MBL Marmara Basketbol Ligi’nde 10. Hafta Panoraması

Marmara Basketbol Ligi’nde 2019 – 2020 sezonu 10. hafta heyecanı geride kalırken izleyenler yine birbirinden önemli bireysel performanslara tanık oldu.

Sezonun 10. haftasında 21 – 27 Aralık 2019 tarihleri arasında 8 farklı yaş grubunda toplam 16 karşılaşma oynanırken çekişmeli maçlarla yine izleyenler salonlardan keyifli ayrıldı.

U10 KATEGORİSİ

Pendikgücü: 27 – İstanbul Marmara: 20
CSKA Ataşehir: 18 – Asya Kartalları: 27

Haftanın Takımı: Pendikgücü
Haftanın Oyuncusu: Utku Başar Ergün (Pendikgücü)
Haftanın Antrenörü: Serhat Dal (Pendikgücü)

Haftanın En İyi Beşi

Utku Başar Ergün (Pendikgücü)
Alp Emre Çakmak (Pendikgücü)
Özgür Kaya (Asya Kartalları)
Nezih Can Dikme (Üsküdar Marmara)
Oğuz Alp Altay (Asya Kartalları)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Murat Efe Gökdeniz (CSKA Ataşehir)
Yavuz Rüzgar Sönmez (Üsküdar Marmara)
Bora Sağlam (Pendikgücü)
Kıvanç Karataş (Asya Kartalları)
Doğu Karakaya (CSKA Ataşehir)

U11 KATEGORİSİ

Asya Kartalları: 13 – İstanbul Göztepe Akademi: 49
Üsküdar Marmara (A): 22 – Küçükyalı Gelişim: 24

Haftanın Takımı: İstanbul Göztepe Akademi
Haftanın Oyuncusu: Yusuf Efe Kaya (İstanbul Göztepe Akademi)
Haftanın Antrenörü: Alper Günakan (İstanbul Göztepe Akademi)

Haftanın En İyi Beşi

Yusuf Efe Kaya (İstanbul Göztepe Akademi)
Kaan Çevik (Üsküdar Marmara)
Kerem Tankutay (Küçükyalı Gelişim)
Mert Bolat (İstanbul Göztepe Akademi)
Ömer Batu Çulcuoğlu (İstanbul Göztepe Akademi)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Yiğit İper (İstanbul Göztepe Akademi)
Yiğit Camgöz (Asya Kartalları)
Atakan Aksu (Küçükyalı Gelişim)
Harun Aral (Üsküdar Marmara)
Rıfat Ege Ersoy (İstanbul Göztepe Akademi)

U12 KATEGORİSİ

Tuzla Gelişim: 28 – Boğaziçi S.K.:57
İstanbul Marmara: 27 – Yeditepe Basketbol: 29

Haftanın Takımı: Boğaziçi S.K.
Haftanın Oyuncusu: Kenan Kaya (Yeditepe Basketbol)
Haftanın Antrenörü: Nevzat Urgancı (Boğaziçi S.K.)

Haftanın En İyi Beşi

Kerem Küçük (Boğaziçi S.K.)
Kenan Kaya (Yeditepe Basketbol)
Tuğra Şahan (Tuzla Gelişim)
Enes Esin (İstanbul Marmara)
Bora Özgüven (Boğaziçi S.K.)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Doruk Atalay (Yeditepe Basketbol)
İclal Şura Ergin (Boğaziçi S.K.)
Egemen Güney (Tuzla Gelişim)
Abdülrahim Şahiner (Boğaziçi S.K.)
Umut Atalay (İstanbul Marmara)

U13 KATEGORİSİ

İstanbul Anadolu GSK: 50 – Üsküdar Marmara: 20
Kartal Marmara: 13 – Suadiye Spor: 45
İstanbul Marmara: 25 – Küçükyalı Gelişim: 44

Haftanın Takımı: Suadiye Spor
Haftanın Oyuncusu: Ahmet Mert Arda (Küçükyalı Gelişim)
Haftanın Antrenörü: Kerem Bulutoğlu (Suadiye Spor)

Haftanın En İyi Beşi

Ahmet Mert Arda (Küçükyalı Gelişim)
Can Şengül (Suadiye Spor)
Umut Ege Kaya (İstanbul Anadolu GSK)
Yüksel Çağan Azaklı (İstanbul Anadolu GSK)
Tan Köken (Küçükyalı Gelişim)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Melik Becerik (Küçükyalı Gelişim)
Ömer Arslan (İstanbul Anadolu GSK)
Selim Egemen Çelebi (Üsküdar Marmara)
Rüzgar Boran Samsun (İstanbul Marmara)
Can Ata Bekmezci (Suadiye Spor)

U14 KATEGORİSİ

İstanbul Marmara: 40 – Küçükyalı Gelişim: 31
Kartal Marmara: 54 – Suadiye Spor: 36

Haftanın Takımı: Kartal Marmara
Haftanın Oyuncusu: Hüseyin Ege Günay (Kartal Marmara)
Haftanın Antrenörü: Taygun Erdöl (Kartal Marmara)

Haftanın En İyi Beşi

Hüseyin Ege Günay (Kartal Marmara)
Efe Şat (Kartal Marmara)
Can Sivrioğlu (İstanbul Marmara)
Tarık Türkoğlu (Suadiye Spor)
Murat Yılmaz (Küçükyalı Gelişim)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Emirhan Saran (Küçükyalı Gelişim)
Uygar Sevenler (İstanbul Marmara)
Kerem Kanburoğlu (İstanbul Marmara)
Poyraz Kırcalı (Kartal Marmara)
Efe Baştuğ (Suadiye Spor)

U15 KATEGORİSİ

İstanbul Marmara: 45 – Kartal Marmara: 19

Haftanın Takımı: İstanbul Marmara
Haftanın Oyuncusu: Lütfi Efe Bolat (İstanbul Marmara)
Haftanın Antrenörü: Burak Balyemez (İstanbul Marmara)

Haftanın En İyi Beşi

Lütfi Efe Bolat (İstanbul Marmara)
Efe Kan (İstanbul Marmara)
Arda Bozoba (Kartal Marmara)
Mert Marangoz (İstanbul Marmara)
Hasan Selim Keskin (Kartal Marmara)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Muhammet Alp (Kartal Marmara)
Mehmet Yağız Yılmaz (İstanbul Marmara)
Berk Aydar (İstanbul Marmara)
Eren Tutsak (İstanbul Marmara)
Eren Polat Yalçın (Kartal Marmara)

U16 KATEGORİSİ

İstanbul Marmara: 48 – Acarlar: 36
Kadıköy Marmara: 27 – Geleceğin Yıldızları: 52
Asya Kartalları: 25 – Üsküdar Marmara: 41

Haftanın Takımı: Geleceğin Yıldızları
Haftanın Oyuncusu: Yusuf Gümüş (İstanbul Marmara)
Haftanın Antrenörü: Tolgahan Sönmez (Geleceğin Yıldızları)

Haftanın En İyi Beşi

Yusuf Gümüş (İstanbul Marmara)
Alp Ziya Dönmez (Geleceğin Yıldızları)
Kaan Samur (Üsküdar Marmara)
Kıvanç Kahveci (İstanbul Marmara)
Arman Pulcu (Acarlar)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Muhammed Dinçer Bayraktar (Üsküdar Marmara)
Alp Aras (Acarlar)
Yağmur San (Geleceğin Yıldızları)
Doğukan Arslan (Asya Kartalları)
Muammer Efe Burkaç (Kadıköy Marmara)

U18 KATEGORİSİ

İstanbul Marmara: 44 – Odak S.K.: 34

Haftanın Takımı: İstanbul Marmara
Haftanın Oyuncusu: Muratcan Yeşil (İstanbul Marmara)
Haftanın Antrenörü: Burak Balyemez (İstanbul Marmara)

Haftanın En İyi Beşi

Muratcan Yeşil (İstanbul Marmara)
Osman Ozan Muhçu (İstanbul Marmara)
Umut Eren Ceylan (Odak S.K.)
Ahmet Arif Karakoç (Odak S.K.)
Yiğit Arslan (İstanbul Marmara)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Hasan Mert Gündoğdu (Odak S.K.)
Ahmet Aydar (İstanbul Marmara)
Efe Akar (Odak S.K.)
Deniz Can Çalkın (İstanbul Marmara)
Yusuf Gümüş (İstanbul Marmara)

Sosyal Medya Adreslerimiz:

Start a Conversation

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir