MBL Marmara Basketbol Ligi’nde 11. Hafta Panoraması

Marmara Basketbol Ligi’nde 2019 – 2020 sezonu 11. hafta heyecanı geride kalırken izleyenler yine birbirinden önemli bireysel performanslara tanık oldu.

Sezonun 11. haftasında 29 Aralık 2019 tarihinde 6 farklı yaş grubunda toplam 8 karşılaşma oynanırken çekişmeli maçlarla yine izleyenler salonlardan keyifli ayrıldı.

U10 KATEGORİSİ

Küçükyalı Gelişim: 13 – Suadiye Spor: 53

Haftanın Takımı: Suadiye Spor
Haftanın Oyuncusu: Murat Sağıroğlu (Suadiye Spor)
Haftanın Antrenörü: Soner Şahin (Suadiye Spor)

Haftanın En İyi Beşi

Osman Can Arda (Küçükyalı Gelişim)
Murat Sağıroğlu (Suadiye Spor)
Servet Ali Toraman (Küçükyalı Gelişim)
Can Vural (Suadiye Spor)
Eren Güngör (Suadiye Spor)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Sarp Ayten (Suadiye Spor)
Hüseyin Demir (Küçükyalı Gelişim)
Kerem Görgülü (Suadiye Spor)
Ege Gürün (Suadiye Spor)
O. Can Polat (Suadiye Spor)

U11 KATEGORİSİ

Üsküdar Marmara (B): 22 – Boğaziçi: 84

Haftanın Takımı: Boğaziçi
Haftanın Oyuncusu: Ege Kasapbaşoğlu (Boğaziçi)
Haftanın Antrenörü: Mert Kantaş (Boğaziçi)

Haftanın En İyi Beşi

Hamza Köseoğlu (Boğaziçi)
Nezih Can Dikme (Üsküdar Marmara – B)
Ege Kasapbaşoğlu (Boğaziçi)
A. Baran Şimşek (Boğaziçi)
Yavuz Rüzgar Sönmez (Üsküdar Marmara – B)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Güney Kasapbaşoğlu (Boğaziçi)
Batu Yıldırım (Üsküdar Marmara – B)
Kerem Barlas (Boğaziçi)
Emre Ceryan (Üsküdar Marmara – B)
Ilgaz Kaya (Boğaziçi)

U12 KATEGORİSİ

Üsküdar Marmara: 18 – Suadiye Spor: 50
Kartal Marmara: 32 – GK Spor Kulübü: 16

Haftanın Takımı: Suadiye Spor
Haftanın Oyuncusu: Alp Çağdaş Can (Suadiye Spor)
Haftanın Antrenörü: Kerem Bulutoğlu

Haftanın En İyi Beşi

Ali Karabıyık (Üsküdar Marmara)
Alp Çağdaş Can (Suadiye Spor)
Mustafa Mete Sarıosmanoğlu (GK Spor Kulübü)
Ege Baykan (Suadiye Spor)
T. Yağız Ayhan (Kartal Marmara)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Ömer Tuna Aydın (Suadiye Spor)
Deniz Durmuş (GK Spor Kulübü)
Boran Keleş (Kartal Marmara)
Arda Ege (Üsküdar Marmara)
Arda Gidik (Suadiye Spor)

U13 KATEGORİSİ

Suadiye Basketbol: 55 – İstanbul Marmara: 27

Haftanın Takımı: Suadiye Basketbol
Haftanın Oyuncusu: Ali Emir Putgül (Suadiye Basketbol)
Haftanın Antrenörü: Gökhan As (Suadiye Basketbol)

Haftanın En İyi Beşi

Kerem Taybars (Suadiye Basketbol)
Ali Emir Putgül (Suadiye Basketbol)
Selahaddin Şimşek (İstanbul Marmara)
B. Demir Atasoy (İstanbul Marmara)
Berkay Keskin (Suadiye Basketbol)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Çınar Göç (Suadiye Basketbol)
Arda Girgiç (Suadiye Basketbol)
Eren Çelebi (İstanbul Marmara)
Balkan Beşiroğlu (Suadiye Basketbol)
Utku Öztorun (Suadiye Basketbol)

U14 KATEGORİSİ

Üsküdar Marmara: 41 – Kartal Marmara: 81

Haftanın Takımı: Kartal Marmara
Haftanın Oyuncusu: Hüseyin Ege Günay (Kartal Marmara)
Haftanın Antrenörü: M. Taygun Erdöl (Kartal Marmara)

Haftanın En İyi Beşi

Uğur Halis Uzun (Kartal Marmara)
Emre Sarıyıldız (Üsküdar Marmara)
Hüseyin Ege Günay (Kartal Marmara)
Ege Alp Katı (Üsküdar Marmara)
Poyraz Kırcalı (Kartal Marmara)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Selim Egemen Çelebi (Üsküdar Marmara)
Mert Emir Arslan (Kartal Marmara)
Arda Bozaba(Üsküdar Marmara)
Efe Şat (Kartal Marmara)
Can Kılıç (Kartal Marmara)

U18 KATEGORİSİ

Üsküdar Marmara: 87 – Fen Bilimleri A.L: 59
Acarlar: 23 – Suadiye Basketbol: 63

Haftanın Takımı: Suadiye Basketbol
Haftanın Oyuncusu: Ensar Sevinç (Fen Bilimleri A.L)
Haftanın Antrenörü: Uğur Kürkçü (Suadiye Basketbol)

Haftanın En İyi Beşi

Batıkan Korkmaz (Üsküdar Marmara)
Ensar Sevinç (Fen Bilimleri A.L)
Yaman Sarıtaş (Suadiye Basketbol)
Berat Şenocak (Üsküdar Marmara)
Ömer Başoğlu (Suadiye Basketbol)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Muhammed Akif Atik (Fen Bilimleri A.L)
Alp Aras (Acarlar)
Erdem Kordon (Fen Bilimleri A.L)
Arman Pulcu (Acarlar)
Mert Cindar (Üsküdar Marmara)

Sosyal Medya Adreslerimiz:

Start a Conversation

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir