MBL Marmara Basketbol Ligi’nde 17. Hafta Panoraması

Marmara Basketbol Ligi’nde 2019 – 2020 sezonu 17. hafta heyecanı geride kalırken izleyenler yine birbirinden önemli bireysel performanslara tanık oldu.

Sezonun 17. haftasında (22 – 28 Şubat 2020) 8 farklı yaş grubunda toplam 11 karşılaşma oynanırken çekişmeli maçlarla yine izleyenler salonlardan keyifli ayrıldı.

U10 KATEGORİSİ

Pendikgücü: 16 – Turuncu Spor: 46
Üsküdar Marmara: 23 – CSKA Kadıköy: 24

Haftanın Takımı: Turuncu Spor
Haftanın Oyuncusu: Erel Özhan (Turuncu Spor)
Haftanın Antrenörü: Ufukcan Aydın (Turuncu Spor)

Haftanın En İyi Beşi

Erel Özhan (Turuncu Spor)
Kaan Gedik (Pendikgücü)
Ali Burak Gürsoy (Üsküdar Marmara)
Efe Karakaya (CSKA Kadıköy)
Eren Zeytun (Turuncu Spor)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Umut Kazancı (CSKA Kadıköy)
Nezih Can Dikme (Üsküdar Marmara)
Recep Çakmak (CSKA Kadıköy)
Alp Emre Çakmak (Pendikgücü)
Hasan Dülger (Turuncu Spor)

U11 KATEGORİSİ

Üsküdar Marmara (B): 9 – Daçka Şerifali GSK: 36

Haftanın Takımı: Daçka Şerfiali GSK
Haftanın Oyuncusu: Ahmet Selim Yaman (Daçka Şerfiali GSK)
Haftanın Antrenörü: Eren Yıldız (Daçka Şerfiali GSK)

Haftanın En İyi Beşi

Ahmet Selim Yaman (Daçka Şerfiali GSK)
Nehir Taşkın (Daçka Şerfiali GSK)
Nezih Can Dikme (Üsküdar Marmara)
Ahmet Alp Cengiz (Daçka Şerfiali GSK)
Yiğit Emirdir (Daçka Şerfiali GSK)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Duru Yanal (Daçka Şerfiali GSK)
Mehmet Olekni (Üsküdar Marmara)
Okan Çelebi (Daçka Şerfiali GSK)
Umut Baran Selçuk (Üsküdar Marmara)
Kayra Kastamonu (Daçka Şerfiali GSK)

U12 KATEGORİSİ

GK Spor Kulübü: 11 – Tuzla Gelişim: 70

Haftanın Takımı: Tuzla Gelişim
Haftanın Oyuncusu: Tuğra Şahan (Tuzla Gelişim)
Haftanın Antrenörü: Bora Güven (Tuzla Gelişim)

Haftanın En İyi Beşi

Tuğra Şahan (Tuzla Gelişim)
Buğra Ege Caner (Tuzla Gelişim)
Cemil Efe Uslu (GK Spor Kulübü)
Ozan Ersöz (Tuzla Gelişim)
Melik Kaan Şahin (Tuzla Gelişim)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Mustafa Mete Sarıosmanoğlu (GK Spor Kulübü)
Ahmet Eyüphan Gül (Tuzla Gelişim)
Zehra Yılmaz (GK Spor Kulübü)
Duru Demirci (Tuzla Gelişim)
Ela Demirci (Tuzla Gelişim)

U13 KATEGORİSİ

Kartal Marmara: 43 – Üsküdar Marmara: 44
Suadiye Spor: 40 – Boğaziçi Spor Kulübü: 31

Haftanın Takımı: Üsküdar Marmara
Haftanın Oyuncusu: Yusuf Arda Ceylan (Kartal Marmara)
Haftanın Antrenörü: Berat Şenocak (Üsküdar Marmara)

Haftanın En İyi Beşi

Tolga Dalkıran (Üsküdar Marmara)
Yusuf Arda Ceylan (Kartal Marmara)
Murat Albayrak (Suadiye Spor)
Bora Özgüven (Boğaziçi Spor Kulübü)
Can Şengül (Suadiye Spor)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Emir Can (Kartal Marmara)
Can Bayram (Üsküdar Marmara)
Aleksandar Gürsü (Boğaziçi Spor Kulübü)
Ege Alp Katı (Üsküdar Marmara)
Can Keskin (Suadiye Spor)

U14 KATEGORİSİ

Kartal Marmara: 81 – Kadıköy Marmara: 43

Haftanın Takımı: Kartal Marmara
Haftanın Oyuncusu: Hüseyin Ege Günay (Kartal Marmara)
Haftanın Antrenörü: Taygun Erdöl (Kartal Marmara)

Haftanın En İyi Beşi

Hüseyin Ege Günay (Kartal Marmara)
Ege Dikici (Kartal Marmara)
E. Naz Turgut (Kadıköy Marmara)
Poyraz Kırcalı (Kartal Marmara)
Efe Şat (Kartal Marmara)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Mert Emir Aslan (Kartal Marmara)
Aslı Yıldız (Kadıköy Marmara)
Demirhan Çutuk (Kadıköy Marmara)
Onur Küçük (Kadıköy Marmara)
Uğur Halis Uzun (Kartal Marmara)

U15 KATEGORİSİ

GK Spor Kulübü: 37 – Tuzla Gelişim: 70

Haftanın Takımı: Tuzla Gelişim
Haftanın Oyuncusu: Süleyman Kaan Kaçmaz (Tuzla Gelişim)
Haftanın Antrenörü: Önay Özkurt (Tuzla Gelişim)

Haftanın En İyi Beşi

Süleyman Kaan Kaçmaz (Tuzla Gelişim)
Melih Özbaş (Tuzla Gelişim)
Ceyhun Solmaz (Tuzla Gelişim)
Sabri Saraç (GK Spor Kulübü)
İhsan Kümbetli (GK Spor Kulübü)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Muhammed Aktaş (Tuzla Gelişim)
Onat Kurtoğlu (GK Spor Kulübü)
Hamza Davulcu (GK Spor Kulübü)
M. Ali Küçük (Tuzla Gelişim)
Arda Dönertaş (Tuzla Gelişim)

U18 KATEGORİSİ

Boğaziçi Spor Kulübü: 31 – Acıbadem Basket: 46

Haftanın Takımı: Acıbadem Basket
Haftanın Oyuncusu: Tarık Aydın (Acıbadem Basket)
Haftanın Antrenörü: Can Sıtacı (Acıbadem Basket)

Haftanın En İyi Beşi

Tarık Aydın (Acıbadem Basket)
Doğan Sancaklı (Acıbadem Basket)
Mustafa Sayan (Boğaziçi Spor Kulübü)
Yusuf Ozgan (Boğaziçi Spor Kulübü)
Emir Efe İnan (Acıbadem Basket)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Emirhan Türkay (Boğaziçi Spor Kulübü)
Tuna Şenveli (Acıbadem Basket)
Muhammed Akkuş (Acıbadem Basket)
Ömer Bali (Acıbadem Basket)
Furkan Kızgındemir (Boğaziçi Spor Kulübü)

BÜYÜK ERKEKLER

Küçükyalı Gelişim: 74 – EMA SK: 75
Üsküdar Marmara: 56 – MÜHF-MED: 53

Haftanın Takımı: EMA SK
Haftanın Oyuncusu: Oğuzhan Nalbant (EMA SK)
Haftanın Antrenörü: Eren Sarıkaya (EMA SK)

Haftanın En İyi Beşi

Oğuzhan Nalbant (EMA SK)
Murat Tozlu (Üsküdar Marmara)
Barış Çanga (Küçükyalı Gelişim)
Ayhan Oruç (Küçükyalı Gelişim)
Baturay Anekli (EMA SK)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Mesut Tapşin (Üsküdar Marmara)
Eren Sarıkaya (EMA SK)
Irmak Türker (MÜHF – MED)
Ali Cenk Çapak (MÜHF – MED)
Batuhan Türkay (Üsküdar Marmara)

Sosyal Medya Adreslerimiz:

Start a Conversation

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir