MBL Marmara Basketbol Ligi’nde 16. Hafta Panoraması

Marmara Basketbol Ligi’nde 2019 – 2020 sezonu 16. hafta heyecanı geride kalırken izleyenler yine birbirinden önemli bireysel performanslara tanık oldu.

Sezonun 16. haftasında (15 – 21 Şubat 2020) 10 farklı yaş grubunda toplam 20 karşılaşma oynanırken çekişmeli maçlarla yine izleyenler salonlardan keyifli ayrıldı.

U9 KATEGORİSİ

İstanbulls. 29 – İstanbul Karşıyaka: 8
Üsküdar Marmara: 28 – İstanbul Marmara: 39
Kartal Marmara: 20 – Parlayan Yıldızlar: 39
Allstars İstanbul: 8 – Turuncu Spor: 16

Haftanın Takımı: Parlayan Yıldızlar
Haftanın Oyuncusu: Alp Cangül (Parlayan Yıldızlar)
Haftanın Antrenörü: Banu Özgür (Parlayan Yıldızlar)

Haftanın En İyi Beşi

Alp Cangül (Parlayan Yıldızlar)
Giray Deniz Çatay (Parlayan Yıldızlar)
Efe Gürleyendağ (İstanbul Marmara)
Kaya Mengüç (Turuncu)
Doruk Kurnaz (İstanbulls)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Emir Pınar (İstanbulls)
Rüzgar Taşkın (İstanbul Karşıyaka)
Muhammet Candan (Üsküdar Marmara)
Kerem Köroğlu (Allstars İstanbul)
Ali Ketenci (Parlayan Yıldızlar)

U10 KATEGORİSİ

Asya Kartalları: 25 – İstanbul Marmara: 20
Daçka Şerifali GSK: 51 – Pendikgücü: 25

Haftanın Takımı: Daçka Şerifali GSK
Haftanın Oyuncusu: Arda Köroğlu (Daçka Şerifali GSK)
Haftanın Antrenörü: Barış Kadaifçiler (Daçka Şerifali GSK)

Haftanın En İyi Beşi

Arda Köroğlu (Daçka Şerifali GSK)
Hüseyin Alp Coşkun (Daçka Şerifali GSK)
Oğuz Alp Altay (Asya Kartalları)
Özgür Kaya (Asya Kartalları)
Alp Emre Çakmak (Pendikgücü)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Güneş Sancak (İstanbul Marmara)
Özer Kütüklüoğlu (Asya Kartalları)
Alp Yuvakuran (Daçka Şerifali GSK)
Utku Başar Ergün (Pendikgücü)
Efe Gürleyendağ (İstanbul Marmara)

U11 KATEGORİSİ

İstanbul Anadolu GSK: 36 – Boğaziçi: 47
Suadiye Spor: 46 – İstanbul Göztepe Akademi: 18

Haftanın Takımı: Suadiye Spor
Haftanın Oyuncusu: Okyanus Eymur (İstanbul Anadolu GSK)
Haftanın Antrenörü: Gökhan As (Suadiye Spor)

Haftanın En İyi Beşi

Okyanus Eymur (İstanbul Anadolu GSK)
Jerfi Bora Ulusu (Suadiye Spor)
Şervan Filiz (Suadiye Spor)
Ege Kasapbaşoğlu (Boğaziçi)
Hamza Köseoğlu (Boğaziçi)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Utku Elevit (Suadiye Spor)
Elif Ekşi (İstanbul Anadolu GSK)
Ege Çolak (Suadiye Spor)
Ömer Batu Çulcuoğlu (İstanbul Göztepe Akademi)
Rıdvan İsmail (Boğaziçi)

U12 KATEGORİSİ

İstanbul Anadolu GSK: 57 – Yeditepe Basketbol: 29
PNK Yıldız: 20 – Boğaziçi: 42

Haftanın Takımı: İstanbul Anadolu GSK
Haftanın Oyuncusu: Efe Yılmaz (İstanbul Anadolu GSK)
Haftanın Antrenörü: Kaan Yılmaz (İstanbul Anadolu GSK)

Haftanın En İyi Beşi

Efe Yılmaz (İstanbul Anadolu GSK)
Ömer Yiğit Öztürk (İstanbul Anadolu GSK)
Arda Ak (Boğaziçi)
Muhammet Akın Battal (PNK Yıldız)
Doruk Atalay (Yeditepe Basketbol)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Kerem Küçük (Boğaziçi)
Kerem Kılıç (İstanbul Anadolu GSK)
Bahadır Kılıç (PNK Yıldız)
Hasan Kağan Topçu (Yeditepe Basketbol)
Efe Polat (Boğaziçi)

U13 KATEGORİSİ

Daçka Şerifali GSK: 51 – Kartal Marmara: 23

Haftanın Takımı: Daçka Şerifali GSK
Haftanın Oyuncusu: Kaan Yoldaş (Daçka Şerifali GSK)
Haftanın Antrenörü: Eren Yıldız (Daçka Şerifali GSK)

Haftanın En İyi Beşi

Kaan Yoldaş (Daçka Şerifali GSK)
A. Eren Orhan (Kartal Marmara)
Mert Dilber (Daçka Şerifali GSK)
Yusuf Arda Ceylan (Kartal Marmara)
Kartal Coşkun (Daçka Şerifali GSK)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Emir Can (Kartal Marmara)
Hamza Dinçdal (Daçka Şerifali GSK)
Ömer Daylan (Daçka Şerifali GSK)
Mert Elma (Kartal Marmara)
Ahmet Tarık Kalkan (Daçka Şerifali GSK)

U14 KATEGORİSİ

Suadiye Spor: 69 – Kadıköy Marmara: 26

Haftanın Takımı: Suadiye Spor
Haftanın Oyuncusu: Çağatay Alan (Suadiye Spor)
Haftanın Antrenörü: Soner Şahin (Suadiye Spor)

Haftanın En İyi Beşi

Çağatay Alan (Suadiye Spor)
Yaman Gürsoy (Suadiye Spor)
E. Naz Turgut (Kadıköy Marmara)
Aslı Yıldız (Kadıköy Marmara)
Deniz Gürcü (Suadiye Spor)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Oğuzhan Aydın (Suadiye Spor)
Yaman Sivri (Kadıköy Marmara)
Metehan Vural (Suadiye Spor)
Deniz Gürbüz (Kadıköy Marmara)
Ege Kırıkkanat (Suadiye Spor)

U15 KATEGORİSİ

Üsküdar Marmara: 41 – Kartal Marmara: 22
Tuzla Gelişim: 62 – Daçka Şerifali GSK: 49

Haftanın Takımı: Tuzla Gelişim
Haftanın Oyuncusu: Süleyman Kaan Kaçmaz (Tuzla Gelişim)
Haftanın Antrenörü: Önay Özkurt (Tuzla Gelişim)

Haftanın En İyi Beşi

Süleyman Kaan Kaçmaz (Tuzla Gelişim)
Arda Belgutay (Tuzla Gelişim)
Kaan Güdük (Üsküdar Marmara)
Kuzey Tarsan (Daçka Şerifali GSK)
Ozan Yurttaş (Üsküdar Marmara)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Melih Özbaş (Tuzla Gelişim)
Mustafa Ömür Elatürk (Daçka Şerifali GSK)
Serhat Çengel (Daçka Şerifali GSK)
Çınar Süslü (Üsküdar Marmara)
Arda Bozaba (Kartal Marmara)

U16 KATEGORİSİ

Geleceğin Yıldızları: 45 – Acıbadem: 41
Acarlar: 39 – Üsküdar Marmara: 41

Haftanın Takımı: Geleceğin Yıldızları
Haftanın Oyuncusu: Eren Özbaş (Geleceğin Yıldızları)
Haftanın Antrenörü: Tolgahan Sönmez (Geleceğin Yıldızları)

Haftanın En İyi Beşi

Eren Özbaş (Geleceğin Yıldızları)
Emre Yolcuoğlu (Acarlar)
Emre Özyılmaz (Üsküdar Marmara)
Mehmet İhsan Gökmen (Acıbadem)
Buğra Gülman (Üsküdar Marmara)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Ali Emre Öztürk (Acıbadem)
Ege Uyguner (Geleceğin Yıldızları)
Yiğit Çiftçioğlu (Geleceğin Yıldızları)
Alp Aras (Acarlar)
Kaan Samur (Üsküdar Marmara)

U18 KATEGORİSİ

Acarlar: 39 – Boğaziçi: 62
İstanbul Marmara: 52 – Acıbadem Basket: 72

Haftanın Takımı: Acıbadem Basket
Haftanın Oyuncusu: Tarık Aydın (Acıbadem Basket)
Haftanın Antrenörü: Can Sıtacı (Acıbadem Basket)

Haftanın En İyi Beşi

Tarık Aydın (Acıbadem Basket)
Mustafa Sayan (Boğaziçi)
Selami Demirtaş (Boğaziçi)
Aslan Akbulut (Acarlar)
Kubilay Yardımcı (Acıbadem Basket)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Emir Efe İnan (Acıbadem Basket)
Ahmet Aydar (İstanbul Marmara)
Kartal Kandeğer (İstanbul Marmara)
Muhammet Akkuş (Acıbadem Basket)
Yiğit Doygun (Boğaziçi)

U14 – w KATEGORİSİ

Karşıyaka Gelişim: 15 – İstanbul Marmara: 29
Kartal Marmara: 30 – Yeditepe Basketbol: 70

Haftanın Takımı: Yeditepe Basketbol
Haftanın Oyuncusu: Deniz Naz Çeçen (Yeditepe Basketbol)
Haftanın Antrenörü: Ali Kaval (Yeditepe Basketbol)

Haftanın En İyi Beşi

Deniz Naz Çeçen (Yeditepe Basketbol)
Tuana Erenler (Yeditepe Basketbol)
Ece Yağmur Kamçı (İstanbul Marmara)
Ezel Akbulut (Yeditepe Basketbol)
Zeynep Kuzgun (İstanbul Marmara)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Tuana Ekincioğlu (Karşıyaka Gelişim)
Ahsen Tekin (İstanbul Marmara)
Mina Yıldırım (Yeditepe Basketbol)
Sena Yıldırım (Yeditepe Basketbol)
Halime Yıldız (Kartal Marmara)

Sosyal Medya Adreslerimiz:

Start a Conversation

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir