MBL Marmara Basketbol Ligi’nde 12. Hafta Panoraması

Marmara Basketbol Ligi’nde 2019 – 2020 sezonu 12. hafta heyecanı geride kalırken izleyenler yine birbirinden önemli bireysel performanslara tanık oldu.

Sezonun 12. haftasında (4-10 Ocak 2020) 6 farklı yaş grubunda toplam 10 karşılaşma oynanırken çekişmeli maçlarla yine izleyenler salonlardan keyifli ayrıldı.

U9 KATEGORİSİ

Turuncu: 28 – Kartal Marmara: 15
İstanbul Marmara: 19 – İstanbulls: 30

Haftanın Takımı: İstanbulls
Haftanın Oyuncusu: Jankat Yeşil (İstanbulls)
Haftanın Antrenörü: Cemil Yıldırım (İstanbulls)

Haftanın En İyi Beşi

Jankat Yeşil (İstanbulls)
Efe Gürleyendağ (İstanbul Marmara)
Kaya Mengüç (Turuncu)
M. Kaan Avşar (Turuncu)
Mehmet Efe Arslan (Kartal Marmara)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Sarp Mengüç (Turuncu)
Kaya Sivrioğlu (İstanbul Marmara)
Bade Gencer (İstanbulls)
Ömer Karaaslan (İstanbulls)
Can Dede (Kartal Marmara)

U11 KATEGORİSİ

Daçka Şerifali GSK: 23 – Boğaziçi S.K.: 46

Haftanın Takımı: Boğaziçi Spor Kulübü
Haftanın Oyuncusu: Ege Kasapbaşoğlu (Boğaziçi Spor Kulübü)
Haftanın Antrenörü: Mert Kantaş (Boğaziçi Spor Kulübü)

Haftanın En İyi Beşi

Ege Kasapbaşoğlu (Boğaziçi Spor Kulübü)
Rıdvan İsmail (Boğaziçi Spor Kulübü)
Ahmet Selim Yaman (Daçka Şerifali GSK)
Ahmet Alp Cengiz (Daçka Şerifali GSK)
Hamza Köseoğlu (Boğaziçi Spor Kulübü)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

M. Kerem Topaloğlu (Boğaziçi Spor Kulübü)
Ömer Yiğitcanlı (Boğaziçi Spor Kulübü)
Yasin Balcı (Daçka Şerifali GSK)
Enes Kadiroğlu (Daçka Şerifali GSK)
Güney Kasapbaşoğlu (Boğaziçi Spor Kulübü)

U12 KATEGORİSİ

Girişim Akademi: 40 – Yeditepe Basketbol: 20
Küçükyalı Gelişim: 25 – Kadıköy Marmara: 19
Asya Kartalları: 53 – İstanbul Anadolu GSK: 46

Haftanın Takımı: Girişim Akademi
Haftanın Oyuncusu: Ahmet Faruk Eslemez (Asya Kartalları)
Haftanın Antrenörü: Enis Kaymak (Girişim Akademi)

Haftanın En İyi Beşi

Ahmet Faruk Eslemez (Asya Kartalları)
Efe Yılmaz (İstanbul Anadolu GSK)
Enes Alperen Küçükarslan (Asya Kartalları)
Berkay Gündoğan (Girişim Akademi)
Alptuğ Öktem (Küçükyalı Gelişim)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Kerem Kılıç (İstanbul Anadolu GSK)
Kaan Kargın (Küçükyalı Gelişim)
Tolga Yalçın (Girişim Akademi)
Doruk Atalay (Yeditepe Basketbol)
Efe Gürler (Kadıköy Marmara)

U14 KATEGORİSİ

Küçükyalı Gelişim: 59 – Kadıköy Marmara: 24

Haftanın Takımı: Küçükyalı Gelişim
Haftanın Oyuncusu: Yusuf Demir (Küçükyalı Gelişim)
Haftanın Antrenörü: Barış Çanga (Küçükyalı Gelişim)

Haftanın En İyi Beşi

Murat Yılmaz (Küçükyalı Gelişim)
Aslı Yıldız (Kadıköy Marmara)
Salih Demir (Küçükyalı Gelişim)
Yusuf Demir (Küçükyalı Gelişim)
Çınar Bahçedere (Küçükyalı Gelişim)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Ö. Tuğra Çelebi (Kadıköy Marmara)
Ata Türker (Küçükyalı Gelişim)
Umut Gözütok (Küçükyalı Gelişim)
Hasan Batu Gül (Küçükyalı Gelişim)
Yaman Sivri (Kadıköy Marmara)

U16 KATEGORİSİ

Acarlar: 35 – Küçükyalı Gelişim: 58
Kartal Marmara: 39 – Acıbadem SK: 34

Haftanın Takımı: Küçükyalı Gelişim
Haftanın Oyuncusu: Ege Bora Gül (Kartal Marmara)
Haftanın Antrenörü: Ümit Yanar (Küçükyalı Gelişim)

Haftanın En İyi Beşi

Ege Bora Gül (Kartal Marmara)
Lane Isaac Wyatt (Küçükyalı Gelişim)
Özcan Altuneş (Kartal Marmara)
Mehmet İhsan Gökmen (Acıbadem SK)
Bartu Tetik (Küçükyalı Gelişim)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Alp Aras (Acarlar)
Egehan Çetinkaya (Küçükyalı Gelişim)
Ege Özpek (Kartal Marmara)
Ömer Efe Çelik (Acıbadem SK)
Arman Pulcu (Acarlar)

U18 KATEGORİSİ

Üsküdar Marmara: 67 – Odak S.K.: 43

Haftanın Takımı: Üsküdar Marmara
Haftanın Oyuncusu: Berat Şenocak (Üsküdar Marmara)
Haftanın Antrenörü: Batuhan Türkay (Üsküdar Marmara)

Haftanın En İyi Beşi

Berat Şenocak (Üsküdar Marmara)
Batıkan Korkmaz (Üsküdar Marmara)
Mert Cindar (Üsküdar Marmara)
Umut Egemen Garipkuş (Odak S.K.)
Eren Şalvarlıoğlu (Odak S.K.)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Eren Özen (Üsküdar Marmara)
Eray Ege (Üsküdar Marmara)
Barış Nağaç (Üsküdar Marmara)
Umutcan Yüceörs (Odak S.K.)
Hasan Mert Gündoğdu (Odak S.K.)

Sosyal Medya Adreslerimiz:

Start a Conversation

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir