP TOPÇUKartal Karşıyaka (A)24
41SERDAR TURGAYİstanbul Marmara24
42HASAN ALİ ÜNERİstanbul Marmara23
43POYRAZ YILMAZDinamo23
44ZEKİ BURSALIOĞLUİstanbul Karşıyaka23
45CEM ÖZÜLKÜBoğaziçi Kartalları22
46YAVUZ SELİM YILDIZKüçükyalı Gelişim21
47YUSUF ÇELİKKOLİstanbul Karşıyaka21
48ARDA ÇOŞKUNAsya Kartalları 20
49KEREM KARAMANGeleceğin Yıldızları20
50BURAK ENES KARAKUŞAsya Kartalları 20
51BATU TALHA ÖZDEMİRKüçükyalı Gelişim20
52ALİ BARAN GÜVENİstanbul Marmara20
53KEREM YİĞİT SONTAYGenç İstanbulgücü19
54TİMUR EMRE ÖZKÖSEKüçükyalı Gelişim19
55EREN TSEMACUDinamo19
56YAĞIZ ÇEVİKGenç İstanbulgücü19
57GÖRKEM DOĞANBoğaziçi Kartalları18
58MEHMET ERDEM ŞERMETKartal Karşıyaka (B)18
59ONUR ÇAĞDAŞ ÇİFTÇİAsya Kartalları 18
60MERT GÜVENOĞLUAsya Kartalları18
61BERKE AŞIKİstanbul Marmara18
62ARDA ASLANTÜRKDinamo18
63BERAT KÜÇÜKOSMANKartal Marmara17
64KAĞAN CAN YILDIZGeleceğin Yıldızları17
65BORA SAMURÜsküdar Marmara17
66ÖMER UZUNKartal Karşıyaka16
67ALİ TUNÇ ATILMIŞAsya Kartalları16
68EREN BURAK KAMÇIİstanbul Marmara16
69CAHİT EMİR AKGÜÇİstanbul Anadolu GSK16
70ÖMER FARUK BALCIİstanbul Anadolu GSK15
71OSMAN OZAN MUHÇUİstanbul Marmara15
72UMUT MERT FIRATBoğaziçi Kartalları15
73MEHMET SELİM SARAÇİstanbul Karşıyaka15
74DEHA AYDOĞANİstanbul Marmara15
75EDİZ ÇAKILGenç İstanbulgücü15
76ÖMER BUĞRA VARLIİstanbul Marmara15
77ARDA AKINALDinamo15
78EGE KARADÖLDinamo14
79ATA MERDAN YILDIZİstanbul Anadolu GSK14
80ARDA ÇELİKAsya Kartalları14
81CAN KEREM BİRCANGeleceğin Yıldızları14
82YUSUF TÜRKER ÖZTÜRKKartal Karşıyaka (A)14
83KEREM ALÇIAsya Kartalları 14
84UMUT AYRILMIŞİstanbul Karşıyaka14
85ALİHAN YENERİstanbul Marmara13
86SÜLEYMAN EFE ÖRSÜNİstanbul Marmara13
87EMRE ÇAKIRBoğaziçi Kartalları13
88EMRE AKPINAROĞLUDinamo12
89ALP ALTINTAŞDinamo12
90ALİ ARDA AKKAYAKüçükyalı Gelişim12
91BERK ÖDEMİŞİstanbul Marmara12
92TEMEL DURDUKartal Karşıyaka (B)12
93EMİR ÇİFTCİBoğaziçi Kartalları12
94ALP ZENGİNGeleceğin Yıldızları10
95DENİZ TURGAYDinamo10
96NAZ MURATOĞLUKartal Karşıyaka10
97EKİN POLAT KUTLUİstanbul Marmara10
98BURAK ŞENİstanbul Karşıyaka9
99AHMET UĞUR DENİZAsya Kartalları 9
100AHMET BAYTARÜsküdar Marmara9
101AHMET BİLAL YAZICIOĞLUGenç İstanbulgücü9
102AHMET EREN DOĞANÜsküdar Marmara9
103AHMET ALİ ÇİÇEKİstanbul Marmara9
104TUNAHAN ÖZKANÜsküdar Marmara9
105KAAN SAMURÜsküdar Marmara8
106METİN EREN KIZILAYİstanbul Marmara8
107EMRE GÖNCÜOĞLUGeleceğin Yıldızları8
108ÖMER CAN KURUÜsküdar Marmara8
109ADA AKDENİZOĞLUDinamo7
110EVRİM ALTAYLARAsya Kartalları 7
111MAHMUT ESAT GÜMÜŞKartal Marmara7
112KERİM ENES AYDINKartal Karşıyaka7
113YUSUF RÜZGAR TANRIÖVERAsya Kartalları 7
114MUHAMMED DİNÇER BAYRAKTARÜsküdar Marmara7
115KUZEY ERTENDinamo6
116EMİRHAN KARAKüçükyalı Gelişim6
117EREN DEĞİRMENCİGeleceğin Yıldızları6
118İSMAİL TEMÜROĞLUİstanbul Karşıyaka6
119KÜRŞAT BİNGÖLİstanbul Karşıyaka6
120EFE CAVİT AKGÜLKartal Marmara6
121MEHMET POLAT ŞAHİNİstanbul Anadolu GSK6
122TARIK TUNÇERAsya Kartalları 6
123BARKIN MEDEİstanbul Anadolu GSK6
124EMRE ERİMEZGeleceğin Yıldızları5
125ALİ EREN KARACAÜsküdar Marmara5
126ENES ÇİFTCİBoğaziçi Kartalları5
127ONUR GÜNEY KOÇKartal Karşıyaka (B)5
128ARDA KURTDinamo5
129İLKER ATA ÇELİKGİLİstanbul Anadolu GSK4
130EREN TUTSAKÜsküdar Marmara4
131TALHA AYDINBoğaziçi Kartalları4
132ALP E. ECEİstanbul Anadolu GSK4
133IŞIK ONAT SEZERGenç İstanbulgücü4
134DENİZ SOLMAZKüçükyalı Gelişim4
135YAĞIZ ALP ÖZPAYİstanbul Anadolu GSK4
136BEHRAM KUTAY KURŞUNKartal Karşıyaka4
137KUTAY DENİZ GÖKDAĞİstanbul Karşıyaka4
138MEHMET ALİ SONTAYGenç İstanbulgücü4
139BORA ENGİNİstanbul Karşıyaka4
140HÜSEYİN EMRE AKBEYBoğaziçi Kartalları4
141MEHMET KAAN KABOĞLUKüçükyalı Gelişim4
142CEM İLHAN ÇELİKGeleceğin Yıldızları3
143BARAN CANAVARİstanbul Karşıyaka3
144MUSTAFA HAMDİ OĞUZHANÜsküdar Marmara3
145AHMET ERDOĞANKüçükyalı Gelişim3
146TANER ÇELİKDEMİRKartal Karşıyaka (B)3
147KEMAL ATA AKINCIAsya Kartalları3
148EREN MEHMET KURGUNİstanbul Marmara3
149YUSUF DEMİRKüçükyalı Gelişim2
150CENGİZHAN HAYRULLAH AĞDAŞBoğaziçi Kartalları2
151BAHA HALFEOĞULLARIKüçükyalı Gelişim2
152EFE AKTAŞKartal Marmara2
153MERT YALIN ŞENKüçükyalı Gelişim2
154ALP GÜLŞENKüçükyalı Gelişim2
155ARDA ATILGANKartal Karşıyaka2
156DOĞUKAN YILDIRIMİstanbul Marmara2
157EKİN ADA ÖZENKüçükyalı Gelişim2
158KAAN KIRALGeleceğin Yıldızları2
159YİĞİT VARDARKartal Karşıyaka2
160UMUTCAN ERBEKİstanbul Anadolu GSK2
161RIZA KARAHANKartal Marmara2
162YUNUS EMRE KURCENLİKüçükyalı Gelişim2
163KEREM BALYEMEZBeylerbeyi (A)2
164ÇINAR SİNAN DEMİRCİKüçükyalı Gelişim2
165OZAN ŞAHİNGeleceğin Yıldızları2
166FATİH ARDA ORMANDinamo2
167UMUT SEZERAsya Kartalları 2
168SEMİH BURHAN BALTACIKüçükyalı Gelişim1
169EFE TANIKKüçükyalı Gelişim1
170TAYLAN KARAKUŞGenç İstanbulgücü1
171KEREM ÖZGENÇKüçükyalı Gelişim1
172DORUKHAN SEVİNÇKüçükyalı Gelişim1
173BATUHAN EMİR MURBoğaziçi Kartalları1
174BATUHAN CAN KOŞARİstanbul Anadolu GSK1
175YAĞIZ AKAYİstanbul Karşıyaka1
176MERT KAYAKartal Karşıyaka (B)0
177MUSTAFA ARDA ÖZTÜRKKartal Karşıyaka0
178ARDA NURİ KAYAKartal Karşıyaka0
179ENES BERKE ODABAŞIKartal Karşıyaka (B)0
180ATABERK ALHANKartal Karşıyaka0
181SERCAN ORHANKartal Karşıyaka0
182EFE MERT GÖCÜKOĞLUKartal Karşıyaka (B)0
183EMRE ÖZAKPINARElit Akademi0
184DUYGU GÖNENKartal Karşıyaka0
185ÇINAR AKSOYAdres İstanbul0
186KAYRA GÖRAYKartal Karşıyaka0
187OĞUZHAN ŞALCIOĞLUAdres İstanbul0
188EFE AVCIAdres İstanbul0
189ALPER ARTASLANAdres İstanbul0
190YİĞİT KESKİNAdres İstanbul0
191YALIM ERGÜNAdres İstanbul0
192MEHMET AVCIAdres İstanbul0
193OSMAN AŞURAdres İstanbul0
194TALHA AŞIKİstanbul Marmara0
195MUHAMMED ÇİÇEKÇAYIRKartal Karşıyaka (B)0
196BORAN ASLANDinamo0
197HALİT EFE BİLGİNİstanbul Marmara0
198KUZEY KARADAĞKartal Marmara0
199DENİZ İNCEKartal Karşıyaka0
200GÖKDENİZ ELVANKartal Karşıyaka (B)0
201ATA TÜRKERKüçükyalı Gelişim0
202MERT EMİR ARSLANKartal Marmara0
203ÜLGEN DENİZ DEMİRELİstanbul Marmara0
204YİĞİT DOĞANAYKartal Karşıyaka0
205BATUHAN BİNGÖLMBL 2017-2018 Sayı Krallıkları0
206ESMA RECEPKETHÜDAKartal Karşıyaka0
207ALİ YİĞİT ÇOLAKİstanbul Karşıyaka0
208KAAN EFE DEMİRKartal Karşıyaka0
209ÖMER HAMİT YÜZERKartal Karşıyaka0
210BİLGE SU DÜDÜKKartal Karşıyaka0
211KEREM FARUK ÇALKAKartal Karşıyaka (B)0
212AHMET BERAT SELÇUKKartal Karşıyaka0
213DENİZ DUMLUBoğaziçi Kartalları0
214MELİH KAHRAMANİstanbul Marmara0
215SELEN KAYIKÇIKartal Marmara 0
216BARIŞ BOZKURTDinamo0
217SADIK EMRE ÇALARKartal Marmara0
218ADNAN EFE YUMLUERDinamo0
219SELİM EGEMEN ÇELEBİÜsküdar Marmara0
220HAMZA KURTULUŞÜsküdar Marmara0
221ALATTİN KARACAGeleceğin Yıldızları0
222EGE RIZA KARAKOÇGenç İstanbulgücü0
223FATİH BUĞRA YANIKGenç İstanbulgücü0
224EFE ŞAHİNGenç İstanbulgücü0
225MELİH YAZICOĞLUGenç İstanbulgücü0
226KAAN ŞAHİNOĞLUKartal Marmara0
227ALPER KESİKİstanbul Marmara0
228AHMET EGE KOÇDOĞANİstanbul Marmara0
229SELİM EMRE AKÇADAĞİstanbul Marmara0
230EMRE KAAN UZUNKartal Marmara0
231ARDA ERDALKüçükyalı Gelişim0
232BARIŞ İLERİKüçükyalı Gelişim0
233EMİRHAN SARANKüçükyalı Gelişim0
234MURAT YILMAZKüçükyalı Gelişim0
235AHMET ALTUNKartal Marmara0
236EREN KESERKartal Marmara0
237EGE ÖZPEKKartal Marmara0
238BATUHAN KADIOĞLUKartal Marmara0
239ALKIN GEDİZKartal Marmara0
240YASİN TAHA DİZDARKartal Marmara0
241EMRE SÖNMEZKüçükyalı Gelişim0
242HÜSEYİN EGE GÜNAYKartal Marmara0
243CAN KILIÇKartal Marmara0
244EGE DİKİCİKartal Marmara0
245POYRAZ KIRCALIKartal Marmara0
246EFE ŞATKartal Marmara0
247KEREM ENGİNÜsküdar Marmara0
248YAHYA CENK KIYIMCIÜsküdar Marmara0
249ARDA BOZABAÜsküdar Marmara0
250OSMAN NURİ AYDINGeleceğin Yıldızları0
251ÖMER BEŞBENLİKüçükyalı Gelişim0
252EGEHAN ÇETİNKAYAKüçükyalı Gelişim0
253ENES TARIK ESLEMEZAsya Kartalları0
254DENİZ CAN ÇALKINİstanbul Marmara0
255TUĞRA TAŞKINElit Akademi0
256NECİP KANTAROĞLUElit Akademi0
257ÖMERCAN ATASOYElit Akademi0
258BARIŞ SEVERElit Akademi0
259SELİMHAN EMRE ATACANİstanbul Marmara0
260ERTUĞ EGE ERTEMİstanbul Marmara0
261CENK KASAPİstanbul Marmara0
262FURKAN YAZGANİstanbul Marmara0
263AHMET AYDARİstanbul Marmara0
264EFE KAAN ARSLANİstanbul Marmara0
265DENİZ YILDIRANKüçükyalı Gelişim0
266URAZ AKTÜRKİstanbul Marmara0
267KEMAL EFE ERSANİstanbul Marmara0
268ALP EREN HOBİKOĞLUİstanbul Marmara0
269TEOMAN TUNA BAYSALİstanbul Marmara0
270ARDA YURDAKULİstanbul Marmara0
271ALP TESTEREGeleceğin Yıldızları0
272AHMET MERT ARDAKüçükyalı Gelişim0
273UMUT ATEŞKüçükyalı Gelişim0
274BURAK DENİZ ATMACAKüçükyalı Gelişim0
275ALKIN KINAKKüçükyalı Gelişim0
276NİSAN ÇİMENLİÜsküdar Marmara0
277KEREM ÖZDEMİRBoğaziçi Kartalları0
278BERK AKBAYGeleceğin Yıldızları0
279ANIL AKBULUTGeleceğin Yıldızları0
280SARP BABALIKİstanbul Marmara0
281EGE YENİDOĞANİstanbul Marmara0
282OĞUZHAN YILDIRTANElit Akademi0
283EFE BORAN BERBERİstanbul Marmara0
284ARDA TOKERGeleceğin Yıldızları0
285MUSTAFA KAAN BAŞARANGeleceğin Yıldızları0
286YAĞMUR SANGeleceğin Yıldızları0
287KEREM KİZİRKüçükyalı Gelişim0
288ARDA BATUMOĞLUKüçükyalı Gelişim0
289DENİZ ALUÇLUOĞLUGeleceğin Yıldızları0
290EMRE BARIŞ KARAKUŞGenç İstanbulgücü0
291EMİR ALUÇLUOĞLUGeleceğin Yıldızları0
292YALÇIN KAYA KURALKartal Marmara0
293İBRAHİM BİLİCANKartal Marmara0
294TAN KÖKENKüçükyalı Gelişim0
295EMRE ÇELİKKüçükyalı Gelişim0
296YAĞIZ YAZARKüçükyalı Gelişim0
297ÇINAR GENÇKüçükyalı Gelişim0
298MERT ALİ DİZDAROĞLUKüçükyalı Gelişim0
299FERRUH SEZERERİstanbul Anadolu GSK0
300KADİR KORKUTİstanbul Anadolu GSK0
301MUHAMMED EMİN ÇOBANGenç İstanbulgücü0
302MİRAÇ GÜZELSESElit Akademi0
303EREN AKBULUTÜsküdar Marmara0
304BEDİRHAN YILMAZİstanbul Karşıyaka0
305UYGAR SEVENLERİstanbul Marmara Beyaz0
306EMRE SARIYILDIZÜsküdar Marmara0
307EGE ALP KATIÜsküdar Marmara0
308BURAK AKINCIİstanbul Karşıyaka0
309MERİÇ BOZİstanbul Karşıyaka0
310ALİCAN ÇELİKİstanbul Marmara0
311FURKAN ATAYAYElit Akademi0
312KEREM ÇOTUKİstanbul Karşıyaka0
313BATUHAN SARIGÜLİstanbul Karşıyaka0
314MEHMET MERT GÜNDÜZAsya Kartalları0
315AHMET HAYRİ ERKANÜsküdar Marmara0
316UMUT CAN YÜKSELAsya Kartalları0
317HÜSEYİN DENİZ DEMİRKIRAsya Kartalları0
318DOĞUKAN ARSLANAsya Kartalları0
319İLYAS ÖZKANAsya Kartalları0
320İBRAHİM EMRE AKDOĞANAsya Kartalları0
321TUNA AŞANAsya Kartalları 0
322BURHAN AYBİAsya Kartalları0
323SELÇUK SİMSARÜsküdar Marmara0
324GÖKHAN YILDIRIMÜsküdar Marmara0
325EFE ŞENELÜsküdar Marmara0
326EMİRHAN AYDINİstanbul Marmara0

U-14 W SAYI KRALLIĞI

MARMARA BASKETBOL LİGİ U14-W SAYI KRALLIĞI

SıralamaOyuncuTakımSayı
1KADER BİLGİÇKüçükyalı Gelişim210
2TÜLİN BAYRAMHeybeliada Cesaret Derneği152
3EYLÜL SUDE BAYRAKLIPASK147
4AYÇA ÇİĞDEMAllstars İstanbul123
5İLAYDA ÖZKAYADinamo106
6EZGİ KİBARİstanbul Anadolu GSK103
7SUDE İNCEMEHMETOĞLUÜsküdar Marmara98
8NEHİR ÇAMLIBELDinamo86
9SUDE NAZ KILIÇİstanbul Anadolu GSK85
10YASEMİN NUR ÇELİKAsya Kartalları75
11ZEYNEP KÜÇÜKARSLANAsya Kartalları65
12İREM BAŞAKAsya Kartalları60
13DENİZ SÖZÜTEKDinamo54
14BERİL AKÇELİKDinamo51
15AYŞENUR MERDİNPendikgücü51
16ELİF KARAMANÜsküdar Marmara51
17DUYGU YÜKSELAllstars İstanbul50
18NİL TOPÇUİBF50
19ZEYNEP DEMİRDinamo48
20NAZ MİRA ŞENOLİstanbul Marmara Beyaz47
21İMRAN KALINPendikgücü42
22BESTE ÇAĞIRTEKİNÜsküdar Marmara42
23ECE İBİŞOĞLUAllstars İstanbul38
24SENA BEGÜM KAYAÜsküdar Marmara37
25BEREN PEDÜKİstanbul Anadolu GSK37
26BEYZA ŞARUPendikgücü37
27YAREN GELEKÇİAllstars İstanbul37
28TUANA NAZ UÇARİstanbul Anadolu GSK36
29BETÜL DURUKüçükyalı Gelişim32
30SULTAN POLATHeybeliada Cesaret Derneği32
31HELİN AYDINHeybeliada Cesaret Derneği31
32FEYZA KILIÇİstanbul Marmara30
33İREM DEĞİRMENCİOĞLUİstanbul Marmara Beyaz29
34SILA KUNDUZDinamo29
35NESLİHAN YILMAZKüçükyalı Gelişim28
36BETÜL MERYEM BAYHANÜsküdar Marmara28
37SUDE GENÇALPAllstars İstanbul28
38ROZA KAPLANHeybeliada Cesaret Derneği28
39ŞAHİNDER ZEHİR AVCIPendikgücü25
40SUDENAZ DAŞTANPASK25
41İNCİ ÇOŞKUNERKüçükyalı Gelişim23
42BERENSU DURMUŞOĞLUPendikgücü22
43IŞIK ŞAHİNDinamo22
44DOĞA BASTONCUDinamo22
45SELİN AŞKANİstanbul Marmara Bordo22
46ÖYKÜ NAZ GÜLTEKİNKartal Marmara 21
47SELİN TUNALIPendikgücü18
48CEREN GEÇİCİKüçükyalı Gelişim18
49IRMAK ÖZCANAllstars İstanbul18
50BUSENAZ DANDANKartal Marmara 17
51TÜMAY BAKIRPASK17
52ESİN TURANHeybeliada Cesaret Derneği16
53BEREN ÇONGARAsya Kartalları16
54SENA ELİF TÜRKOĞLUPASK16
55TUANA SU ATILMIŞAsya Kartalları16
56HELİN AKINPendikgücü15
57ZEHRA SILA YÜKSELPendikgücü15
58ASLIHAN IŞIKPASK14
59DİLARA EROLPASK13
60B. NEHİR SEZERAsya Kartalları13
61RUMEYSA UZUNHeybeliada Cesaret Derneği13
62CEYDA NUR KÖRÜsküdar Marmara12
63BUKET BELİZ AKMANHeybeliada Cesaret Derneği12
64BURCU ERENAllstars İstanbul12
65ELİF ÖZDENÜsküdar Marmara11
66NİSA NUR CANDANİstanbul Marmara11
67BEREN DUMANAllstars İstanbul11
68GÖKÇEN SERRA KİBARİstanbul Anadolu GSK10
69EYLÜL ÜNLÜPendikgücü10
70LİZGE GÖRERPendikgücü10
71EMEL DENİZAllstars İstanbul10
72ŞEVVAL PABUCCUHeybeliada Cesaret Derneği10
73BETÜL ÇİMENKartal Marmara 10
74BERFİN KAYAAsya Kartalları9
75ZEYNEP KARAAllstars İstanbul8
76ECE KARAİstanbul Marmara8
77MERYEM AKINKartal Marmara 8
78ZEYNEP SÖKMENAllstars İstanbul8
79EYŞAN TURHANAllstars İstanbul8
80ZELAL DERMANKüçükyalı Gelişim8
81ELİF S. GÜLAllstars İstanbul8
82IŞIK YÜCELPASK7
83EBRAR SAĞLIKKüçükyalı Gelişim6
84İPEK SERTTAŞAllstars İstanbul6
85ZEYNEP DEMİRTAŞİstanbul Marmara6
86IRMAK YAVUZAsya Kartalları6
87İREM KÖYSÜRENBARSPendikgücü6
88BENGÜ HAYAT ŞİMŞEKİstanbul Anadolu GSK6
89NEHİR SÖNMEZÜsküdar Marmara5
90AYŞEGÜL GÖKALPİstanbul Marmara Beyaz5
91CEREN ÇAKIRİstanbul Anadolu GSK4
92SUDE HANÇERLİOĞLUAllstars İstanbul4
93ELİFSU ŞAHHÜSEYİNOĞLUİstanbul Marmara4
94SELİN AYNACIOĞLUİstanbul Marmara Bordo4
95YAREN KURTİstanbul Anadolu GSK4
96ŞİMAL GÜLSENİN PALAKKartal Marmara 4
97ELİF YEŞİLPendikgücü4
98TUĞBA ÇİŞEM BERBERİstanbul Anadolu GSK4
99GÜLSÜM AYŞE AKDENİZPendikgücü4
100MELİKE SEVİMKüçükyalı Gelişim4
101ELİF HANAsya Kartalları3
102FATMANUR PAKYÜREKAsya Kartalları3
103ERVA SÜKASKartal Marmara 3
104NEHİR ÜNALİstanbul Anadolu GSK2
105ELİF YAYANİstanbul Anadolu GSK2
106ŞİMAL NAZ AYVACIİstanbul Anadolu GSK2
107ECE KEÇECİOĞLUAllstars İstanbul2
108SENEM ATALAYINPASK2
109ZEYNEP BEREN KİLLİİstanbul Anadolu GSK2
110ÖZGÜN ULUDAĞKartal Marmara 2
111ELİF KARATAŞKüçükyalı Gelişim2
112ILKIN TÜTÜNCÜOĞLUDinamo2
113ECEM ERTURHANİBF2
114MELEK AKTAŞÜsküdar Marmara2
115ELA DİLİBALAsya Kartalları (B)2
116MELİKE SÜRMELİİstanbul Marmara Beyaz2
117ADA SU YANIKAllstars İstanbul2
118ECE BAHAR SEKBANPASK2
119TUANA NALBANTOĞLUPendikgücü2
120REYHAN SONGÜLERHeybeliada Cesaret Derneği2
121ZEYNEP SUDE YÜKSELPendikgücü2
122EYLÜL IRMAK DELİBAŞKüçükyalı Gelişim2
123BİRSU ÇALIKİstanbul Marmara Beyaz2
124SUDA SEVİM BOZKURTAsya Kartalları2
125BERRA KAYARKadıköy Halk Eğitim2
126CEREN DOĞRUYOLAsya Kartalları2
127İREM GÜRLERPendikgücü2
128NİLAY ASMAAsya Kartalları1
129ELA BAŞARANKartal Marmara 1
130HİLAL ULUSHeybeliada Cesaret Derneği1
131ECEM GEZİCİÜsküdar Marmara0
132BEREN BULUTDinamo0
133YAĞMUR ÖZÇELİKDinamo0
134EYLÜL YAYLALIAllstars İstanbul Lacivert0
135CEREN KUYBULUKartal Marmara 0
136DENİZ HASBALİstanbul Marmara0
137ELİF COŞGUNDinamo0
138SENA İNCEOSMANPASK0
139IRMAK ÇETİNPASK0
140NEHİR ŞİRİNHeybeliada Cesaret Derneği0
141NAZLICAN KÜCARPASK0
142SEDEF ERTİKHeybeliada Cesaret Derneği0
143ALEYNA GÜNGÖRDÜAsya Kartalları (B)0
144AZRA KAYMAZÜsküdar Marmara0
145DERYA AKGÜLKüçükyalı Gelişim0
146BURCU ÖZBALATLIAllstars İstanbul0
147IRMAK ÇAĞLAYANAllstars İstanbul0
148ELA İPEKHeybeliada Cesaret Derneği0
149ESMA SENA GÖKALPİstanbul Marmara0
150GAMZE DİNÇHeybeliada Cesaret Derneği0
151ECE AKONKartal Marmara 0
152EMİNE IRMAK ÇETİNSUİstanbul Anadolu GSK0
153ZELİHA İLAYDA YILDIZPASK0
154ECRİN YILMAZAsya Kartalları0
155ELİF AKTAŞİstanbul Anadolu GSK0
156ZEYNEP VURALAsya Kartalları0
157AZRA BALTAOĞLUKartal Marmara 0
158MİRAY UZUNİstanbul Anadolu GSK0
159ESMA EYLÜL DOĞANİstanbul Anadolu GSK0
160SEVDANUR YALBUZKartal Marmara 0
161ELİF OSMANOĞLUİstanbul Anadolu GSK0
162NİSA NUR TUĞRULKüçükyalı Gelişim0
163MERVE TOPOĞLUPendikgücü0
164CEMRE TARAMAKüçükyalı Gelişim0
165ZEYNEP NAZ ŞAHBAZKüçükyalı Gelişim0
166ÖZGE KANSIZDinamo0
167NAZ YILMAZKüçükyalı Gelişim0
168ROYA DIVARCIOĞLUDinamo0
169CEREN GÖKGÖZDinamo0
170DEFNE YILDIRIMDinamo0
171KUZEY ÖZENKüçükyalı Gelişim0
172EDA NAZ KIZILKAYAKüçükyalı Gelişim0

U-13 SAYI KRALLIĞI

MARMARA BASKETBOL LİGİ U13 SAYI KRALLIĞI

SıralamaOyuncuTakımSayı
1BERK ÖDEMİŞİstanbul Marmara168
2TUNA SORUCUKüçükyalı Gelişim134
3ARDA ÇELİKAsya Kartalları118
4BERAT KILIÇ2014 Maltepe113
5İLKAN ÇATALTEPE2014 Maltepe110
6MERT GÜVENOĞLUAsya Kartalları108
7UMUT FIRAT ATIŞBoğaziçi Kartalları96
8ZEKİ BURSALIOĞLUİstanbul Karşıyaka90
9EMRE GÖNCÜOĞLUGeleceğin Yıldızları79
10TUNAHAN ÖZKANÜsküdar Marmara77
11ARAS ÇELEBİSOYCSKA Acıbadem74
12KEREM KARAMANGeleceğin Yıldızları65
13EREN ÖZBAŞGeleceğin Yıldızları61
14YAĞIZ TOKERİstanbul Marmara Beyaz56
15GÖRKEM DOĞANBoğaziçi Kartalları49
16BURAK ŞENİstanbul Karşıyaka48
17BATU ERTUĞÜsküdar Marmara47
18EFE KANİstanbul Marmara47
19OĞUZ FURKAN YAZICI2014 Maltepe42
20EGE UYGUNERGeleceğin Yıldızları42
21EREN DEĞİRMENCİGeleceğin Yıldızları41
22YAVUZ SELİM YILDIZKüçükyalı Gelişim41
23BEHRAM KUTAY KURŞUNKartal Karşıyaka40
24MEHMET ERDEM ŞERMETKartal Karşıyaka (B)38
25EMRE SÖNMEZKüçükyalı Gelişim37
26EREN KESERKartal Marmara36
27ENES TARIK ESLEMEZAsya Kartalları36
28OZAN ÖZBUĞANCSKA Acıbadem36
29KEMAL ATA AKINCIAsya Kartalları34
30CEMAL ŞERİFKadıköy Halk Eğitim34
31ALİ ARDA AKKAYAKüçükyalı Gelişim33
32AHMET BAYTARÜsküdar Marmara32
33ENİS CANÜsküdar Marmara32
34EMİR TENEKECİ2014 Maltepe32
35EREN TUTSAKÜsküdar Marmara31
36EMRE ÖZKANKadıköy Halk Eğitim31
37KUTAY DENİZ GÖKDAĞİstanbul Karşıyaka30
38KUZEY TAPBANİstanbul Karşıyaka29
39YAĞIZ MERT TÜTÜNCÜOĞLU2014 Maltepe29
40BAHADIR ERMANAsya Kartalları29
41DENİZ DUMLUBoğaziçi Kartalları29
42OĞUZ YUSUF YAŞAİstanbul Marmara Beyaz29
43BORA ŞENİstanbul Karşıyaka29
44AYDIN YİĞİT ALBAYRAKÜsküdar Marmara27
45EMRE SAĞLAMİstanbul Anadolu GSK25
46DENİZ TUNAİstanbul Anadolu GSK24
47EFE AKTAŞKartal Marmara24
48YÜKSEL MERT ERBENKadıköy Halk Eğitim22
49ARDA TUNAİstanbul Anadolu GSK22
50MUSTAFA COŞKUNİstanbul Marmara Beyaz22
51KAAN YUSUF ÖZCANİstanbul Marmara Beyaz21
52GÖKAY GÖNÜLLÜLERBoğaziçi Kartalları21
53İBRAHİM BİLİCANKartal Marmara21
54EGE DEMİR ÖZELCSKA Acıbadem20
55EMİRHAN KARAKüçükyalı Gelişim20
56EFE MEKDACHEKartal Marmara19
57EMİRHAN AKSOYBoğaziçi Kartalları19
58ÖMER POYRAZ TOKATLICSKA Acıbadem19
59GÖKTUĞ UYGUÇKüçükyalı Gelişim18
60YAĞIZ AKAYİstanbul Karşıyaka18
61SAMİ DENİZ GÜRELİstanbul Marmara Beyaz18
62KAAN KIRALGeleceğin Yıldızları18
63GAMZE NEBİLERKadıköy Halk Eğitim17
64BORAN TÜRKÜsküdar Marmara17
65KADİR OLUTÜRKİstanbul Karşıyaka17
66METİN ÖZGÜR SUNGURİstanbul Anadolu GSK17
67EFE ŞAPÇI2014 Maltepe16
68YİĞİT ÇİFTÇİOĞLUGeleceğin Yıldızları (A)16
69UMUT OKAYİstanbul Marmara16
70BARAN YILMAZTÜRKİstanbul Marmara Bordo16
71CAN KEREM BİRCANGeleceğin Yıldızları16
72ALİ EMİR ERGİNİstanbul Marmara15
73ARDA BELGUTAYİstanbul Karşıyaka15
74UMUT MERT FIRATBoğaziçi Kartalları14
75BERKE NAMALAsya Kartalları14
76MEHMET YAĞIZ YILMAZİstanbul Marmara Beyaz14
77YAŞAR KEMAL VURUCU2014 Maltepe14
78HAZAR ÇAĞLAR ÖZTÜRKKadıköy Halk Eğitim14
79BARTU AKALINİstanbul Marmara14
80ORÇUN GÜMÜŞAsya Kartalları14
81AYBARS DERELİAsya Kartalları14
82EFE KUYU2014 Maltepe13
83ATA TUNA ÖZLEMAsya Kartalları Beyaz13
84NAZ MURATOĞLUKartal Karşıyaka13
85KERİM ENES AYDINKartal Karşıyaka13
86EMRE KADIOĞLUCSKA Acıbadem13
87RECEP ERAY BAYIRAsya Kartalları12
88TOPRAK RIZA KIR2014 Maltepe12
89EMRE GÖKSELİstanbul Anadolu GSK12
90ARDA ERDALKüçükyalı Gelişim12
91MEHMET YİĞİT BENEKİstanbul Marmara12
92ALP TESTEREGeleceğin Yıldızları12
93BAHA HALFEOĞULLARIKüçükyalı Gelişim11
94ARSEN BAHÇETEPEKartal Akademi11
95BURAK EFE COŞKUNİstanbul Marmara11
96METE YALÇINİstanbul Anadolu GSK11
97BARAN KÖSEOĞLUİstanbul Marmara Bordo11
98SARP İLYA ÇİNERGeleceğin Yıldızları10
99RÜZGAR TEMİZKANAsya Kartalları10
100EGE DENİZ ÇATAL2014 Maltepe10
101HASAN ARDA BARBAROSCSKA Acıbadem10
102YASİN SANUNİstanbul Marmara10
103EMİRHAN KAPTANÜsküdar Marmara10
104GENCE GENCELİGeleceğin Yıldızları10
105ATİLLA BİLGİÇBoğaziçi Kartalları10
106ARDA NURİ KAYAKartal Karşıyaka9
107CAN BARAN ATASOYİstanbul Anadolu GSK9
108YALIN ARIKANKartal Marmara8
109YAĞMUR SANGeleceğin Yıldızları8
110ARDA BATUMOĞLUKüçükyalı Gelişim8
111AHMET ERDOĞANKüçükyalı Gelişim8
112İREM OVABoğaziçi Kartalları8
113ALP TIKMAKCSKA Acıbadem8
114BERK EGE PAMUKÇUKartal Marmara8
115HALİL YAĞIZ ÖNERBEYİstanbul Anadolu GSK8
116SABRİ ARDA GÜNCÜBoğaziçi Kartalları8
117ONUR ALTANKartal Karşıyaka8
118ŞERİFE ŞİRİN ÇEVİKKadıköy Halk Eğitim8
119REMZİ FURKAN CEBİROĞLU2014 Maltepe8
120KAAN GÜDÜKÜsküdar Marmara8
121ALP ZENGİNGeleceğin Yıldızları8
122MURAT ALP ÜNERİstanbul Marmara8
123MERT MARANGOZİstanbul Marmara8
124ERDEM KÜÇÜKARSLANAsya Kartalları7
125YİĞİT VARDARKartal Karşıyaka7
126KEREM ÖZBALİstanbul Karşıyaka7
127MUSTAFA KAAN BAŞARANGeleceğin Yıldızları6
128BAKAN ÖZÇELİKKartal Marmara6
129AHMET KARABAĞCSKA Acıbadem6
130EMİR ALİ TABİBİstanbul Marmara Beyaz6
131ÖMER BEŞBENLİKüçükyalı Gelişim6
132İLYASCAN ÇAYLAKBoğaziçi Kartalları6
133ALİ ZAHİD ERENOĞLUAsya Kartalları 6
134TAYLAN EMRE TİMURİstanbul Anadolu GSK6
135SANBERK ÇAKARİstanbul Anadolu GSK6
136SALİH ACARİstanbul Karşıyaka6
137GÜNEŞ BADDALGeleceğin Yıldızları6
138SEMİH ABİRAsya Kartalları6
139OZAN YURTTAŞÜsküdar Marmara6
140HÜSEYİN EGE GÜNAYKartal Marmara5
141EFE MERT GÖCÜKOĞLUKartal Karşıyaka (B)5
142EFE UĞUR HÜNERKadıköy Halk Eğitim5
143BATUHAN ULUDOĞANKartal Marmara5
144NEVA TARMANİstanbul Karşıyaka5
145ARDA GÜLERİstanbul Anadolu GSK5
146İSMET ARDA TAŞKIRANİstanbul Karşıyaka4
147ARDA EREN KEÇECİKartal Marmara4
148HÜSEYİN EREN GENÇİstanbul Marmara Beyaz4
149KUBİLAY KAAN ÖZGÖNÜLİstanbul Marmara4
150MERT ARSLANKartal Marmara4
151ALKIN KARAÇORLUAsya Kartalları Siyah 4
152BARIŞ AYHANİstanbul Marmara Beyaz4
153YİĞİT SARIÇİÇEKÜsküdar Marmara4
154OZAN ÖZDEMİRÜsküdar Marmara4
155KARTAL MURAT DENİZ2014 Maltepe4
156UTKU YILMAZ ODABAŞIİstanbul Marmara Beyaz4
157MURAT YILMAZKüçükyalı Gelişim4
158YİĞİT ZAFER BAYARKadıköy Halk Eğitim4
159ALİ CİHAN GENÇAYCSKA Acıbadem4
160FURKAN YALDIZ2014 Maltepe4
161MERT AYDIN BAYRAMKadıköy Halk Eğitim4
162ANIL UZUNERİstanbul Marmara Bordo4
163ÖMER AKIN BOLLUKİstanbul Karşıyaka4
164BORA BAKÇACICSKA Acıbadem3
165TAHİR EFE KARAMANKartal Karşıyaka3
166AHMET EMİR İŞLERÜsküdar Marmara3
167MELİH TORAMANKartal Karşıyaka3
168KEMAL ATA ESLEMEZAsya Kartalları3
169FURKAN ATAKAN ELVANKartal Karşıyaka3
170MUSTAFA ADA SOLMAZAsya Kartalları Siyah 3
171EGE ŞAHİNKartal Karşıyaka3
172BURAK YAŞARİstanbul Anadolu GSK3
173BURAK YASAKİstanbul Anadolu GSK3
174SERCAN ORHANKartal Karşıyaka3
175ALP ATINİstanbul Marmara Beyaz2
176DOĞUKAN SARIİstanbul Marmara Beyaz2
177ÖZGÜR KODAKKartal Karşıyaka2
178ALTAN AKBULUTKüçükyalı Gelişim2
179MUSTAFA BATURALP SOYLUİstanbul Marmara Beyaz2
180OSMAN ZAHİD ERENOĞLUAsya Kartalları 2
181ALP GÜLŞENKüçükyalı Gelişim2
182EMİRHAN SARANKüçükyalı Gelişim2
183YAHYA CENK KIYIMCIÜsküdar Marmara2
184ÇAĞAN EFE ÇİFTÇİİstanbul Marmara Beyaz2
185BAHADIR ÖZKAYAAsya Kartalları Beyaz2
186DENİZ YILDIRANKüçükyalı Gelişim2
187KEREM ÖZDEMİRBoğaziçi Kartalları2
188KEREM CENK ÇAKIRAsya Kartalları Siyah 2
189YİĞİT KARAGÖZBoğaziçi Kartalları2
190M. KAAN ERSANKartal Marmara2
191YAĞIZ YILMAZİstanbul Marmara2
192ARDA ATILGANKartal Karşıyaka2
193ARDA EFE GAYRETLİBoğaziçi Kartalları2
194SELİM SANUNİstanbul Marmara2
195RÜMEYSA TEKBoğaziçi Kartalları2
196BORA BAYKENT2014 Maltepe2
197SEFA BARAN KARACANKadıköy Halk Eğitim2
198BARAN ALP ÖZÇİÇEKKartal Marmara2
199EMİN KARADENİZKadıköy Halk Eğitim2
200NADİR YİĞİT ÖNERCSKA Acıbadem2
201DİLAY ARICSKA Acıbadem2
202HAZAR İZZET KILIÇLIBoğaziçi Kartalları1
203VAHDET KEREM ENGİNİstanbul Anadolu GSK1
204AHMET ALTUNKartal Marmara1
205MEHMET MURAT KELEŞÜsküdar Marmara1
206SERHAT BAŞARANKartal Marmara1
207MURATHAN ELMASDAĞİstanbul Marmara Beyaz1
208BAHA KOZİstanbul Anadolu GSK0
209ERAY ERENAsya Kartalları0
210DERİN EROLAsfa Gençlik ve Spor Kulübü0
211MEHMET MEHMETAsya Kartalları0
212ÜLGEN DENİZ DEMİRELİstanbul Marmara0
213ŞAMİL TOPHİSARCSKA Acıbadem0
214İPEK AYBİKE İŞLETMER2014 Maltepe0
215DEMİR DEMİRPENÇEBeylerbeyi B0
216BARTU TOPKAYAKartal Karşıyaka0
217AYBARS DERELİKartal Karşıyaka0
218M. ARAS KARAARSLAN2014 Maltepe0
219BİLAL BURSALIOĞLUİstanbul Karşıyaka0
220YUSUF DEMİRKüçükyalı Gelişim0
221ALP KEREM KOZANKüçükyalı Gelişim0
222KEREM SEFERBoğaziçi Kartalları0
223OSMAN EGE KARAKAŞLIBoğaziçi Kartalları0
224KAAN AKBAŞBoğaziçi Kartalları0
225MELİH KAHRAMANİstanbul Marmara0
226MEHMET KAĞAN ŞAHİNİstanbul Anadolu GSK0
227EFE EYMEN DİKİCİKartal Karşıyaka0
228EFEHAN ÇAKMAKİstanbul Anadolu GSK0
229MEHMET ARDA ÖNERİstanbul Anadolu GSK0
230RAHMİ CAN ŞERİFOĞLUAsfa Gençlik ve Spor Kulübü0
231İRFAN AYANKadıköy Halk Eğitim0
232SELİM EGEMEN ÇELEBİÜsküdar Marmara0
233HAMZA KURTULUŞÜsküdar Marmara0
234RÜZGAR BORAN SAMSUNİstanbul Marmara0
235DENİZ İNCEKartal Karşıyaka0
236BARAN AĞDAŞKartal Marmara0
237ALP ÇAYLAKAsya Kartalları0
238ERTUĞ GÖRENKartal Karşıyaka (B)0
239KAAN AKSUİstanbul Marmara0
240FURKAN DEMİRAsya Kartalları0
241ABDULLAH ARİF AYDINKartal Karşıyaka0
242TALHA ÖZTAŞİstanbul Anadolu GSK0
243METE ÖZEFEKartal Karşıyaka0
244EFE ÇİFTÇİOĞLUGeleceğin Yıldızları (A)0
245ATABERK ALHANKartal Karşıyaka0
246ATABERK MATARACIKartal Karşıyaka0
247ARJİN UYANKartal Karşıyaka0
248KORAY CAHİT YILDIZKartal Karşıyaka0
249EBRAR ÇELİKKartal Karşıyaka0
250ÖMER FARUK BALCIKartal Karşıyaka0
251ENES BERKE ODABAŞIKartal Karşıyaka (B)0
252TOPRAK KEREM EVRENKartal Karşıyaka0
253YUSUF ORKUN VARLIKartal Karşıyaka0
254MEHMET DENİZ ÇANKAYAAsfa Gençlik ve Spor Kulübü0
255ALİ KANİstanbul Marmara0
256EMİR ÜÇYOLKüçükyalı Gelişim0
257ARDA AKINALDinamo0
258AHMET EREN DOĞANÜsküdar Marmara0
259MERT ARDALÜsküdar Marmara0
260ÖMER CAN KURUÜsküdar Marmara0
261BORA SAMURÜsküdar Marmara0
262KAAN SAMURÜsküdar Marmara0
263ALKIN KINAKKüçükyalı Gelişim0
264EGEHAN ÇETİNKAYAKüçükyalı Gelişim0
265SEMİH BURHAN BALTACIKüçükyalı Gelişim0
266BARIŞ İLERİKüçükyalı Gelişim0
267EMRE YAŞDALKartal Marmara0
268EGE DİKİCİKartal Marmara0
269ÇINAR EKMEKÇİLERDinamo0
270DENİZ TURGAYDinamo0
271MEHMET ÖMER SOYYİĞİTÜsküdar Marmara0
272EMRE EYİLİKDinamo0
273ALP ALTINTAŞDinamo0
274POYRAZ YILMAZDinamo0
275EGE KARADÖLDinamo0
276EMRE AKPINAROĞLUDinamo0
277BEKİR ATA SOYDEMİRÜsküdar Marmara0
278BAHADIR ÇETİNİstanbul Anadolu GSK0
279HÜSEYİN EMRE AKBEYBoğaziçi Kartalları0
280EMİR ÇİFTCİBoğaziçi Kartalları0
281ENES ÇİFTCİBoğaziçi Kartalları0
282BATUHAN EMİR MURBoğaziçi Kartalları0
283RÜZGAR KARAKUZBoğaziçi Kartalları0
284CENGİZHAN HAYRULLAH AĞDAŞBoğaziçi Kartalları0
285MUSTAFA HAMDİ OĞUZHANÜsküdar Marmara0
286OSMAN BUĞRA YILDIRIMÜsküdar Marmara0
287ÜNAL CAN KÖKERBoğaziçi Kartalları0
288EREN MEHMET KURGUNİstanbul Marmara0
289MERT DOLGUNİstanbul Marmara0
290ERTUĞ EGE ERTEMİstanbul Marmara0
291EGE ERDEMLİİstanbul Marmara0
292OZAN ÇAĞAN ŞANLIİstanbul Marmara0
293BORA ALTAN ALPAYİstanbul Marmara0
294KUBİLAY ÖZÇELİKİstanbul Marmara Beyaz0
295EREN BURAK KAMÇIİstanbul Marmara0
296ARDA ÇEVİKERİstanbul Marmara0
297SÜLEYMAN EFE ÖRSÜNİstanbul Marmara0
298METİN EREN KIZILAYİstanbul Marmara0
299AHMET ALİ ÇİÇEKİstanbul Marmara0
300ALİ BARAN GÜVENİstanbul Marmara0
301SERDAR TURGAYİstanbul Marmara0
302ÖMER BUĞRA VARLIİstanbul Marmara0
303MUHAMMED DİNÇER BAYRAKTARÜsküdar Marmara0
304KAAN KARABULUTİstanbul Marmara0
305ARDA ÖZSOYİstanbul Marmara0
306EKİN POLAT KUTLUİstanbul Marmara0
307HASAN ALİ ÜNERİstanbul Marmara0
308ÖZGÜR AYHANKadıköy Halk Eğitim0
309DENİZ GÜNÇIKANKadıköy Halk Eğitim0
310AHMET MERT ARDAKüçükyalı Gelişim0
311UMUT ATEŞKüçükyalı Gelişim0
312DEMİR SELBEŞKüçükyalı Gelişim0
313ARHAN GİRAYKüçükyalı Gelişim0
314EMİR TAŞDEMİRKüçükyalı Gelişim0
315BATUHAN ÇELİKAsya Kartalları Beyaz0
316ALPEREN REMZİ GÜLERÜsküdar Marmara0
317KADİR EMRE IŞIKBoğaziçi Kartalları0
318TALHA AYDINBoğaziçi Kartalları0
319TAN KÖKENKüçükyalı Gelişim0
320KEREM KOYAŞAsya Kartalları Beyaz0
321GÜNEY DENİZ ORMANKadıköy Halk Eğitim0
322SELİMHAN EMRE ATACANİstanbul Marmara0
323AKSEL GÜÇTEKİNKüçükyalı Gelişim0
324BERAT EFE KARAGÜLKüçükyalı Gelişim0
325KEREM KİZİRKüçükyalı Gelişim0
326CEM AYGÜNKüçükyalı Gelişim0
327GÜVEN ALİ ÖZYOLPendikgücü0
328MAHMUT EFE BOLATPendikgücü0
329BERK KOŞMAPendikgücü0
330BİLAL ŞADİPendikgücü0
331ERAY AYDOĞANPendikgücü0
332YUSUF ÇELİKÇİPendikgücü0
333EMİR GENÇPendikgücü0
334DENİZ BEYAZIT GÜLAsya Kartalları Beyaz0
335BORAY KUMPASİstanbul Marmara0
336DENİZ ALİ ÖZTURALÜsküdar Marmara0
337NAZ AYDINCSKA Acıbadem0
338EGE ERGENİstanbul Karşıyaka0
339YALÇIN KAYA KURALKartal Marmara0
340UĞUR DEMİR GÖNENİstanbul Marmara Beyaz0
341M. SEFA KORKMAZKartal Marmara0
342ARDA ŞİMŞEKPendikgücü0
343MERT TAŞDEMİRPendikgücü0
344ARDA BOĞACSKA Acıbadem0
345ASAF KAAN ŞAHİNKartal Marmara0
346MECLİS KAAN DEĞİRMENCİKartal Marmara0
347UMUT EGE KAYAİstanbul Anadolu GSK0
348ARDA KOTANİstanbul Anadolu GSK0
349EMRE ÇAKIRBoğaziçi Kartalları0
350ADEM TALHA YARIMİstanbul Karşıyaka0
351MEHMET ERMAN AKPINARİstanbul Anadolu GSK0
352BERKAY AYDARİstanbul Marmara Beyaz0
353SANER ÇAKARİstanbul Anadolu GSK0
354BATUHAN CAN KOŞARİstanbul Anadolu GSK0
355KEREM KIZILKAYAİstanbul Anadolu GSK0
356ATA MERDAN YILDIZİstanbul Anadolu GSK0
357MEHMET EFE KURTKANİstanbul Marmara Beyaz0
358UMUTCAN MIRIKİstanbul Marmara Beyaz0
359UYGAR SEVENLERİstanbul Marmara Beyaz0
360EFE KENAN KALEİstanbul Karşıyaka0
361EMRE SARIYILDIZÜsküdar Marmara0
362HÜSEYİN NİHAT ALPAYÜsküdar Marmara0
363YUSUF MERT GÜNERÜsküdar Marmara0
364EGE ALP KATIÜsküdar Marmara0
365BEREN PEDÜKİstanbul Anadolu GSK0
366BERKE DENİZ DEVİRENİstanbul Karşıyaka0
367ARDA ASLANTÜRKDinamo0
368ALPARSLAN YILDIRIMİstanbul Karşıyaka0
369BERAT KARABACAKİstanbul Anadolu GSK0
370BARAN CANAVARİstanbul Karşıyaka0
371İSMAİL TEMÜROĞLUİstanbul Karşıyaka0
372ARDA ÜNLÜİstanbul Karşıyaka0
373KÜRŞAT BİNGÖLİstanbul Karşıyaka0
374YUSUF ÇELİKKOLİstanbul Karşıyaka0
375SERGEN GÖRGÜLÜİstanbul Karşıyaka0
376BURAK AKINCIİstanbul Karşıyaka0
377MERİÇ BOZİstanbul Karşıyaka0
378DENİZ CAN DİNKCİİstanbul Karşıyaka0
379BARAN BOZTEPEÜsküdar Marmara0
380ALİHAN YENERİstanbul Marmara0
381YAĞIZ ALİ GÜLENÇİstanbul Marmara0

U-12 SAYI KRALLIĞI

MARMARA BASKETBOL LİGİ U12 SAYI KRALLIĞI

SıralamaOyuncuTakımSayı
1BATU ERTUĞÜsküdar Marmara146
2SARP TÜKELGeleceğin Yıldızları117
3MEHMET UTKU DEMİRAYAsya Kartalları Siyah 117
4ATA TUNA ÖZLEMAsya Kartalları Beyaz107
5HAKAN SİVRİOĞLUİstanbul Anadolu GSK103
6BİLAL ŞADİPendikgücü99
7KUTAY DENİZ GÖKDAĞİstanbul Karşıyaka96
8GÖKAY UZBİLEKKartal Marmara83
9SERGENCAN ŞARİstanbul Anadolu GSK75
10BAHADIR ÖZKAYAAsya Kartalları Beyaz72
11HÜSEYİN EGE GÜNAYKartal Marmara70
12ARDA NURİ KAYAKartal Karşıyaka67
13KEREM ALİÇAYAsya Kartalları Siyah 66
14BİLAL BURSALIOĞLUİstanbul Karşıyaka65
15BATUHAN ÇELİKAsya Kartalları Beyaz65
16MEHMET BİNGÖLİstanbul Anadolu Gençlik Siyah61
17VAHİT KEMAL TAVLIGeleceğin Yıldızları60
18METİN ÖZGÜR SUNGURİstanbul Anadolu GSK60
19AHMET MERT ARDAKüçükyalı Gelişim57
20OZAN ŞAHİNGeleceğin Yıldızları55
21EFE ŞATKartal Marmara53
22BARAN ALP ÖZÇİÇEKKartal Marmara53
23BARAN AĞDAŞKartal Marmara52
24MEHMET AĞÇAAdres İstanbul51
25ARDA BOĞACSKA Acıbadem49
26BATUHAN ŞENTAŞİstanbul Anadolu Gençlik Siyah46
27ARDA TOKERGeleceğin Yıldızları46
28UYGAR SEVENLERİstanbul Marmara Beyaz45
29BEKİR ATA SOYDEMİRÜsküdar Marmara44
30KEREM ÖZBALİstanbul Karşıyaka44
31SELİM YAŞAROĞULLARIGeleceğin Yıldızları43
32MUSTAFA ADA SOLMAZAsya Kartalları Siyah 43
33ALİ KANİstanbul Marmara42
34EGEMEN YAMAKPendikgücü41
35DENİZ BEYAZIT GÜLAsya Kartalları Beyaz41
36ARDA ŞİMŞEKPendikgücü40
37ALİ BURAK KARAOĞLUİstanbul Marmara Beyaz40
38EREN EMRE ONAYKüçükyalı Gelişim40
39ARDA ÇİFTÇİÖzü Spor Okulları39
40OSMAN AŞURAdres İstanbul38
41METEHAN HACIALİOĞLUÖzü Spor Okulları38
42MEHMET MURAT KELEŞÜsküdar Marmara38
43ONUR ALTANKartal Karşıyaka35
44OĞUZHAN ŞALCIOĞLUAdres İstanbul35
45ENES EMRE BOLATAsya Kartalları Beyaz35
46FATİH KAAN KARABİBERÖzü Spor Okulları35
47EGE KAYADIRGeleceğin Yıldızları35
48ERAY AYDOĞANPendikgücü35
49YİĞİT KESKİNAdres İstanbul35
50KAAN ERDİMCSKA Acıbadem34
51MURAT YILMAZKüçükyalı Gelişim34
52ALİ CİHAN GENÇAYCSKA Acıbadem33
53EGE DİKİCİKartal Marmara32
54BARTU ŞENGÜNİstanbul Anadolu GSK31
55YAĞIZ ERK MİSİLLİÖzü Spor Okulları31
56KEREM CENK ÇAKIRAsya Kartalları Siyah 31
57DEMİR KANDEMİRÖzü Spor Okulları31
58EGE KESKİNÖzü Spor Okulları30
59ARDA ADIKLIÜsküdar Marmara30
60GÜNEŞ YETİMOĞLUÖzü Spor Okulları28
61BERK PAMİRİstanbul Anadolu GSK28
62BATU KALAYCIGeleceğin Yıldızları27
63ATABERK ALHANKartal Karşıyaka26
64DENİZ ALİ ÖZTURALÜsküdar Marmara26
65ALİ CEM GENÇAYCSKA Acıbadem25
66ANIL MERT AKGÜNİstanbul Anadolu GSK25
67UMUT ATEŞKüçükyalı Gelişim25
68YAHYA CENK KIYIMCIÜsküdar Marmara24
69ALKIN KARAÇORLUAsya Kartalları Siyah 24
70MEHMET BATIN GÜNAYAsya Kartalları Beyaz24
71EMİR DEMİRTAŞİstanbul Marmara Beyaz24
72ARDA BOZABAÜsküdar Marmara23
73YALIM ERGÜNAdres İstanbul23
74KUBİLAY TAHA BÜKÜLMEZAsya Kartalları Siyah 23
75CAN BİRANTKarşıyaka23
76KEREM CAN ÖZDEMİRÜsküdar Marmara22
77ARDA KÜÇÜKADAÖzü Spor Okulları21
78YALÇIN KAYA KURALKartal Marmara21
79OZAN KARACAGeleceğin Yıldızları21
80BARAN YÖRÜKOĞLUİstanbul Marmara20
81MAHMUT EFE BOLATPendikgücü20
82HÜSEYİN ARDA SARIAHMETOĞLUİstanbul Anadolu GSK19
83UMUTCAN MIRIKİstanbul Marmara Beyaz19
84KEREM KOYAŞAsya Kartalları Beyaz19
85ANIL AKBULUTGeleceğin Yıldızları19
86CAN BORA ERKUTİstanbul Anadolu GSK18
87MERT TAŞDEMİRPendikgücü18
88GÜVEN ALİ ÖZYOLPendikgücü18
89ZEKİ ENES BÜYÜKİstanbul Anadolu Gençlik Siyah18
90TAYLAN ÖZGÜRGeleceğin Yıldızları18
91ERTUĞ EGE ERTEMİstanbul Marmara17
92EGE ERGENİstanbul Karşıyaka17
93RAHMİ DİLMAÇİstanbul Marmara Beyaz17
94MERİÇ EFE HASANOĞLUAsya Kartalları16
95HASAN SELİM KESKİNİstanbul Karşıyaka16
96EMİRHAN SARANKüçükyalı Gelişim16
97CHRİS TOPÇUÖzü Spor Okulları16
98ÇINAR AKSOYAdres İstanbul16
99ÇINAR POLATİstanbul Marmara Beyaz15
100ARDA SARIAsya Kartalları Siyah 15
101ÇINAR ÇAKARLIAsya Kartalları Siyah 15
102EMRE HONCAİstanbul Anadolu Gençlik Siyah15
103BERK KOŞMAPendikgücü15
104ALPER ARTASLANAdres İstanbul14
105HALİL TUNÇ KOLATARİstanbul Karşıyaka14
106YİĞİT KARGILICSKA Acıbadem14
107BARAN ŞADİPendikgücü14
108ALAZ CEVİstanbul Anadolu GSK14
109RAMİZ EGE NUHOĞLUİstanbul Anadolu GSK14
110BERKE EKİZKartal Marmara14
111MEHMET ÖZBAYCSKA Acıbadem13
112AHMET TOPALİstanbul Marmara Beyaz13
113YUSUF EMİR KAYAHANİstanbul Anadolu GSK13
114KAAN ALİ USTAOĞLUÜsküdar Marmara13
115AHMET SELİM ÖZAYİstanbul Marmara13
116ATAKAN GÜMÜŞAsya Kartalları Siyah 12
117TAHA KURAYCSKA Acıbadem12
118AHMET HAKAN ŞİŞMANÜsküdar Marmara12
119EFE KENAN KALEİstanbul Karşıyaka12
120MERT DOLGUNİstanbul Marmara11
121EMİR AYDINAsya Kartalları Siyah 11
122YILMAZ ATAKAN KÜREKAsya Kartalları Beyaz10
123ALİ ALTAY KAMBURCSKA Acıbadem10
124TAHİR EFE KARAMANKartal Karşıyaka10
125MERT HÜSEYİN ÖMERİstanbul Marmara Bordo10
126CAN TÜRKOĞLUİstanbul Marmara Bordo10
127DOĞUKAN DALGIÇAsya Kartalları Beyaz10
128EFE AVCIAdres İstanbul10
129NİKİTA GÖRGÜLÜİstanbul Marmara10
130DENİZ YAZGANÖzü Spor Okulları10
131ABDULLAH ARİF AYDINKartal Karşıyaka10
132ERDEM ELGÜMÜŞİstanbul Anadolu GSK9
133ERTAÇ KAYTANİstanbul Karşıyaka9
134UTKU DERELİCSKA Acıbadem9
135EMİR GENÇPendikgücü9
136ATA ŞANLIİstanbul Anadolu Gençlik Siyah8
137MEHMET KAĞAN ŞAHİNİstanbul Anadolu GSK8
138DENİZ İNCEKartal Karşıyaka8
139YUSUF ÇELİKÇİPendikgücü8
140EGE ÖZDEMİRCSKA Acıbadem8
141ARDA HASAN ÖZKANAsya Kartalları Beyaz8
142YAKUP DEMİRCİKüçükyalı Gelişim8
143EMRE UYSALGeleceğin Yıldızları8
144SELİMHAN EMRE ATACANİstanbul Marmara7
145MERT ÖZÇELİKCSKA Acıbadem7
146UĞUR DEMİR GÖNENİstanbul Marmara Beyaz7
147ÜMİT KEREM GÜNERİstanbul Anadolu GSK6
148MUHAMMED ENES KAYAAsya Kartalları Siyah 6
149EFE UĞURELKüçükyalı Gelişim6
150YAĞIZ ALİ GÜLENÇİstanbul Marmara6
151MERT EMİR ARSLANKartal Marmara6
152ÇAĞAN ERDALAsya Kartalları Beyaz6
153RECEP BORA UĞURİstanbul Marmara6
154BARTU TOPKAYAKartal Karşıyaka6
155TOPRAK BABACANİstanbul Karşıyaka6
156DENİZ OFLUOĞLUİstanbul Marmara6
157YAĞIZ ERZEAdres İstanbul6
158BERAT KARABACAKİstanbul Anadolu GSK6
159ARDA TOSUNAsya Kartalları Siyah 6
160CAN KILIÇKartal Marmara6
161YUNUS EMRE SEYMENKartal Marmara6
162UMUT TÜRKYILMAZAsya Kartalları Beyaz6
163ONUR ALP TIRMIKİstanbul Marmara5
164YUSUF DEMİRKüçükyalı Gelişim5
165EGE GÜLFIRATGeleceğin Yıldızları5
166MERT YAPICIERKartal Marmara5
167YİĞİT EMRE UZERİstanbul Marmara5
168METE ÖZEFEKartal Karşıyaka5
169UĞUR MERİH DİKİCİÖzü Spor Okulları5
170ALİCAN YURTSEVENAsya Kartalları Beyaz4
171MEHMET YAĞIZ ELİBOLİstanbul Karşıyaka4
172EREN CABAYAsya Kartalları Beyaz4
173KEREM ÖZTÜRKİstanbul Marmara Beyaz4
174ANIL BAŞÜsküdar Marmara4
175ETKA MERT BALCIİstanbul Anadolu GSK4
176BERAT EFE KARAGÜLKüçükyalı Gelişim4
177YAĞIZ BATU DEMİRCİAsya Kartalları Beyaz4
178ARDA GÖKÇEİstanbul Anadolu Gençlik Siyah4
179DOĞUKAN HEVAL YURTSEVENAsya Kartalları Siyah4
180ARDA FERİT YILMAZCSKA Acıbadem4
181EMİRHAN KESKİNGÖZKartal Marmara4
182EREN DİLİstanbul Anadolu Gençlik Siyah4
183SARUMAN MEKİKÇİKartal Karşıyaka4
184EGE YÖRÜKALPÖzü Spor Okulları3
185DEVRAN KUTLU DAĞIDIRİstanbul Marmara Beyaz3
186MEHMET AVCIAdres İstanbul3
187KORAY DEMİRCİÜsküdar Marmara3
188ALPEREN BİNGÖLİstanbul Karşıyaka3
189ATA TÜRKERKüçükyalı Gelişim2
190MEHMET UMUT KOPUZİstanbul Anadolu GSK2
191UMUT EGE KAYAİstanbul Anadolu GSK2
192YİĞİT SEVİNDİKAdres İstanbul2
193AHMET BATUHAN ŞAHİNİstanbul Anadolu GSK Turkuaz2
194ARDA GÖRALAsya Kartalları Beyaz2
195YUNUS EMRE BİLGİNAsya Kartalları Beyaz2
196ARDA BULUTİstanbul Karşıyaka2
197YİĞİT ERİLİstanbul Marmara Beyaz2
198AHMET KAMBUROĞLUCSKA Acıbadem2
199KEREM DEĞİRMENCİOĞLUİstanbul Marmara2
200DORUK URTEKİNAsya Kartalları Beyaz2
201YAVUZ SELİM ATABEYPendikgücü2
202KAYRA TANRIVERDİAsya Kartalları Beyaz2
203DENİZ ALUÇLUOĞLUGeleceğin Yıldızları2
204DEMİR SAĞLAMÖzü Spor Okulları2
205ALİ BERK SEZENPendikgücü2
206ENDER ATABAYİstanbul Marmara2
207MERT ÖZCANKartal Marmara2
208CANER KAYAAsya Kartalları Beyaz2
209TOPRAK KEREM EVRENKartal Karşıyaka2
210OSMAN TIRMANCSKA Acıbadem2
211ARDIL HEJA ARAÇKartal Karşıyaka2
212DOĞUKAN DURNAİstanbul Karşıyaka2
213ALP ŞAFAK SARAÇOĞLUİstanbul Marmara2
214MEHMET EFE KURTKANİstanbul Marmara Beyaz2
215POYRAZ KIRCALIKartal Marmara2
216CEREN GEÇİCİKüçükyalı Gelişim2
217YAĞIZ BEKTAŞCSKA Acıbadem2
218UYGAR METE GEYİKKüçükyalı Gelişim2
219ATABERK MATARACIKartal Karşıyaka2
220EFE CEYLANİstanbul Marmara Beyaz2
221BULUT YAZGANGeleceğin Yıldızları2
222DEMİR DİRİAsya Kartalları Siyah 2
223EMİR İMALİstanbul Marmara2
224DURUCAN KALAYCIİstanbul Karşıyaka1
225MURAT TAN TORUŞÖzü Spor Okulları1
226RAHMİ CAN ŞERİFOĞLUAsfa Gençlik ve Spor Kulübü1
227BURAK KARAAYTUİstanbul Karşıyaka1
228ÖMER EMİR ODABAŞIKartal Marmara0
229MECLİS KAAN DEĞİRMENCİKartal Marmara0
230SABRİ POYRAZ TAŞKESENKartal Marmara0
231KAĞAN USLUİstanbul Anadolu GSK0
232EFE KUTLUERİstanbul Anadolu GSK0
233O. KAYRA TANRIVERDİAsya Kartalları0
234EGE KUTLUERİstanbul Anadolu GSK0
235SELİM EGEMEN ÇELEBİÜsküdar Marmara0
236ALİ KALKANÜsküdar Marmara0
237HAMZA KURTULUŞÜsküdar Marmara0
238SARP GÜRKANİstanbul Marmara0
239DAĞHAN PETEKKAYAKartal Marmara0
240EFE BİRİNCİİstanbul Anadolu Gençlik Siyah0
241SAMET MURAT ŞAHİNİstanbul Karşıyaka0
242ASAF KAAN ŞAHİNKartal Marmara0
243KUZEY KAAN BACINİstanbul Marmara Beyaz0
244KADİR BAŞKAPTANİstanbul Anadolu GSK0
245MEHMET EFE ATİKİstanbul Karşıyaka0
246SELAMİ ARDA KÖSEOĞLUAsya Kartalları0
247TOPRAK MACİTKartal Karşıyaka0
248EFE TERMANCSKA Acıbadem0
249ADA ÖZARSLANKartal Marmara0
250ARDA KOTANİstanbul Anadolu GSK0
251MUZAFFER YİĞİT DEMİRCİOĞLUÜsküdar Marmara0
252UĞUR UZDEMİRKadıköy Halk Eğitim0
253ERAY ACAYİRİstanbul Anadolu Gençlik Siyah0
254METE MÜRÜTOĞLUCSKA Acıbadem0
255DEMİR KAMIŞKartal Karşıyaka0
256ARHAN OSMANOĞLUGeleceğin Yıldızları0
257BATUHAN MERT DERELİAsya Kartalları0
258TAYFUN ALP AKBAŞAsya Kartalları0
259YİĞİT ŞAHİNAsya Kartalları0
260ÇINAR GÜNAYDINAsya Kartalları0
261METE KULAKİstanbul Karşıyaka0
262HALİL KESERCSKA Acıbadem0
263YİĞİT DURANKartal Karşıyaka0
264YAĞIZ MERTCSKA Acıbadem0
265BURAK ÇOŞKUNKartal Karşıyaka0
266FERİT KARGILICSKA Acıbadem0
267BORA BULGANİstanbul Karşıyaka0
268FURKAN KESKİNKartal Karşıyaka0
269BATUR BULUTKartal Karşıyaka0
270MERT AKKULGeleceğin Yıldızları0
271AHMET ÖZCANKartal Karşıyaka0
272NOYAN YILMAZERKartal Karşıyaka0
273ALTAN ARSLANİstanbul Marmara Beyaz0
274ÖZGÜR KODAKKartal Karşıyaka0
275ÖMER TAHA TAŞKINKartal Karşıyaka0
276MEHMET AKİF BALCIKartal Karşıyaka0
277EMİRHAN TUNCERİstanbul Marmara Beyaz0
278DERİN EROLAsfa Gençlik ve Spor Kulübü0
279MEHMET DENİZ ÇANKAYAAsfa Gençlik ve Spor Kulübü0
280ULAŞ KUTARAdres İstanbul0
281MELİH KAHRAMANİstanbul Marmara0
282ARİF CEM KAPARKadıköy Halk Eğitim0
283HAMZA ENES AYDOĞANKartal Marmara0
284GÜNEY BAHADIRLIGeleceğin Yıldızları0
285ONAT SARIYERGeleceğin Yıldızları (A)0
286CAN ARDA SARIOĞLUİstanbul Anadolu GSK0
287D. YİĞİT ÇAKIRİstanbul Marmara Bordo0
288AYŞE NİL SORUCUKüçükyalı Gelişim0
289TAN KÖKENKüçükyalı Gelişim0
290HASAN CAN KURUOĞLUİstanbul Anadolu GSK0
291KEREM KILIÇİstanbul Anadolu GSK0
292İBRAHİM EGE BÜLBÜLİstanbul Anadolu GSK0
293AHMET ÇAĞIN YILDIRIMPendikgücü0
294EMİR ÜNALCSKA Acıbadem0
295HAMZA ENES ÖZERDENÜsküdar Marmara0
296CEM YELKENCİAsya Kartalları Siyah 0
297BERK KALKANCIOĞLUİstanbul Anadolu GSK0
298DENİZ TEKEÜsküdar Marmara (B)0
299ENHAR SÖNMEZİstanbul Anadolu GSK0
300BARAN GÜZELİstanbul Anadolu GSK0
301KUZEY KARADAĞKartal Marmara0
302KIVANÇ ERDURANİstanbul Anadolu GSK0
303EMİR YARDIMCIKüçükyalı Gelişim0
304ARDA MELEKTOSUNİstanbul Marmara0
305KEREM TURANKadıköy Halk Eğitim0
306SUFİ ÇANKAYAKadıköy Halk Eğitim0
307KEREM EGE BOZKURTİstanbul Marmara0
308MERT HACISALİHOĞLUİstanbul Marmara0
309KEREM METECSKA Acıbadem0
310ALİHAN BIYIKTAYGeleceğin Yıldızları0
311EGE DEMİRELGeleceğin Yıldızları0
312ÖMER ALADAĞGeleceğin Yıldızları0
313MUSTAFA KARAOĞLUPendikgücü0
314MEHMET ZEKİ UZUNKüçükyalı Gelişim0
315RÜZGAR BORAN SAMSUNİstanbul Marmara0
316ÇINAR ŞİMERPendikgücü0
317HASAN ARAS YAVUZGeleceğin Yıldızları0
318EMİR CARPANERPendikgücü0
319TUNAHAN ÖZKANÜsküdar Marmara0
320EGEHAN ÇETİNKAYAKüçükyalı Gelişim0
321DENİZ YILDIRANKüçükyalı Gelişim0
322BAHA HALFEOĞULLARIKüçükyalı Gelişim0
323ALKIN KINAKKüçükyalı Gelişim0
324ALİ ARDA AKKAYAKüçükyalı Gelişim0
325BORAN TÜRKÜsküdar Marmara0
326EREN TUTSAKÜsküdar Marmara0
327ALPEREN REMZİ GÜLERÜsküdar Marmara0
328ÖMER BEŞBENLİKüçükyalı Gelişim0
329ENİS CANÜsküdar Marmara0
330EMİRHAN KAPTANÜsküdar Marmara0
331AYDIN YİĞİT ALBAYRAKÜsküdar Marmara0
332KAAN GÜDÜKÜsküdar Marmara0
333BİLAL ZORBOZANKartal Marmara0
334HARUN YAHYA SAYLANKartal Marmara0
335KADİR EFE EMİRZEOĞLUKartal Marmara0
336DOĞA KASPAR HALTMEIERKüçükyalı Gelişim0
337EMRE SÖNMEZKüçükyalı Gelişim0
338YAVUZ SELİM YILDIZKüçükyalı Gelişim0
339ARHAN GİRAYKüçükyalı Gelişim0
340YALIN ARIKANKartal Marmara0
341ALİ KARABIYIKÜsküdar Marmara0
342EMRE AKPINAROĞLUDinamo0
343POYRAZ YILMAZDinamo0
344ARDA AKINALDinamo0
345ÇINAR EKMEKÇİLERDinamo0
346SERHAT HİSLİOĞLUKadıköy Halk Eğitim0
347EFE MEKDACHEKartal Marmara0
348EMRE YAŞDALKartal Marmara0
349EREN KESERKartal Marmara0
350TUNA SORUCUKüçükyalı Gelişim0
351BERK EGE PAMUKÇUKartal Marmara0
352AHMET ALTUNKartal Marmara0
353ARDA EREN KEÇECİKartal Marmara0
354OSMAN CEM ÜNVERKüçükyalı Gelişim0
355İNCİ ÇOŞKUNERKüçükyalı Gelişim0
356BARIŞ İLERİKüçükyalı Gelişim0
357SEMİH BURHAN BALTACIKüçükyalı Gelişim0
358ARDA ERDALKüçükyalı Gelişim0
359EMİR TAŞDEMİRKüçükyalı Gelişim0
360DEMİR SELBEŞKüçükyalı Gelişim0
361ARDA EGEÜsküdar Marmara0
362EFE KANİstanbul Marmara0
363UTKU YILMAZ ODABAŞIİstanbul Marmara Beyaz0
364YASİN SANUNİstanbul Marmara0
365SELİM SANUNİstanbul Marmara0
366BORA ALTAN ALPAYİstanbul Marmara0
367OZAN ÇAĞAN ŞANLIİstanbul Marmara0
368BURAK EFE COŞKUNİstanbul Marmara0
369MEHMET YİĞİT BENEKİstanbul Marmara0
370BERK ÖDEMİŞİstanbul Marmara0
371MURAT ALP ÜNERİstanbul Marmara0
372EGE ERDEMLİİstanbul Marmara0
373ÖMER GÖKALPİstanbul Marmara0
374YUSUF ÖMER EŞSİZİstanbul Marmara0
375BAHA GÖKTUĞ ÖZDEMİRİstanbul Marmara0
376ARİF DEMİR GÜLERİstanbul Marmara0
377ÇAĞAN ARIÖzü Spor Okulları0
378ARDA GÖKÇEÖzü Spor Okulları0
379İLKE KARADOĞANÖzü Spor Okulları0
380BARIŞ AYHANİstanbul Marmara Beyaz0
381KUBİLAY ÖZÇELİKİstanbul Marmara Beyaz0
382BARTU KAYARKüçükyalı Gelişim 0
383CEMAL ŞERİFKadıköy Halk Eğitim0
384ŞERİFE ŞİRİN ÇEVİKKadıköy Halk Eğitim0
385MERT AYDIN BAYRAMKadıköy Halk Eğitim0
386GAMZE NEBİLERKadıköy Halk Eğitim0
387SEFA BARAN KARACANKadıköy Halk Eğitim0
388DENİZ GÜNÇIKANKadıköy Halk Eğitim0
389ÖZGÜR AYHANKadıköy Halk Eğitim0
390YİĞİT ZAFER BAYARKadıköy Halk Eğitim0
391EMRE ÖZKANKadıköy Halk Eğitim0
392EMİN KARADENİZKadıköy Halk Eğitim0
393MUSTAFA BATURALP SOYLUİstanbul Marmara Beyaz0
394EFE UĞUR HÜNERKadıköy Halk Eğitim0
395ALP TESTEREGeleceğin Yıldızları0
396YAĞIZ SUBAŞIKadıköy Halk Eğitim0
397EGE KENTKURANKadıköy Halk Eğitim0
398KIVANÇ DÜZKadıköy Halk Eğitim0
399SEVAG KOÇKadıköy Halk Eğitim0
400KEREM DEMİRKadıköy Halk Eğitim0
401EGE ÖZKANKadıköy Halk Eğitim0
402MUHAMMED GÖKAY COŞKUNÜsküdar Marmara0
403MUSTAFA EGE TOPALOĞLUÜsküdar Marmara0
404EFE ÜZMEZPendikgücü0
405ADEM TALHA YARIMİstanbul Karşıyaka0
406MERT ALTUNBAŞAKKüçükyalı Gelişim0
407BATUHAN ULUDOĞANKartal Marmara0
408IŞIK KARAÇELİKÖzü Spor Okulları0
409ÖZER TOPALOĞLUKartal Marmara0
410YUNUS EMRE KURCENLİKüçükyalı Gelişim0
411EMİR ALİ TABİBİstanbul Marmara Beyaz0
412GÜNEY DENİZ ORMANKadıköy Halk Eğitim0
413KEREM DİKERKartal Marmara0
414AHMET FARUK ESLEMEZAsya Kartalları Beyaz0
415ARDA ASLANTÜRKDinamo0
416DENİZ DİNÇGeleceğin Yıldızları0
417MERT MARANGOZİstanbul Marmara0
418UFUK KEREM ÖZENİstanbul Marmara0
419SAMİ DENİZ GÜRELİstanbul Marmara Beyaz0
420KERİMAN DİNÇKANKadıköy Halk Eğitim0
421EGE USALİstanbul Karşıyaka0
422TUNAHAN YAVUZİstanbul Karşıyaka0
423POYRAZ PİRİMKüçükyalı Gelişim0
424AKSEL GÜÇTEKİNKüçükyalı Gelişim0
425ADA ÖZKANKadıköy Halk Eğitim0
426KAAN KURTİstanbul Karşıyaka0
427ÖMER E. KAYNARPendikgücü0
428EGE BENLİPendikgücü0
429GÜLCE TOKERKüçükyalı Gelişim0
430EGE YILDIRANKüçükyalı Gelişim0
431DENİZ ŞAHİNKüçükyalı Gelişim0
432CAN GÖKAY TOKERKüçükyalı Gelişim0
433ALİ BEŞBENLİKüçükyalı Gelişim0
434EMİR YILDIRIMİstanbul Karşıyaka0
435DORUK CAN AKSOYİstanbul Karşıyaka0
436BATUHAN KELEŞKüçükyalı Gelişim0
437BERKAN GENÇÜsküdar Marmara0
438EMİR ALUÇLUOĞLUGeleceğin Yıldızları0
439YAĞIZ ÇELİKÜsküdar Marmara0
440SÜLEYMAN BURAK TOKOĞLUAsya Kartalları Beyaz0
441DENİZ EFE DENİZPendikgücü0
442POYRAZ ÇILGINPendikgücü0
443TUNA USTAPendikgücü0
444KEREM KİZİRKüçükyalı Gelişim0
445UMUT OKAYİstanbul Marmara0
446ARSEN BAHÇETEPEKartal Akademi0
447KEREM ENGİNÜsküdar Marmara0
448SEMİH ABİRAsya Kartalları0
449EFE KILINÇİstanbul Karşıyaka0
450MEHMET YAĞIZ YILMAZİstanbul Marmara Beyaz0
451KEREM BIYIKLIİstanbul Marmara Beyaz0
452ARDA ÇELİKAsya Kartalları0
453MERT GÜVENOĞLUAsya Kartalları0
454ENES TARIK ESLEMEZAsya Kartalları0
455ERDEM KÜÇÜKARSLANAsya Kartalları0
456RECEP ERAY BAYIRAsya Kartalları0
457BEKİR ARSLANAsya Kartalları Beyaz0
458EMRE SARIYILDIZÜsküdar Marmara0
459ENES ALPEREN KÜÇÜKARSLANAsya Kartalları Beyaz0
460KAAN BALCIAsya Kartalları Beyaz0
461KEREM ALİÇAYAsya Kartalları Beyaz0
462ERİN GÜNEŞ SÖNMEZAsya Kartalları Beyaz0
463BAHADIR ÇETİNİstanbul Anadolu GSK0
464CAN BARAN ATASOYİstanbul Anadolu GSK0
465VAHDET KEREM ENGİNİstanbul Anadolu GSK0
466OSMAN NURİ AYDINGeleceğin Yıldızları0
467OSMAN DORUK ÖVERİstanbul Karşıyaka0
468HÜSEYİN NİHAT ALPAYÜsküdar Marmara0
469ALPARSLAN YILDIRIMİstanbul Karşıyaka0
470KAAN YUSUF ÖZCANİstanbul Marmara Beyaz0
471BERKE DENİZ DEVİRENİstanbul Karşıyaka0
472ZEKİ BURSALIOĞLUİstanbul Karşıyaka0
473KADİR OLUTÜRKİstanbul Karşıyaka0
474YAĞIZ AKAYİstanbul Karşıyaka0
475NEVA TARMANİstanbul Karşıyaka0
476BURAK ŞENİstanbul Karşıyaka0
477BORA ŞENİstanbul Karşıyaka0
478MURATHAN ELMASDAĞİstanbul Marmara Beyaz0
479YAĞIZ TOKERİstanbul Marmara Beyaz0
480YUSUF MERT GÜNERÜsküdar Marmara0
481BERKAY AYDARİstanbul Marmara Beyaz0
482ÇAĞAN EFE ÇİFTÇİİstanbul Marmara Beyaz0
483YÜKSEL MERT ERBENKadıköy Halk Eğitim0
484HAZAR ÇAĞLAR ÖZTÜRKKadıköy Halk Eğitim0
485EGE ALP KATIÜsküdar Marmara0
486ÖMER EFE SARAÇÜsküdar Marmara0
487TALHA AKIN ÜNALÜsküdar Marmara0
488EMRE ÜSTÜNERÜsküdar Marmara0
489EMRE GÜVENENGeleceğin Yıldızları0

U-11 SAYI KRALLIĞI

MARMARA BASKETBOL LİGİ U11 SAYI KRALLIĞI

SıralamaOyuncuTakımSayı
1KEREM ALİÇAYAsya Kartalları Beyaz160
2BEKİR ATA SOYDEMİRÜsküdar Marmara147
3BİLAL BURSALIOĞLUİstanbul Karşıyaka100
4ABDULLAH KAAN İPEK2014 Maltepe96
5AHMET MERT ARDAKüçükyalı Gelişim87
6SELİM YAŞAROĞULLARIGeleceğin Yıldızları79
7DENİZ ALİ ÖZTURALÜsküdar Marmara75
8BURAK ÇEÇENDev Ataşehir73
9ARDA BULUTİstanbul Karşıyaka72
10ARDA ŞİMŞEKPendikgücü72
11GÜVEN ALİ ÖZYOLPendikgücü66
12YAĞIZ SUBAŞIKadıköy Halk Eğitim63
13BERKAY GÜNDOĞAN2014 Maltepe61
14UMUT ATEŞKüçükyalı Gelişim57
15HASAN ARAS YAVUZGeleceğin Yıldızları56
16KEREM DEMİRKadıköy Halk Eğitim55
17BİLAL ZORBOZANKartal Marmara55
18ÜMİT KEREM GÜNERİstanbul Anadolu GSK53
19Ahmet Burak DemirhanBoğaziçi Kartalları52
20TOPRAK BABACANİstanbul Karşıyaka50
21ONUR ALTANKartal Karşıyaka50
22ONAT SARIYERGeleceğin Yıldızları (A)50
23MAHMUT EFE BOLATPendikgücü43
24MERT TAŞDEMİRPendikgücü43
25KEREM MEKDACHEKartal Marmara41
26ARDA NURİ KAYAKartal Karşıyaka40
27BEDİRHAN DEMİRCANAsya Kartalları Beyaz40
28TAN GÖLGeleceğin Yıldızları38
29SERHAT HİSLİOĞLUKadıköy Halk Eğitim37
30ÖKTEN ORKUN ALTINBAŞAsya Kartalları Beyaz37
31ARDA KANDEMİRAsya Kartalları Beyaz36
32SIRAÇ SERENCİAsya Kartalları Beyaz35
33KAAN BALCIAsya Kartalları Beyaz34
34CİHAT ATA PİLAVDev Ataşehir33
35ARDA KOTANİstanbul Anadolu GSK32
36ANIL BAŞÜsküdar Marmara31
37EFE GÖNÜLTAŞAsya Kartalları Beyaz29
38KAAN HURMACIDev Ataşehir28
39EMRE SARIYILDIZÜsküdar Marmara28
40ALPER KELEŞAsya Kartalları Siyah26
41ERTAÇ KAYTANİstanbul Karşıyaka25
42HASAN CANKAT DENİZ2014 Maltepe25
43NEDİM LATİNDev Ataşehir24
44AHMET FARUK ESLEMEZAsya Kartalları Beyaz24
45DENİZ DİNÇGeleceğin Yıldızları24
46YUSUF ÇELİKÇİPendikgücü23
47KIVANÇ DÜZKadıköy Halk Eğitim23
48UMUT EGE KAYAİstanbul Anadolu GSK22
49DOĞU BÜKERİstanbul Karşıyaka21
50BARAN BOZDAĞDev Ataşehir20
51RÜZGAR KARAKUZBoğaziçi Kartalları19
52BARAN YÖRÜKOĞLUİstanbul Marmara19
53ARHAN OSMANOĞLUGeleceğin Yıldızları18
54KADİR EFE EMİRZEOĞLUKartal Marmara18
55BATUHAN MERT DERELİAsya Kartalları18
56ALİ MERT KEMALDev Ataşehir18
57DOĞUKAN DURNAİstanbul Karşıyaka18
58KEREM AKALANKadıköy Halk Eğitim18
59UĞUR BEÇKİNDev Ataşehir18
60AKSEL GÜÇTEKİNKüçükyalı Gelişim18
61EFE ACARDev Ataşehir17
62M. Metin MansuroğluBoğaziçi Kartalları17
63EGE KENTKURANKadıköy Halk Eğitim17
64ENES ALPEREN KÜÇÜKARSLANAsya Kartalları Beyaz17
65KAAN BÜYÜKERDOĞANDev Ataşehir16
66Mert MüminoğluBoğaziçi Kartalları15
67ERGİN KILIÇ2014 Maltepe15
68EMRE GÜVENENGeleceğin Yıldızları15
69ZEYNEP DEMİRTAŞİstanbul Marmara14
70BERK AYÇİÇEKKartal Marmara14
71ATA ÖZSELANİKİstanbul Karşıyaka14
72MEHMET KAĞAN ŞAHİNİstanbul Anadolu GSK14
73EMİR CARPANERPendikgücü13
74ARDA DENİZ YILMAZAsya Kartalları Beyaz13
75TALHA AKIN ÜNALÜsküdar Marmara13
76ÇINAR GÜNAYDINAsya Kartalları12
77KAYA ALTINDAĞDev Ataşehir12
78ULAŞ ÇAKKALKURTAsya Kartalları Beyaz12
79BURAK ARIKANDev Ataşehir12
80HARUN YAHYA SAYLANKartal Marmara12
81YİĞİT EREN ORAL2014 Maltepe12
82ALİ BEYAZITOĞLUGeleceğin Yıldızları12
83TİMURHAN KİBARİstanbul Anadolu GSK11
84ADA ÖZKANKadıköy Halk Eğitim11
85DENİZ OFLUOĞLUİstanbul Marmara11
86BEKİR ARSLANAsya Kartalları Beyaz11
87EYÜP ENSAR KARAALPBoğaziçi Kartalları11
88YİĞİT AĞAÇKÖYLÜ2014 Maltepe10
89EREN COŞKUNAsya Kartalları Beyaz10
90EMİRHAN AKYÜZBoğaziçi Kartalları10
91ALİ BERK SEZENPendikgücü10
92ÖMER EFE SARAÇÜsküdar Marmara10
93ORHAN EREN FAZLIOĞLU2014 Maltepe10
94ONUR ALP TIRMIKİstanbul Marmara10
95SELAMİ ARDA KÖSEOĞLUAsya Kartalları9
96ÖMER ALADAĞGeleceğin Yıldızları9
97MUAMMER YAVUZAsya Kartalları9
98KAĞAN USLUİstanbul Anadolu GSK9
99ARDA ARDUÇDev Ataşehir8
100NİKİTA GÖRGÜLÜİstanbul Marmara8
101TUNA ÖRSCÜDev Ataşehir8
102KAYRA TANRIVERDİAsya Kartalları Beyaz8
103KUZEY TORLAKKartal Marmara8
104EMRE SEMİZİstanbul Marmara8
105HAMZA KURTULUŞÜsküdar Marmara8
106SEYFİ BAHADIR HASBALİstanbul Marmara8
107BURAK ÇOŞKUNKartal Karşıyaka8
108ATAKAN YAVUZAsya Kartalları Beyaz8
109GÜNEY BAHADIRLIGeleceğin Yıldızları8
110POYRAZ PİRİMKüçükyalı Gelişim7
111FIRAT ŞAHİNİstanbul Marmara7
112ÖMER E. KAYNARPendikgücü7
113ARAS TUĞRUL2014 Maltepe6
114KERİMAN DİNÇKANKadıköy Halk Eğitim6
115ARDA DEMİRTAŞDev Ataşehir6
116EFE ŞENSOYDev Ataşehir6
117GÜRAY ATEŞ ÖZGÜR2014 Maltepe6
118ÖZGÜR KAAN ESENGeleceğin Yıldızları6
119UĞUR UZDEMİRKadıköy Halk Eğitim6
120YUSUF DEMİRKüçükyalı Gelişim6
121EFE ÜZMEZPendikgücü6
122BARTU TOPKAYAKartal Karşıyaka6
123İLKER TOKİstanbul Anadolu GSK6
124DEMİR SARAYOĞLUİstanbul Marmara6
125BORAN BAYARAsya Kartalları Beyaz6
126BERRA KAYARKadıköy Halk Eğitim6
127ÖZGÜR DEMİRİstanbul Anadolu GSK6
128SELİM EGEMEN ÇELEBİÜsküdar Marmara6
129BATU DEMİRBAŞİstanbul Karşıyaka5
130AHMET SERTKANKartal Karşıyaka5
131ARHAN DEMİRTAŞDev Ataşehir5
132CAN ARDA SARIOĞLUİstanbul Anadolu GSK5
133BERAT BOĞAÇ GÜLER2014 Maltepe5
134ARDA GÜRÇAYİstanbul Anadolu GSK5
135EGE AKSOYİstanbul Marmara Beyaz4
136YUSUF MERT GÜNERÜsküdar Marmara4
137POYRAZ YAYLADev Ataşehir4
138EREN ŞENGÜLBoğaziçi Kartalları4
139EMRE SARAÇOĞLUGeleceğin Yıldızları4
140MELİH KARABoğaziçi Kartalları4
141BURAK EFE BAYRAKTARİstanbul Marmara4
142MERT AKKULGeleceğin Yıldızları4
143BERKE EFE ÖNALİstanbul Karşıyaka4
144NEŞET TOGAN ÖZSÖZKartal Marmara4
145DENİZ KARABoğaziçi Kartalları4
146SARP GÜRKANİstanbul Marmara4
147ÇINAR ŞİMERPendikgücü4
148TAYFUN ALP AKBAŞAsya Kartalları4
149AHMET ERKİN AKMANDev Ataşehir4
150SABRİ POYRAZ TAŞKESENKartal Marmara4
151ERKUT EMEKÜsküdar Marmara4
152GÖRKEM MERTAsya Kartalları Beyaz4
153AHMET ARDA GENÇİstanbul Marmara4
154TAN KÖKENKüçükyalı Gelişim4
155AHMET SERHAT BOZDAĞAsya Kartalları Beyaz3
156FURKAN KILIÇİstanbul Marmara3
157DENİZ GİDERAsya Kartalları Beyaz2
158MEHMET ZEKİ UZUNKüçükyalı Gelişim2
159EGE ÖZKANKadıköy Halk Eğitim2
160KADİR BAŞKAPTANİstanbul Anadolu GSK2
161POYRAZ DAĞDEVİRENİstanbul Karşıyaka2
162DORUK DURMUŞİstanbul Marmara2
163MERT METEKartal Marmara2
164SAMET MURAT ŞAHİNİstanbul Karşıyaka2
165EFE AKINCIİstanbul Karşıyaka2
166NOA DENİZ KIZILDENİZAsya Kartalları Beyaz2
167YASİN BERKAYBoğaziçi Kartalları2
168KEREM DİKERKartal Marmara2
169SERKAN ENES PARLATANKadıköy Halk Eğitim2
170MERT ALTUNBAŞAKKüçükyalı Gelişim2
171YİĞİT ERİŞİstanbul Marmara2
172OĞUZ KAAN SEVENCANİstanbul Anadolu GSK2
173ARİF DEMİR GÜLERİstanbul Marmara2
174SEVAG KOÇKadıköy Halk Eğitim2
175DEMİR MACİTKartal Karşıyaka2
176ASLAN YİĞİTKüçükyalı Gelişim2
177EGE ALP KATIÜsküdar Marmara2
178EFE CAN DAYIOĞLUDev Ataşehir2
179EFE YİĞİTBAŞLARİstanbul Karşıyaka2
180DEMİR KAMIŞKartal Karşıyaka2
181SARUHAN MEKİKÇİKartal Karşıyaka2
182VEHBİ ÖZDENİstanbul Marmara2
183KAYRA EGE AKYOLAsya Kartalları Beyaz2
184ELİFSU ŞAHHÜSEYİNOĞLUİstanbul Marmara2
185DEMİR SELBEŞKüçükyalı Gelişim2
186BARTU KAYARKüçükyalı Gelişim 2
187AHMET TUNA SUCUBoğaziçi Kartalları1
188ARHAN GİRAYKüçükyalı Gelişim1
189EMİR YARDIMCIKüçükyalı Gelişim1
190ERİN GÜNEŞ SÖNMEZAsya Kartalları Beyaz1
191CAN ARDAKüçükyalı Gelişim1
192OSMAN YALÇIN KARATAŞÜsküdar Marmara1
193EGE DEMİRELGeleceğin Yıldızları1
194YAVUZ SELİM ŞENERKartal Marmara1
195KEREM KILIÇİstanbul Anadolu GSK0
196TARIK GÜLTEPEKüçükyalı Gelişim0
197AHMET UMUT AKINKadıköy Halk Eğitim0
198EREN ÇINARİstanbul Marmara0
199EMİR ÜÇYOLKüçükyalı Gelişim0
200EMİR AYDINKadıköy Halk Eğitim0
201MUSA ERGÜNEYKüçükyalı Gelişim0
202TUĞRUL TUNAİstanbul Anadolu GSK0
203HASAN ORHUN ERMURATİstanbul Anadolu GSK0
204KEREM EGE BOZKURTİstanbul Marmara0
205DORUK PINARKüçükyalı Gelişim0
206EFE KUTLUERİstanbul Anadolu GSK0
207ERTUĞ ERÇIKTIKüçükyalı Gelişim0
208SUFİ ÇANKAYAKadıköy Halk Eğitim0
209YİĞİT RASİM BÜKÜLMEZAsya Kartalları Beyaz0
210EGE KUTLUERİstanbul Anadolu GSK0
211KEREM TURANKadıköy Halk Eğitim0
212DERİN SEMAYİŞİstanbul Anadolu GSK0
213HASAN CAN KURUOĞLUİstanbul Anadolu GSK0
214KERİMCAN YETKİNKadıköy Halk Eğitim0
215SELİM KEMAL CANSUNARİstanbul Anadolu GSK0
216AYŞE NİL SORUCUKüçükyalı Gelişim0
217İBRAHİM EGE BÜLBÜLİstanbul Anadolu GSK0
218YİĞİTHAN ECEİstanbul Anadolu GSK0
219ARDA ÇİFTÇİÖzü Spor Okulları0
220MERT HACISALİHOĞLUİstanbul Marmara0
221EFE BORA ATARBoğaziçi Kartalları0
222DEFNE GÖKGÖZAsya Kartalları (B)0
223ELİF SU ÜNDERAsya Kartalları (B)0
224NEHİR KARTALAsya Kartalları (B)0
225EYLÜL KAPLANAsya Kartalları (B)0
226DEVİN DURU SEZGİNAsya Kartalları (B)0
227ARDA KILINÇAsya Kartalları Beyaz0
228DENİZ KAAN YILDIZHAN2014 Maltepe0
229METEHAN TEMELAsya Kartalları0
230GÜNEŞ GÖKDEMİRAsya Kartalları (B)0
231ALİ CEM ÇEKMENİstanbul Marmara0
232BARAN KORKMAZAsya Kartalları (A)0
233SAMET HANOĞLUAsya Kartalları0
234ARDA COŞKUNAsya Kartalları0
235KIVANÇ ERDURANİstanbul Anadolu GSK0
236RÜZGAR BORAN SAMSUNİstanbul Marmara0
237ASELNAZ KIZILTAŞAsya Kartalları (B)0
238EFE TERZİ2014 Maltepe0
239AHMET KAYRA2014 Maltepe0
240MEHMET ESAD ÖZEŞ2014 Maltepe0
241MUSA GÜMÜŞKartal Marmara0
242ALİHAN YARIKANPendikgücü0
243KUZEY KARADAĞKartal Marmara0
244MURATHAN ÇETİNKartal Marmara0
245BARAN GÜZELİstanbul Anadolu GSK0
246BELİNAY YILMAZAsya Kartalları (B)0
247AVNİ GÜMÜŞKartal Marmara0
248ALEYNA GÜNGÖRDÜAsya Kartalları (B)0
249ARDA KAYAPendikgücü0
250KEREM KALENCİKİstanbul Anadolu GSK0
251ALİ KALKANÜsküdar Marmara0
252ELA DİLİBALAsya Kartalları (B)0
253CEM YURTSEVENAsya Kartalları0
254EFEKAN KARAGÜLPendikgücü0
255AHMET ÖZCANKartal Karşıyaka0
256TUNA TUĞRUL2014 Maltepe0
257DENİZ ÖZTÜRK2014 Maltepe0
258MERYEM BERRA KAVRUK2014 Maltepe0
259BATU AKŞEHİRLİ2014 Maltepe0
260ARDA AKŞEHİRLİ2014 Maltepe0
261ALİHAN BIYIKTAYGeleceğin Yıldızları0
262BERKAY KARAHANAsya Kartalları Beyaz0
263ABDULLAH EMRE ÇÖMLEKAsya Kartalları Beyaz0
264YİĞİT ŞAHİNAsya Kartalları0
265MEHMET FATİH ŞAHİNAsya Kartalları Beyaz0
266UTKU ARAS IŞIKKartal Karşıyaka0
267MECLİS KAAN DEĞİRMENCİKartal Marmara0
268ARDIL HEJA ARAÇKartal Karşıyaka0
269BATUR BULUTKartal Karşıyaka0
270ABDULLAH ARİF AYDINKartal Karşıyaka0
271ALP KEREM KOZANKüçükyalı Gelişim0
272ARİF CEM KAPARKadıköy Halk Eğitim0
273KEREM MURAT EYÜPOĞLUKüçükyalı Gelişim0
274ELA MEÇOĞLUPendikgücü0
275ÖMER GÜLAsya Kartalları Beyaz0
276HAMZA ENES ÖZERDENÜsküdar Marmara0
277DENİZ TEKEÜsküdar Marmara (B)0
278KEREM EFE ÖZCANÜsküdar Marmara0
279MERT DENİZ BURHANKadıköy Halk Eğitim0
280NOYAN YILMAZERKartal Karşıyaka0
281HAMZA ENES AYDOĞANKartal Marmara0
282TOPRAK ERGİNBoğaziçi Kartalları0
283ÖZGÜR EREN ASLIKartal Marmara0
284ÖMER FARUK EKİNCİKartal Karşıyaka0
285SONER AYDINKartal Karşıyaka0
286ATABERK MATARACIKartal Karşıyaka0
287YİĞİT DURANKartal Karşıyaka0
288EMRE OKUMUŞİstanbul Marmara0
289DAĞHAN PETEKKAYAKartal Marmara0
290UMUT TÜRKYILMAZAsya Kartalları Beyaz0
291EGE DİKİCİKartal Marmara0
292CAN KILIÇKartal Marmara0
293BARAN ALP ÖZÇİÇEKKartal Marmara0
294HÜSEYİN EGE GÜNAYKartal Marmara0
295BATU ERTUĞÜsküdar Marmara0
296EREN CABAYAsya Kartalları Beyaz0
297BAHADIR ÖZKAYAAsya Kartalları Beyaz0
298KEREM ALİÇAYAsya Kartalları Siyah 0
299BATUHAN ÇELİKAsya Kartalları Beyaz0
300POYRAZ KIRCALIKartal Marmara0
301ENES EMRE BOLATAsya Kartalları Beyaz0
302ATA TUNA ÖZLEMAsya Kartalları Beyaz0
303KUBİLAY TAHA BÜKÜLMEZAsya Kartalları Siyah 0
304KEREM CENK ÇAKIRAsya Kartalları Siyah 0
305ALKIN KARAÇORLUAsya Kartalları Siyah 0
306MEHMET UTKU DEMİRAYAsya Kartalları Siyah 0
307MUSTAFA ADA SOLMAZAsya Kartalları Siyah 0
308MEHMET BATIN GÜNAYAsya Kartalları Beyaz0
309DOĞUKAN HEVAL YURTSEVENAsya Kartalları Siyah0
310MERT ÖZCANKartal Marmara0
311ÇINAR ÇAKARLIAsya Kartalları Siyah 0
312MEHMET MURAT KELEŞÜsküdar Marmara0
313VAHİT KEMAL TAVLIGeleceğin Yıldızları0
314EGE GÜLFIRATGeleceğin Yıldızları0
315KAAN ALİ USTAOĞLUÜsküdar Marmara0
316ARDA BOZABAÜsküdar Marmara0
317ARDA ADIKLIÜsküdar Marmara0
318YAHYA CENK KIYIMCIÜsküdar Marmara0
319KORAY DEMİRCİÜsküdar Marmara0
320KEREM ENGİNÜsküdar Marmara0
321KEREM CAN ÖZDEMİRÜsküdar Marmara0
322EFE ŞATKartal Marmara0
323MUSTAFA EGE TOPALOĞLUÜsküdar Marmara0
324ARDA EGEÜsküdar Marmara0
325MUHAMMED GÖKAY COŞKUNÜsküdar Marmara0
326ALİ KARABIYIKÜsküdar Marmara0
327MERT YAPICIERKartal Marmara0
328YUNUS EMRE SEYMENKartal Marmara0
329EMİRHAN KESKİNGÖZKartal Marmara0
330GÖKAY UZBİLEKKartal Marmara0
331YILMAZ ATAKAN KÜREKAsya Kartalları Beyaz0
332ARDA HASAN ÖZKANAsya Kartalları Beyaz0
333OSMAN NURİ AYDINGeleceğin Yıldızları0
334CHRİS TOPÇUÖzü Spor Okulları0
335ÇINAR BATU İLÇİİstanbul Marmara0
336YUSUF ÖMER EŞSİZİstanbul Marmara0
337ADA DENİZ AKBULUTİstanbul Marmara0
338BAHA GÖKTUĞ ÖZDEMİRİstanbul Marmara0
339TUNA ÖZPAYİstanbul Marmara0
340METEHAN SAKAİstanbul Marmara0
341ALP ŞAFAK SARAÇOĞLUİstanbul Marmara0
342AHMET EFE KUŞİstanbul Marmara0
343DEMİR KANDEMİRÖzü Spor Okulları0
344ALİ KANİstanbul Marmara0
345FATİH KAAN KARABİBERÖzü Spor Okulları0
346EGE YÖRÜKALPÖzü Spor Okulları0
347ARDA KÜÇÜKADAÖzü Spor Okulları0
348ÇAĞAN ARIÖzü Spor Okulları0
349ARDA GÖKÇEÖzü Spor Okulları0
350MURAT TAN TORUŞÖzü Spor Okulları0
351İLKE KARADOĞANÖzü Spor Okulları0
352ALİ KAAN KARSLIÖzü Spor Okulları0
353RÜYA AYNALIİstanbul Marmara0
354YAĞIZ ALİ GÜLENÇİstanbul Marmara0
355ATAKAN GÜMÜŞAsya Kartalları Siyah 0
356EYLÜL IRMAK DELİBAŞKüçükyalı Gelişim0
357DOĞUKAN DALGIÇAsya Kartalları Beyaz0
358CANER KAYAAsya Kartalları Beyaz0
359ALİCAN YURTSEVENAsya Kartalları Beyaz0
360EMİR AYDINAsya Kartalları Siyah 0
361DEMİR DİRİAsya Kartalları Siyah 0
362MUHAMMED ENES KAYAAsya Kartalları Siyah 0
363DOĞA KASPAR HALTMEIERKüçükyalı Gelişim0
364EMİR TAŞDEMİRKüçükyalı Gelişim0
365DERYA AKGÜLKüçükyalı Gelişim0
366EMİR İMALİstanbul Marmara0
367ERTUĞ EGE ERTEMİstanbul Marmara0
368ÖMER GÖKALPİstanbul Marmara0
369KEREM DEĞİRMENCİOĞLUİstanbul Marmara0
370RECEP BORA UĞURİstanbul Marmara0
371YİĞİT EMRE UZERİstanbul Marmara0
372MERT DOLGUNİstanbul Marmara0
373AHMET SELİM ÖZAYİstanbul Marmara0
374SELİMHAN EMRE ATACANİstanbul Marmara0
375KEREM ÖZTÜRKİstanbul Marmara Beyaz0
376EGE KAYADIRGeleceğin Yıldızları0
377OZAN KARACAGeleceğin Yıldızları0
378ASAF KAAN ŞAHİNKartal Marmara0
379SERHAN KAANDev Ataşehir0
380EGE YILDIRANKüçükyalı Gelişim0
381DENİZ ŞAHİNKüçükyalı Gelişim0
382TOPRAK ÇAĞAN KARAKüçükyalı Gelişim0
383CAN GÖKAY TOKERKüçükyalı Gelişim0
384ALİ BEŞBENLİKüçükyalı Gelişim0
385MEHMET TUNA GÜRİstanbul Karşıyaka0
386MEHMET YAĞIZ GÜRİstanbul Karşıyaka0
387KUZEY CİHANİstanbul Karşıyaka0
388RÜZGAR YILDIRIMİstanbul Marmara0
389KEREM SEVENPendikgücü0
390ALİ OSMAN MUTLUİstanbul Marmara0
391ENDER ATABEYİstanbul Marmara0
392YAĞIZ ERK MİSİLLİÖzü Spor Okulları0
393ASRIN ÇAKARBoğaziçi Kartalları0
394Efe DoğarBoğaziçi Kartalları0
395SEMİH AYVACIBoğaziçi Kartalları0
396DENİZ DALGIÇBoğaziçi Kartalları0
397ARDA KAAN ŞENSÖZBoğaziçi Kartalları0
398ALİ OKUTUCUPendikgücü0
399YAĞMUR DİBA AKÇAPendikgücü0
400FAHRİ UTKU BALOĞLUBoğaziçi Kartalları0
401EYMEN ZİVER ZEREYALPÜsküdar Marmara0
402KUZEY KAAN BACINİstanbul Marmara Beyaz0
403KEREM ÇALIŞKANİstanbul Marmara Beyaz0
404SELİM EFE ÇITLAKÜsküdar Marmara0
405HARUN ARALÜsküdar Marmara0
406MUZAFFER YİĞİT DEMİRCİOĞLUÜsküdar Marmara0
407FURKAN ALTUNÜsküdar Marmara0
408ONUR ÖZVERENÜsküdar Marmara0
409ÖMER FARUK BAŞBOĞAÜsküdar Marmara0
410AHMET BERAT GÜNEYÜsküdar Marmara0
411EGE RESSAMOĞLUPendikgücü0
412BATUHAN HEKİMOĞLUKartal Marmara0
413ADA ÖZARSLANKartal Marmara0
414ULAŞ E. PEKSOYPendikgücü0
415M.EMİN ÇELEBPendikgücü0
416EMRE ŞİŞLİPendikgücü0
417MERKAN DURANPendikgücü0
418ONAT USTAPendikgücü0
419EGE BENLİPendikgücü0
420ALMİNA AYVACIBoğaziçi Kartalları0
421MİRAY ABANABoğaziçi Kartalları0
422BULUT YAZGANGeleceğin Yıldızları0
423UYGAR SEVENLERİstanbul Marmara Beyaz0
424MEHMET YAĞIZ ELİBOLİstanbul Karşıyaka0
425OSMAN DORUK ÖVERİstanbul Karşıyaka0
426KUTAY DENİZ GÖKDAĞİstanbul Karşıyaka0
427EFE KENAN KALEİstanbul Karşıyaka0
428EFE KILINÇİstanbul Karşıyaka0
429KEREM ÖZBALİstanbul Karşıyaka0
430CAN BİRANTKarşıyaka0
431MEHMET YAĞIZ YILMAZİstanbul Marmara Beyaz0
432UMUTCAN MIRIKİstanbul Marmara Beyaz0
433EMRE ÜSTÜNERÜsküdar Marmara0
434EMİR DEMİRTAŞİstanbul Marmara Beyaz0
435AHMET TOPALİstanbul Marmara Beyaz0
436MEHMET EFE KURTKANİstanbul Marmara Beyaz0
437KEREM BIYIKLIİstanbul Marmara Beyaz0
438KUZEY ERBAKAsya Kartalları Beyaz0
439DEMİR KAAN DEMİRELAsya Kartalları Beyaz0
440AYAZ TOPRAK GÖRTAŞAsya Kartalları Beyaz0
441TAYLAN ÖZGÜRGeleceğin Yıldızları0
442HÜSEYİN NİHAT ALPAYÜsküdar Marmara0
443BARTU ŞENGÜNİstanbul Anadolu GSK0
444Can İnceBoğaziçi Kartalları0
445ARDA TOSUNAsya Kartalları Siyah 0
446SERGENCAN ŞARİstanbul Anadolu GSK0
447ARDA TOKERGeleceğin Yıldızları0
448ÖZER TOPALOĞLUKartal Marmara0
449KAAN YALINAsya Kartalları Beyaz0
450EGE ÖZENİstanbul Karşıyaka0
451MERT ALİ YILDIZKarşıyaka0
452UFUK KEREM ÖZENİstanbul Marmara0
453TUNAHAN YAVUZİstanbul Karşıyaka0
454BERKE EKİZKartal Marmara0
455ALAZ CEVİstanbul Anadolu GSK0
456BERAT KARABACAKİstanbul Anadolu GSK0
457HAKAN SİVRİOĞLUİstanbul Anadolu GSK0
458ŞEVVAL KOYUNCUİstanbul Karşıyaka0
459DEVRAN KUTLU DAĞIDIRİstanbul Marmara Beyaz0
460BERK PAMİRİstanbul Anadolu GSK0
461CAN BORA ERKUTİstanbul Anadolu GSK0
462RAMİZ EGE NUHOĞLUİstanbul Anadolu GSK0
463HÜSEYİN ARDA SARIAHMETOĞLUİstanbul Anadolu GSK0
464ANIL MERT AKGÜNİstanbul Anadolu GSK0
465MEHMET F. GENÇKartal Anadolu0

U-10 SAYI KRALLIĞI

MARMARA BASKETBOL LİGİ U10 SAYI KRALLIĞI

SıralamaOyuncuTakımSayı
1AHMET FARUK ESLEMEZAsya Kartalları Beyaz93
2YAĞIZ SUBAŞIKadıköy Halk Eğitim69
3NİKİTA GÖRGÜLÜİstanbul Marmara68
4KIVANÇ DÜZKadıköy Halk Eğitim55
5EGE KENTKURANKadıköy Halk Eğitim53
6KAAN BALCIAsya Kartalları Beyaz50
7ÖZER TOPALOĞLUKartal Marmara48
8KEREM KILIÇİstanbul Anadolu GSK41
9ELA DİLİBALAsya Kartalları (B)39
10KEREM TURANKadıköy Halk Eğitim37
11İBRAHİM EGE BÜLBÜLİstanbul Anadolu GSK35
12EYÜP ENSAR KARAALPBoğaziçi Kartalları34
13POYRAZ DAĞDEVİRENİstanbul Karşıyaka33
14YİĞİT HAMZA ÖZYURTÜsküdar Marmara32
15DENİZ OFLUOĞLUİstanbul Marmara31
16ALİ KARABIYIKÜsküdar Marmara29
17EGE AKSOYİstanbul Marmara Beyaz29
18ONUR ALP TIRMIKİstanbul Marmara29
19KAAN İMREDev Ataşehir28
20EREN COŞKUNAsya Kartalları Beyaz27
21EFE CAN DAYIOĞLUDev Ataşehir27
22ONAT İMREDev Ataşehir23
23ERİN GÜNEŞ SÖNMEZAsya Kartalları Beyaz22
24ARİF DEMİR GÜLERİstanbul Marmara22
25BERFİN KAYAAsya Kartalları Siyah21
26ALP ŞAFAK SARAÇOĞLUİstanbul Marmara21
27TOPRAK MACİTKartal Karşıyaka20
28HASAN CAN KURUOĞLUİstanbul Anadolu GSK19
29YİĞİT ERİŞİstanbul Marmara19
30ARAL EKMEKÇİİstanbul Anadolu Gençlik18
31MEHMET KARACABoğaziçi Kartalları17
32DORUK İZCİİstanbul Marmara16
33ENES ALPEREN KÜÇÜKARSLANAsya Kartalları Beyaz16
34ASYA SEYFİAsya Kartalları Siyah15
35BERKE EFE ÖNALİstanbul Karşıyaka15
36ÜNAL DENİZ KAHYAOĞLUÜsküdar Marmara14
37EFE GÜVEN İNTEPEDev Ataşehir13
38ATEŞ SAĞIRLIDev Ataşehir13
39ADA ÖZARSLANKartal Marmara13
40ATA ÖZSELANİKİstanbul Karşıyaka13
41SAMET MURAT ŞAHİNİstanbul Karşıyaka13
42ALPEREN COŞKUNÜsküdar Marmara13
43KUZEY TORLAKKartal Marmara12
44MEHMET EFE GÜNAYKartal Marmara12
45MELİH KARABoğaziçi Kartalları12
46ALP TALAY AKINAsya Kartalları Beyaz12
47SELİM KEMAL CANSUNARİstanbul Anadolu GSK12
48DENİZ DALGIÇBoğaziçi Kartalları11
49ELİF SU ÜNDERAsya Kartalları (B)11
50EGEMEN ŞEVKET DİRANİstanbul Marmara Beyaz11
51SUFİ ÇANKAYAKadıköy Halk Eğitim10
52ŞAHİN EMİR BAYSALDev Ataşehir10
53TOPRAK ERGİNBoğaziçi Kartalları10
54EYLÜL KAPLANAsya Kartalları (B)10
55YİĞİT DURANKartal Karşıyaka10
56AHMET SERHAT BOZDAĞAsya Kartalları Beyaz10
57BEKİR ARSLANAsya Kartalları Beyaz10
58ARDA EGEÜsküdar Marmara10
59SABRİ OĞUZHAN ERDOĞANDev Ataşehir8
60KEREM EGE BOZKURTİstanbul Marmara8
61FATİH TUĞRA ÇELİKAsya Kartalları Beyaz8
62HARUN ARALÜsküdar Marmara8
63EMRE MURATOĞLUDev Ataşehir8
64DEMİR SARAYOĞLUİstanbul Marmara8
65DENİZ KARABoğaziçi Kartalları7
66ÖMER FARUK EKİNCİKartal Karşıyaka7
67BATUHAN HEKİMOĞLUKartal Marmara7
68POYRAZ YOSMAOĞLUDev Ataşehir6
69KEREM TOPALLIDev Ataşehir6
70AYAZ TOPRAK GÖRTAŞAsya Kartalları Beyaz6
71ARDA KAAN ŞENSÖZBoğaziçi Kartalları6
72SARPER SARANDev Ataşehir6
73SONER AYDINKartal Karşıyaka6
74AYŞE DENİZ ÇOLAKKadıköy Halk Eğitim6
75AHMET EFE KUŞİstanbul Marmara6
76EMİR AYDINKadıköy Halk Eğitim6
77DORUK DURMUŞİstanbul Marmara6
78EREN ÇINARİstanbul Marmara6
79AHMET ERDEM YILMAZİstanbul Marmara Beyaz6
80MEHMET TAHA ŞENÜsküdar Marmara6
81ASRIN ÇAKARBoğaziçi Kartalları6
82HASAN ARICANKartal Karşıyaka6
83ALİ GÜNERDev Ataşehir6
84DEFNE GÖKGÖZAsya Kartalları (B)5
85YİĞİT AKINDev Ataşehir5
86CANER YILMAZ ÇELİKAsya Kartalları Beyaz5
87GÜÇLÜ EMRE ŞEKERDev Ataşehir5
88MERT HACISALİHOĞLUİstanbul Marmara4
89ÖMER NAZIM YOĞURTÇUÜsküdar Marmara4
90EMRE BERK BALKANAsya Kartalları Beyaz4
91ARDA KILINÇAsya Kartalları Beyaz4
92YAVUZ ALTUNTAŞKadıköy Halk Eğitim4
93EMİR YUVABoğaziçi Kartalları4
94EYMEN ZİVER ZEREYALPÜsküdar Marmara4
95DENİZ BAYBEKMANAsya Kartalları Beyaz4
96KIVANÇ KAHRAMANDev Ataşehir4
97DERİN ÇELENKartal Karşıyaka4
98MUHAMMED GÖKAY COŞKUNÜsküdar Marmara4
99DORUK DURSUNOĞLUDev Ataşehir4
100BELİNAY YILMAZAsya Kartalları (B)4
101FUAT BERKİN ALTUNKAYNAKKadıköy Halk Eğitim4
102METEHAN SAKAİstanbul Marmara4
103OKAN CAN YAVUZDev Ataşehir4
104EGE USALİstanbul Karşıyaka3
105ARDA ÇIMRINÜsküdar Marmara3
106YAĞIZ ÇAKIRİstanbul Marmara3
107MERT ALİ YİLDİZULUÇİstanbul Karşıyaka3
108ECE TAVLIİstanbul Marmara3
109AZRA KAYMAZÜsküdar Marmara3
110BAKİ BERKAY ALTUNKAYNAKKadıköy Halk Eğitim3
111KUZEY TOLGA KORKMAZİstanbul Anadolu Gençlik3
112ELİFSU ŞAHHÜSEYİNOĞLUİstanbul Marmara3
113BADE ŞULE BAHATÜsküdar Marmara2
114ECRİN DİDAR KALENDERÜsküdar Marmara2
115HAMZA ENES AYDOĞANKartal Marmara2
116METE KULAKİstanbul Karşıyaka2
117RAUF GİRAY YILDIZİstanbul Marmara Bordo2
118TUNA ÖZPAYİstanbul Marmara2
119YUSUF ÖMER EŞSİZİstanbul Marmara2
120RÜZGAR İMRENİstanbul Marmara2
121SARP TOPRAĞINİstanbul Marmara2
122ADA DENİZ AKBULUTİstanbul Marmara2
123KERİMCAN YETKİNKadıköy Halk Eğitim2
124AHMET UMUT AKINKadıköy Halk Eğitim2
125YİĞİT RASİM BÜKÜLMEZAsya Kartalları Beyaz2
126DENİZ GİDERAsya Kartalları Beyaz2
127ELİF SALIKİstanbul Anadolu Gençlik2
128YİĞİTHAN ECEİstanbul Anadolu GSK2
129SERGEN VEZİROĞLUİstanbul Marmara2
130EMRE YILDIRIMDev Ataşehir2
131KAAN KURTİstanbul Karşıyaka2
132DEVİN DURU SEZGİNAsya Kartalları (B)2
133YAREN KURTİstanbul Anadolu GSK2
134MERTCAN DURGU2014 Maltepe2
135ATEŞ KAHRAMANDev Ataşehir2
136DEFNE BİLGE ÜNALAsya Kartalları Siyah2
137EGE YAYİstanbul Karşıyaka2
138KEREM ÇALIŞKANİstanbul Marmara Beyaz1
139MİRAÇ EGE ŞARKÜsküdar Marmara1
140EYLÜL NAZ GÜÇLÜAsya Kartalları Siyah1
141MEHMET ZENİstanbul Marmara Beyaz1
142GÜNEŞ GÖKDEMİRAsya Kartalları (B)1
143E. CEYLAN DEMİRAsya Kartalları Siyah1
144ALP TAVLIİstanbul Marmara1
145EMİN TÜYSÜZOĞLUİstanbul Marmara Beyaz1
146NEHİR KARTALAsya Kartalları (B)1
147ECEMSU OFLAZAsya Kartalları Siyah1
148EYLÜL ŞAHİNAsya Kartalları Siyah1
149KEREM KALENCİKİstanbul Anadolu GSK1
150AVNİ POYRAZ TERZİKadıköy Halk Eğitim1
151EMRE TUNA ASANİstanbul Anadolu Gençlik1
152KUZEY UMUT CANTEZDev Ataşehir0
153ECRİN YILMAZAsya Kartalları0
154ÇINAR GÜRELAsya Kartalları0
155KAAN HASAN EMGENDev Ataşehir0
156ASELNAZ KIZILTAŞAsya Kartalları (B)0
157EFE MİRAÇ ÇİFTÇİDev Ataşehir0
158MURATHAN ÇETİNKartal Marmara0
159KADİR ERDEM DÜZGÜNKartal Marmara0
160KEREM İSPİRİstanbul Karşıyaka0
161ALİ AYDINAsya Kartalları0
162YAMAN GENÇAsya Kartalları0
163ÖZGÜR METE TEREKECİAsya Kartalları0
164ALP TUNAKartal Karşıyaka0
165MEHMET ATA KUTLUKartal Karşıyaka0
166ALİ KALKANÜsküdar Marmara0
167ESAT ÖZTÜRKKartal Karşıyaka0
168EMRE KABOĞLUKüçükyalı Gelişim0
169EMRE BAYERÜsküdar Marmara0
170EFE KAAN SELÇUKKartal Karşıyaka0
171EREN TATARİstanbul Karşıyaka0
172BURAK VEDAT ORAYİstanbul Anadolu Gençlik0
173DENİZ YILMAZAsya Kartalları0
174ÖMER F. ARPACIKartal Karşıyaka0
175DENİZ ONATKartal Karşıyaka0
176DERİN RÜZGAR ŞAHİNAsya Kartalları0
177AHMET KAAN GÖRENKartal Karşıyaka0
178DORUK GÜNGÖRAsya Kartalları0
179CEM YURTSEVENAsya Kartalları0
180AHMET EFE GEBEŞÇEKüçükyalı Gelişim 0
181MEHMET EFE ATİKİstanbul Karşıyaka0
182MERT ARDA KANTAŞKartal Marmara0
183BARAN KORKMAZAsya Kartalları (A)0
184İSMET BEREN ŞAHİNİstanbul Karşıyaka0
185MUSTAFA ÖZDEMİRİstanbul Karşıyaka0
186NUMAN CANKartal Karşıyaka0
187DENİZ TEKEÜsküdar Marmara (B)0
188UTKU ARAS IŞIKKartal Karşıyaka0
189ENES ÜNALBoğaziçi Kartalları0
190CEREN DOĞRUYOLAsya Kartalları Siyah0
191KEREM EFE ÖZCANÜsküdar Marmara0
192SAHRA NUR KARAHANÜsküdar Marmara0
193IRMAK YAVUZAsya Kartalları Siyah0
194UTKU KOMŞUOĞLUKartal Marmara0
195EREN KÖKANİstanbul Karşıyaka0
196SAMET HANOĞLUAsya Kartalları0
197KEREM KÜTHÜDAKartal Karşıyaka0
198ALPER İLGÜNİstanbul Marmara Bordo0
199ARDA COŞKUNAsya Kartalları0
200BURAK ÇOŞKUNKartal Karşıyaka0
201REHA OFLAZİstanbul Karşıyaka0
202M. EMİR UZUNERAsya Kartalları0
203MUSTAFA GÖKALPKartal Karşıyaka0
204ARDA ÇİFTÇİÖzü Spor Okulları0
205ARDA MELEKTOSUNİstanbul Marmara0
206ÖKTEN ORKUN ALTINBAŞAsya Kartalları Beyaz0
207BERK AYÇİÇEKKartal Marmara0
208BİLAL ZORBOZANKartal Marmara0
209SERHAT HİSLİOĞLUKadıköy Halk Eğitim0
210TUANA BIÇAKÜsküdar Marmara0
211MUSTAFA EGE TOPALOĞLUÜsküdar Marmara0
212BEKİR ATA SOYDEMİRÜsküdar Marmara0
213BORA ŞENTÜRKİstanbul Marmara0
214NOA DENİZ KIZILDENİZAsya Kartalları Beyaz0
215KEREM ALİÇAYAsya Kartalları Beyaz0
216ARDA DENİZ YILMAZAsya Kartalları Beyaz0
217BEDİRHAN DEMİRCANAsya Kartalları Beyaz0
218DEMİR KAAN DEMİRELAsya Kartalları Beyaz0
219ARDA KANDEMİRAsya Kartalları Beyaz0
220ULAŞ ÇAKKALKURTAsya Kartalları Beyaz0
221HARUN YAHYA SAYLANKartal Marmara0
222KUZEY ERBAKAsya Kartalları Beyaz0
223EMRE SARIYILDIZÜsküdar Marmara0
224HÜSEYİN NİHAT ALPAYÜsküdar Marmara0
225YUSUF MERT GÜNERÜsküdar Marmara0
226EMRE ÜSTÜNERÜsküdar Marmara0
227TALHA AKIN ÜNALÜsküdar Marmara0
228ÖMER EFE SARAÇÜsküdar Marmara0
229EGE ALP KATIÜsküdar Marmara0
230ANIL BAŞÜsküdar Marmara0
231ERTAÇ KAYTANİstanbul Karşıyaka0
232TOPRAK BABACANİstanbul Karşıyaka0
233ARDA BULUTİstanbul Karşıyaka0
234DOĞU BÜKERİstanbul Karşıyaka0
235ŞEVVAL KOYUNCUİstanbul Karşıyaka0
236NEŞET TOGAN ÖZSÖZKartal Marmara0
237KADİR EFE EMİRZEOĞLUKartal Marmara0
238ADA ÖZKANKadıköy Halk Eğitim0
239BARAN YÖRÜKOĞLUİstanbul Marmara0
240ALİ KAAN KARSLIÖzü Spor Okulları0
241İLKE KARADOĞANÖzü Spor Okulları0
242ÇAĞAN ARIÖzü Spor Okulları0
243ARDA KÜÇÜKADAÖzü Spor Okulları0
244FATİH KAAN KARABİBERÖzü Spor Okulları0
245DEMİR KANDEMİRÖzü Spor Okulları0
246DENİZ YAZGANÖzü Spor Okulları0
247CHRİS TOPÇUÖzü Spor Okulları0
248ATLAS TÜLEKİstanbul Marmara0
249BAHA GÖKTUĞ ÖZDEMİRİstanbul Marmara0
250ÇINAR BATU İLÇİİstanbul Marmara0
251FIRAT ŞAHİNİstanbul Marmara0
252BURAK EFE BAYRAKTARİstanbul Marmara0
253RÜYA AYNALIİstanbul Marmara0
254DOĞA KASPAR HALTMEIERKüçükyalı Gelişim0
255EGE ÖZKANKadıköy Halk Eğitim0
256KEREM DEMİRKadıköy Halk Eğitim0
257SEVAG KOÇKadıköy Halk Eğitim0
258SERKAN ENES PARLATANKadıköy Halk Eğitim0
259BERRA KAYARKadıköy Halk Eğitim0
260KEREM AKALANKadıköy Halk Eğitim0
261AHMET MERT ARDAKüçükyalı Gelişim0
262DERYA AKGÜLKüçükyalı Gelişim0
263EYLÜL IRMAK DELİBAŞKüçükyalı Gelişim0
264UMUT ATEŞKüçükyalı Gelişim0
265BARTU KAYARKüçükyalı Gelişim 0
266DEMİR SELBEŞKüçükyalı Gelişim0
267ARHAN GİRAYKüçükyalı Gelişim0
268EMİR TAŞDEMİRKüçükyalı Gelişim0
269ZEKİ BURSALIOĞLUİstanbul Karşıyaka0
270ARDA AYDIN CİNGÖZİstanbul Karşıyaka0
271DORUK KOÇİstanbul Marmara0
272YAĞIZ ERK MİSİLLİÖzü Spor Okulları0
273ALİ BEŞBENLİKüçükyalı Gelişim0
274CAN GÖKAY TOKERKüçükyalı Gelişim0
275TOPRAK ÇAĞAN KARAKüçükyalı Gelişim0
276DENİZ ŞAHİNKüçükyalı Gelişim0
277EGE YILDIRANKüçükyalı Gelişim0
278FARUK ERDEM AYYILDIZKüçükyalı Gelişim0
279EGE RESSAMOĞLUPendikgücü0
280EMİR GÜNEŞ KAYAKartal Marmara0
281ALPER PAMUKKartal Marmara0
282ZEYNEP ÖZAVCIKartal Marmara0
283MUSTAFA EREN ÖZTÜRKKartal Marmara0
284ÖMER EMİR ODABAŞIKartal Marmara0
285AHMET BERAT GÜNEYÜsküdar Marmara0
286HASAN ADİL EKŞİÜsküdar Marmara0
287EFE DEMİR AKKUŞİstanbul Karşıyaka0
288ÖMER FARUK BAŞBOĞAÜsküdar Marmara0
289ONUR ÖZVERENÜsküdar Marmara0
290FURKAN ALTUNÜsküdar Marmara0
291MUZAFFER YİĞİT DEMİRCİOĞLUÜsküdar Marmara0
292SELİM EFE ÇITLAKÜsküdar Marmara0
293EFE KAAN KAPUSUZİstanbul Marmara Beyaz0
294BURAK ÇAKARİstanbul Marmara Beyaz0
295ARDA TAŞYANARİstanbul Marmara Beyaz0
296KUZEY KAAN BACINİstanbul Marmara Beyaz0
297BERK ÇETİNİstanbul Marmara Beyaz0
298BERK AKSOYİstanbul Marmara Beyaz0
299KAAN SARIİstanbul Anadolu Gençlik0
300GANİ EGE AKINİstanbul Anadolu Gençlik0
301DENİZ ALİ ÇEŞMEİstanbul Anadolu Gençlik0
302MEHMET YAĞIZ GÜRİstanbul Karşıyaka0
303EMİR YILDIRIMİstanbul Karşıyaka0
304ALP KUTLUİstanbul Karşıyaka0
305KAAN YALINAsya Kartalları Beyaz0
306TUNAHAN YAVUZİstanbul Karşıyaka0
307TİBET CÖMERTİstanbul Karşıyaka0
308SADIK BATU ACARİstanbul Karşıyaka0
309EYLÜL YAYLALIAllstars İstanbul Lacivert0
310KERİMAN DİNÇKANKadıköy Halk Eğitim0
311EFE AKINCIİstanbul Karşıyaka0
312MERT ALİ YILDIZKarşıyaka0
313YAVUZ SELİM ŞENERKartal Marmara0
314KEREM DİKERKartal Marmara0
315MUAMMER YAVUZAsya Kartalları0
316SEYFİ BAHADIR HASBALİstanbul Marmara0
317EGE ÖZENİstanbul Karşıyaka0
318UĞUR MERİH DİKİCİÖzü Spor Okulları0
319IŞIK KARAÇELİKÖzü Spor Okulları0
320DORUK CAN AKSOYİstanbul Karşıyaka0
321MERT ALTUNBAŞAKKüçükyalı Gelişim0
322POYRAZ PİRİMKüçükyalı Gelişim0
323SIRAÇ SERENCİAsya Kartalları Beyaz0
324MİRAY ABANABoğaziçi Kartalları0
325FAHRİ UTKU BALOĞLUBoğaziçi Kartalları0
326ALMİNA AYVACIBoğaziçi Kartalları0
327EMİRHAN AKYÜZBoğaziçi Kartalları0
328SEMİH AYVACIBoğaziçi Kartalları0
329ÖMER TURAN TUNCERDev Ataşehir0
330METİN ONUR KÜÇÜKDev Ataşehir0
331DORUK YALÇINDev Ataşehir0
332KUZEY CİHANİstanbul Karşıyaka0
333MERT YOLDAŞ ERİÇİstanbul Karşıyaka0
334LEVENT KUZEY UMURİstanbul Karşıyaka0
335HALİL EFE ŞENELİstanbul Karşıyaka0

U-9 SAYI KRALLIĞI

MARMARA BASKETBOL LİGİ U9 SAYI KRALLIĞI

SıralamaOyuncuTakımSayı
1MEHMET EFE GÜNAYKartal Marmara84
2POYRAZ DAĞDEVİRENİstanbul Karşıyaka81
3ERİN GÜNEŞ SÖNMEZAsya Kartalları (A)61
4ATA ÖZSELANİKİstanbul Karşıyaka52
5BERKE EFE ÖNALİstanbul Karşıyaka48
6MERTCAN DURGUKartal Marmara46
7DORUK İZCİİstanbul Marmara46
8CİHAT ATA PİLAVDev Ataşehir44
9HAKDAN OKÇUPendikgücü37
10KEREM SEVENPendikgücü30
11Kuzey Ahmet ÇicekPendikgücü28
12ERDAL EFE ÜNALKüçükyalı Gelişim25
13DEMİR SARAYOĞLUİstanbul Marmara24
14HARUN ARALÜsküdar Marmara21
15KEREM MİDİPendikgücü21
16MUZAFFER YİĞİT DEMİRCİOĞLUÜsküdar Marmara20
17EYMEN ZİVER ZEREYALPÜsküdar Marmara20
18SALİH E. ERTANDev Ataşehir20
19RÜZGAR İMRENİstanbul Marmara18
20CEM YURTSEVENAsya Kartalları18
21DEMİR BAYRAKDev Ataşehir18
22GEDİZ ÖZÇELİKDev Ataşehir15
23M. ALP KIZILTANDev Ataşehir15
24M. EMİR UZUNERAsya Kartalları15
25ALİ AYDINAsya Kartalları14
26M. EMİN SARAÇDev Ataşehir14
27CAN GÖKAY TOKERKüçükyalı Gelişim14
28ATA DEMİRDİREKKüçükyalı Gelişim14
29BATU ÖZÇELEBİDev Ataşehir13
30BATUHAN ÜNVERDİDev Ataşehir12
31KEMAL BİLGEAsya Kartalları12
32İ. EFE YAĞCIDev Ataşehir12
33EGE YAYİstanbul Karşıyaka12
34K. KAYRA ZIRHLIDev Ataşehir11
35DEMİR ERDOĞANDev Ataşehir11
36AHMET BERAT GÜNEYÜsküdar Marmara11
37H. KEMAL KARAKULAKDev Ataşehir11
38POYRAZ ÖNERDev Ataşehir11
39ÖMER ATALAYDev Ataşehir10
40ALİ OKUTUCUPendikgücü10
41DORUK GÜRDev Ataşehir10
42MUSTAFA ÖZDEMİRİstanbul Karşıyaka10
43ATA DORUK OKUTANDev Ataşehir10
44EGE YILDIRANKüçükyalı Gelişim8
45DORUK DURMUŞİstanbul Marmara8
46FARUK ERDEM AYYILDIZKüçükyalı Gelişim8
47DORUK NALBANTLARKüçükyalı Gelişim8
48KUZEY CİHANİstanbul Karşıyaka8
49ARDA DÖNMEZAsya Kartalları8
50ALİ CÜCEAsya Kartalları8
51ALİ TURGUT KELEŞKüçükyalı Gelişim8
52ARAS KARAÇORLUAsya Kartalları8
53ALP TAVLIİstanbul Marmara8
54ALİ KURTKANİstanbul Marmara7
55EMRE KABOĞLUKüçükyalı Gelişim7
56EREN GİRGİNERİstanbul Marmara7
57SERGEN VEZİROĞLUİstanbul Marmara6
58BARAN USLUAsya Kartalları6
59HASAN ADİL EKŞİÜsküdar Marmara6
60ALİ HAZAR PARLAKYILDIZPendikgücü6
61TOPRAK ÇAĞAN KARAKüçükyalı Gelişim6
62RÜZGAR GÜRBÜZDev Ataşehir6
63BARIŞ ÖZÇİÇEKKartal Marmara6
64RÜZGAR AKBAŞİstanbul Karşıyaka6
65A. DEMİR KOÇAKDev Ataşehir6
66CAN BÜLBÜLAsya Kartalları5
67SELİM EFE ÇITLAKÜsküdar Marmara5
68ÖMER K. ÖZATDev Ataşehir5
69DORUK KOÇİstanbul Marmara5
70HALİL EFE ŞENELİstanbul Karşıyaka5
71ÖMER ÇETİNKAYAİstanbul Marmara5
72ARDA MELEKTOSUNİstanbul Marmara5
73EGE RESSAMOĞLUPendikgücü4
74ONUR ÖZVERENÜsküdar Marmara4
75ARDA COŞKUNAsya Kartalları4
76ARDA AYDIN CİNGÖZİstanbul Karşıyaka4
77ALİHAN YARIKANPendikgücü4
78KUZEY BULGURCUPendikgücü4
79GÖRKEM AKYÜZKartal Marmara4
80EMİR EFE KAYAASLANKartal Marmara3
81ALİ KALKANÜsküdar Marmara3
82DERİN RÜZGAR ŞAHİNAsya Kartalları3
83EFE YİĞİTBAŞDev Ataşehir3
84MERT YOLDAŞ ERİÇİstanbul Karşıyaka3
85MERT KARAÇAYLIKüçükyalı Gelişim3
86DENİZ YILMAZAsya Kartalları3
87ÖMER EMİR ODABAŞIKartal Marmara2
88MURATHAN ORMANKüçükyalı Gelişim2
89SARP SÖNMEZKartal Marmara2
90ARDA KILIÇKüçükyalı Gelişim2
91ALP KUTLUİstanbul Karşıyaka2
92ÖMER FARUK BAŞBOĞAÜsküdar Marmara2
93ARDA KAYAPendikgücü2
94MERT ARDA KANTAŞKartal Marmara2
95DENİZ ŞAHİNKüçükyalı Gelişim2
96POYRAZ ŞENOLKüçükyalı Gelişim2
97AHMET EFE GEBEŞÇEKüçükyalı Gelişim 2
98DORUK GÜNGÖRAsya Kartalları1
99YAĞMUR DİBA AKÇAPendikgücü1
100ALP KARAGÖZPendikgücü1
101ALPER PAMUKKartal Marmara1
102ELA MEÇOĞLUPendikgücü1
103ZEYNEP ÖZAVCIKartal Marmara1
104SAMET HANOĞLUAsya Kartalları1
105ÇINAR GÜRELAsya Kartalları0
106EMRE BAYERÜsküdar Marmara0
107KEREM İSPİRİstanbul Karşıyaka0
108EREN TATARİstanbul Karşıyaka0
109REHA OFLAZİstanbul Karşıyaka0
110KEREM KAHRAMANKüçükyalı Gelişim0
111ÖZGÜR METE TEREKECİAsya Kartalları0
112EREN KÖKANİstanbul Karşıyaka0
113RÜZGAR ARIKANKartal Marmara0
114YİĞİT UTANGAÇAsya Kartalları0
115YAMAN GENÇAsya Kartalları0
116ALAZ CEM DURMUŞPendikgücü0
117METEHAN TEMELAsya Kartalları0
118KENAN YILMAZİstanbul Karşıyaka0
119KEREM YAYMALIİstanbul Karşıyaka0
120ONUR ÖZTÜRKÜsküdar Marmara0
121MEHMET UTANCAKAsya Kartalları0
122İSMET BEREN ŞAHİNİstanbul Karşıyaka0
123NİKİTA GÖRGÜLÜİstanbul Marmara0
124POYRAZ MAYADAĞÜsküdar Marmara0
125EGEMEN DÜŞÜNCEİstanbul Marmara0
126ALİ KARABIYIKÜsküdar Marmara0
127TUNAHAN YAVUZİstanbul Karşıyaka0
128ARDA DEMİRTAŞDev Ataşehir0
129BORA ŞENTÜRKİstanbul Marmara0
130MUSTAFA EGE TOPALOĞLUÜsküdar Marmara0
131ALPEREN COŞKUNÜsküdar Marmara0
132AZRA KAYMAZÜsküdar Marmara0
133TUANA BIÇAKÜsküdar Marmara0
134YİĞİT HAMZA ÖZYURTÜsküdar Marmara0
135ARDA EGEÜsküdar Marmara0
136MİRAÇ EGE ŞARKÜsküdar Marmara0
137MUHAMMED GÖKAY COŞKUNÜsküdar Marmara0
138ÜNAL DENİZ KAHYAOĞLUÜsküdar Marmara0
139KUZEY TORLAKKartal Marmara0
140MERT ALİ YİLDİZULUÇİstanbul Karşıyaka0
141YUSUF ÖMER EŞSİZİstanbul Marmara0
142SARP TOPRAĞINİstanbul Marmara0
143ADA DENİZ AKBULUTİstanbul Marmara0
144BAHA GÖKTUĞ ÖZDEMİRİstanbul Marmara0
145TUNA ÖZPAYİstanbul Marmara0
146YİĞİT ERİŞİstanbul Marmara0
147ATLAS TÜLEKİstanbul Marmara0
148METEHAN SAKAİstanbul Marmara0
149ALP ŞAFAK SARAÇOĞLUİstanbul Marmara0
150AHMET EFE KUŞİstanbul Marmara0
151YAĞIZ ÇAKIRİstanbul Marmara0
152ARİF DEMİR GÜLERİstanbul Marmara0
153TİBET CÖMERTİstanbul Karşıyaka0
154SADIK BATU ACARİstanbul Karşıyaka0
155OĞUZHAN ÜNVERİstanbul Marmara0
156EREN ŞATKartal Marmara0
157MERT ÜSTBAŞİstanbul Marmara0
158UMUT KÜÇÜKISLIKÇIİstanbul Marmara0
159ECE TAVLIİstanbul Marmara0
160AHMET ARDA POLATKartal Marmara0
161FURKAN ALTUNÜsküdar Marmara0
162ORHAN EMİR NASIRLIÜsküdar Marmara0
163SAMET SALICIÜsküdar Marmara0
164YAĞMUR KAYAÜsküdar Marmara0
165DENİZ OFLUOĞLUİstanbul Marmara0
166MUSTAFA EREN ÖZTÜRKKartal Marmara0
167ADEM ARDA ATEŞKartal Marmara0
168POYRAZ KAVDIRKartal Marmara0
169MUSTAFA YAĞIZ ÖZTÜRKKartal Marmara0
170EGE USALİstanbul Karşıyaka0
171EMİR GÜNEŞ KAYAKartal Marmara0
172EYMEN GÜLDANEPendikgücü0
173Ela Sultan ŞenerPendikgücü0
174Atahan İğdeliPendikgücü0
175Ardiz KelbaşPendikgücü0
176EMRE KÜÇÜKKüçükyalı Gelişim0
177RANA ŞAFAKKüçükyalı Gelişim0
178ATAHAN ORMANKüçükyalı Gelişim0
179ÇINAR NALBANTLARKüçükyalı Gelişim0
180ONUR GÜLŞENKüçükyalı Gelişim0
181ARDA YARDIMCIKüçükyalı Gelişim0
182ALİ BEŞBENLİKüçükyalı Gelişim0
183ÖZER TOPALOĞLUKartal Marmara0
184POYRAZ EGE BAYRAKParlayan Yıldızlar0