MBL Marmara Basketbol Ligi’nde 13. Hafta Panoraması

Marmara Basketbol Ligi’nde 2019 – 2020 sezonu 13. hafta heyecanı geride kalırken izleyenler yine birbirinden önemli bireysel performanslara tanık oldu.

Sezonun 13. haftasında (11-17 Ocak 2020) 11 farklı yaş grubunda toplam 16 karşılaşma oynanırken çekişmeli maçlarla yine izleyenler salonlardan keyifli ayrıldı.

U9 KATEGORİSİ

İstanbul Karşıyaka: 32 – Üsküdar Marmara: 4
Allstars İstanbul: 4 – Parlayan Yıldızlar: 22

Haftanın Takımı: İstanbul Karşıyaka
Haftanın Oyuncusu: Alp Cangül (Parlayan Yıldızlar)
Haftanın Antrenörü: Mert Çelik (İstanbul Karşıyaka)

Haftanın En İyi Beşi

Rüzgar Taşkın (İstanbul Karşıyaka)
Alp Cangül (Parlayan Yıldızlar)
Berke Deniz Durmuş (İstanbul Karşıyaka)
Toprak Ata Zeytin (Parlayan Yıldızlar)
Kerem Karahöyük (İstanbul Karşıyaka)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Ege Aydın (Üsküdar Marmara)
Kerem Köroğlu (Allstars İstanbul)
Alp Ketenci (Parlayan Yıldızlar)
Cem Omacan (Üsküdar Marmara)
M. Fırat Kıraç (Allstars İstanbul)

U10 KATEGORİSİ

Üsküdar Marmara: 13 – Turuncu: 58

Haftanın Takımı: Turuncu
Haftanın Oyuncusu: Faruk Özkaya (Turuncu)
Haftanın Antrenörü: Ufukcan Aydın (Turuncu)

Haftanın En İyi Beşi

Mert Aktomas (Turuncu)
Faruk Özkaya (Turuncu)
Ali Burak Gürsoy (Üsküdar Marmara)
Eren Zeytun (Turuncu)
Kerem Aydın (Üsküdar Marmara)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Tuna Karabillioğlu (Üsküdar Marmara)
Hasan Dülger (Turuncu)
Kıvanç Kurt (Turuncu)
Nezih Can Dikme (Üsküdar Marmara)
Efe Oral (Turuncu)

U11 KATEGORİSİ

İstanbul Anadolu GSK: 35 – Suadiye Spor: 57
İstanbul Göztepe Akademi: 33 – Üsküdar Marmara: 26

Haftanın Takımı: Suadiye Spor
Haftanın Oyuncusu: Yusuf Efe Kaya (İstanbul Göztepe Akademi)
Haftanın Antrenörü: Gökhan As (Suadiye Spor)

Haftanın En İyi Beşi

Ömer Yiğit Öztürk (İstanbul Anadolu GSK)
Yusuf Efe Kaya (İstanbul Göztepe Akademi)
Ege Çelik (Suadiye Spor)
Ali Kalkan (Üsküdar Marmara)
Şervan Filiz (Suadiye Spor)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Kaan Çevik (Üsküdar Marmara)
Deniz Vardal (Suadiye Spor)
Elif Ekşi (İstanbul Anadolu GSK)
Emir Bayer (Üsküdar Marmara)
Ömer Batu Çulluoğlu (İstanbul Göztepe Akademi)

U12 KATEGORİSİ

Asya Kartalları: 35 – İstanbul Marmara: 26

Haftanın Takımı: Asya Kartalları
Haftanın Oyuncusu: Umut Atalay (İstanbul Marmara)
Haftanın Antrenörü: Emre Gökbayrak (Asya Kartalları)

Haftanın En İyi Beşi

Ahmet Faruk Eslemez (Asya Kartalları)
Umut Atalay (İstanbul Marmara)
Hüseyin Ata Kocabaş (Asya Kartalları)
Enes Alperen Küçükarslan (Asya Kartalları)
N. Kaan Ulu (İstanbul Marmara)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Bekir Arslan (Asya Kartalları)
Kerem Ege Bozkurt (İstanbul Marmara)
Damir Güngör (Asya Kartalları)
Eren Çakmak (İstanbul Marmara)
Yalın Mercimek (Asya Kartalları)

U13 KATEGORİSİ

Suadiye Spor: 26 – Daçka Şerifali: 43

Haftanın Takımı: Daçka Şerifali
Haftanın Oyuncusu: Kartal Coşkun (Daçka Şerifali)
Haftanın Antrenörü: Eren Yaldız (Daçka Şerifali)

Haftanın En İyi Beşi

Mert Dilber (Daçka Şerifali)
Murat Albayrak (Suadiye Spor)
Kartal Coşkun (Daçka Şerifali)
Can Şengül (Suadiye Spor)
Kaan Yoldaş (Daçka Şerifali)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Arda Gencer (Suadiye Spor)
Doğukan Kurdoğlu (Daçka Şerifali)
Kaan Uslu (Suadiye Spor)
Mustafa Özyılmaz (Suadiye Spor)
Hamza Dinçdal (Daçka Şerifali)

U14 KATEGORİSİ

Parlayan Yıldızlar: 65 – Kartal Marmara: 43

Haftanın Takımı: Parlayan Yıldızlar
Haftanın Oyuncusu: Arda Değirmenci (Parlayan Yıldızlar)
Haftanın Antrenörü: Ümit Dahar (Parlayan Yıldızlar)

Haftanın En İyi Beşi

Ali Günay (Parlayan Yıldızlar)
Efe Şat (Kartal Marmara)
Arda Değirmenci (Parlayan Yıldızlar)
Poyraz Kırcalı (Kartal Marmara)
Emre Deniz Çetin (Parlayan Yıldızlar)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Hüseyin Ege Günay (Kartal Marmara)
Naci Taha Aslan (Parlayan Yıldızlar)
Ege Dikici (Kartal Marmara)
Kerem Tatlıgil (Parlayan Yıldızlar)
Berk Yüksel (Parlayan Yıldızlar)

U15 KATEGORİSİ

GK Spor: 55 – İstanbul Marmara: 68
Kartal Marmara: 23 – Daçka Şerifali: 66

Haftanın Takımı: Daçka Şerifali
Haftanın Oyuncusu: Lütfi Efe Polat (İstanbul Marmara)
Haftanın Antrenörü: Derya Dizdar (Daçka Şerifali)

Haftanın En İyi Beşi

Mert Marangoz (İstanbul Marmara)
Yusuf Furkan Kibar (GK Spor)
Lütfi Efe Polat (İstanbul Marmara)
Murat Erben (Daçka Şerifali)
Umut Salih Hava (Daçka Şerifali)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Alp Evliçoğlu (Kartal Marmara)
Can Saraç (GK Spor)
Ali Emir Ergin (İstanbul Marmara)
Emir Kılıç (Kartal Marmara)
Sabri Saraç (GK Spor)

U16 KATEGORİSİ

CSKA Kadıköy: 31 – İstanbul Marmara: 55

Haftanın Takımı: İstanbul Marmara
Haftanın Oyuncusu: Yiğit Kazancı (CSKA Kadıköy)
Haftanın Antrenörü: Ahmet Mert Savaş (İstanbul Marmara)

Haftanın En İyi Beşi

Osman Ozan Muhçu (İstanbul Marmara)
Yiğit Kazancı (CSKA Kadıköy)
Yusuf Gümüş (İstanbul Marmara)
Arda Oktan (CSKA Kadıköy)
Kartal Kandeğer (İstanbul Marmara)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Mert Yıldırım (CSKA Kadıköy)
Mert Özsoy (İstanbul Marmara)
K. Hakan Maharran (CSKA Kadıköy)
Kıvanç Kahveci (İstanbul Marmara)
Metin Eren Kızılay (İstanbul Marmara)

U18 KATEGORİSİ

Acarlar: 61 – Odak: 51
Suadiye Basketbol: 68 – Fen Bilimleri AL: 52

Haftanın Takımı: Suadiye Basketbol
Haftanın Oyuncusu: Ömer Başoğlu (Suadiye Basketbol)
Haftanın Antrenörü: Uğur Kürkçü (Suadiye Basketbol)

Haftanın En İyi Beşi

Ali Galip Bayrak (Acarlar)
Ömer Başoğlu (Suadiye Basketbol)
Ensar Sevinç (Fen Bilimleri AL)
Arslan Yakut (Acarlar)
Ahmet Kıvançgül (Suadiye Basketbol)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Aydın Altunbaş (Fen Bilimleri AL)
Hasan Mert Gündoğdu (Odak)
Erdem Kordon (Fen Bilimleri AL)
Eren Şalvarlıoğlu (Odak)
Barkın Avşar (Acarlar)

U14-W KATEGORİSİ

İstanbul Marmara: 24 – Küçükyalı Gelişim: 41

Haftanın Takımı: Küçükyalı Gelişim
Haftanın Oyuncusu: Ece Ünal (Küçükyalı Gelişim)
Haftanın Antrenörü: Murat Çanga (Küçükyalı Gelişim)

Haftanın En İyi Beşi

Ayşenil Sorucu (Küçükyalı Gelişim)
Zeynep Kuzgun (İstanbul Marmara)
Ece Ünal (Küçükyalı Gelişim)
Ecem Yağmur Kamçı (İstanbul Marmara)
Duru Bacaksız (Küçükyalı Gelişim)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Defne Öktem (Küçükyalı Gelişim)
Duru Kabakçı (İstanbul Marmara)
Simge Dil (Küçükyalı Gelişim)
Selin Ömer (İstanbul Marmara)
Gülce Toker (Küçükyalı Gelişim)

BÜYÜKLER KATEGORİSİ

Acarlar: 60 – Üsküdar Marmara: 52
İstanbul Marmara: 76 – MÜHF-MED: 51

Haftanın Takımı: İstanbul Marmara
Haftanın Oyuncusu: Can Nayman (Acarlar)
Haftanın Antrenörü:

Haftanın En İyi Beşi

Batuhan Türkay (Üsküdar Marmara)
Can Nayman (Acarlar)
Kaan Akıncı (İstanbul Marmara)
Sait Karaaslan (MÜHF-MED)
Savaş Karakaş (İstanbul Marmara)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Onur Tüysüz (İstanbul Marmara)
Halit Yazıcı (Acarlar)
Aziz Esen (MÜHF-MED)
Joel (Üsküdar Marmara)
Furkan Yakar (MÜHF-MED)

Sosyal Medya Adreslerimiz:

Start a Conversation

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir