MBL Marmara Basketbol Ligi’nde 9. Hafta Panoraması

Marmara Basketbol Ligi’nde 2019 – 2020 sezonu 9. hafta heyecanı geride kalırken izleyenler yine birbirinden önemli bireysel performanslara tanık oldu.

Sezonun 9. haftasında 14 – 20 Aralık 2019 tarihleri arasında 8 farklı yaş grubunda toplam 15 karşılaşma oynanırken çekişmeli maçlarla yine izleyenler salonlardan keyifli ayrıldı.

U9 KATEGORİSİ

İstanbulls: 20 – Turuncu: 16
İstanbul Marmara: 23 – Allstars İstanbul: 8
Parlayan Yıldızlar: 49 – İstanbul Karşıyaka: 3

Haftanın Takımı: Parlayan Yıldızlar
Haftanın Oyuncusu: Giray Deniz Çatay (Parlayan Yıldızlar)
Haftanın Antrenörü: Banu Özgür (Parlayan Yıldızlar)

Haftanın En İyi Beşi

Giray Deniz Çatay (Parlayan Yıldızlar)
Emir Özlük (İstanbulls)
Alp Cangül (Parlayan Yıldızlar)
Efe Gürleyendağ (İstanbul Marmara)
Bora Akkuzu (İstanbul Marmara)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

M. Çınar Özer (İstanbulls)
Kaya Sivrioğlu (İstanbul Marmara)
Ali Ketenci (Parlayan Yıldızlar)
Bade Gençer (İstanbulls)
Toprak Ata Zeytin (Parlayan Yıldızlar)

U10 KATEGORİSİ

Suadiye Spor: 88 – İstanbul Marmara: 13
Asya Kartalları: 31 – Kartal Marmara: 22

Haftanın Takımı: Suadiye Spor
Haftanın Oyuncusu: Murat Sağıroğlu (Suadiye Spor)
Haftanın Antrenörü: Soner Şahin (Suadiye Spor)

Haftanın En İyi Beşi

Kıvanç Karataş (Asya Kartalları)
Murat Sağıroğlu (Suadiye Spor)
Can Vural (Suadiye Spor)
Demir Ata Aksu (Asya Kartalları)
Eren Güngör (Suadiye Spor)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Kuzey İlham Gürsan (Asya Kartalları)
Mert Türkmen (Suadiye Spor)
Anıl Tuna Çolak (Asya Kartalları)
Kerem Görgülü (Suadiye Spor)
Arda Kılıç (Suadiye Spor)

U11 KATEGORİSİ

Üsküdar Marmara: 18 – Boğaziçi: 40
Asya Kartalları: 15 – Daçka Şerifali: 30
Suadiye Spor: 78 – Üsküdar Marmara (B): 10

Haftanın Takımı: Suadiye Spor
Haftanın Oyuncusu: Ege Kasapbaşoğlu (Boğaziçi)
Haftanın Antrenörü: Kerem Bulutoğlu (Suadiye Spor)

Haftanın En İyi Beşi

Derin Gürer (Suadiye Spor)
Ege Kasapbaşoğlu (Boğaziçi)
Enes Kadiroğlu (Daçka Şerifali)
Güney Kasapbaşoğlu (Boğaziçi)
Ömer Koç (Suadiye Spor)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Hamza Köseoğlu (Boğaziçi)
Okan Çelebi (Daçka Şerifali)
Toprak Dursun (Suadiye Spor)
Ahmet Alp Cengiz (Daçka Şerifali)
Ali Şengül (Suadiye Spor)

U12 KATEGORİSİ

Kadıköy Marmara: 12 – Boğaziçi: 50
Asya Kartalları: 32 – Girişim: 23

Haftanın Takımı: Boğaziçi
Haftanın Oyuncusu: Efe Polat (Boğaziçi)
Haftanın Antrenörü: Nevzat Urgancı (Boğaziçi)

Haftanın En İyi Beşi

Arda Ak (Boğaziçi)
Ahmet Faruk Eslemez (Asya Kartalları)
Efe Polat (Boğaziçi)
Bekir Arslan (Asya Kartalları)
Emir Güler (Boğaziçi)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Enes Alperen Küçükarslan (Asya Kartalları)
Burak Acarer (Girişim)
Can Bilge (Asya Kartalları)
Abdülrahim Şahiner (Boğaziçi)
Kerem Küçük (Boğaziçi)

U13 KATEGORİSİ

Daçka Şerifali: 31 – İstanbul Anadolu Gençlik: 33

Haftanın Takımı: İstanbul Anadolu Gençlik
Haftanın Oyuncusu: Ömer Arslan (İstanbul Anadolu Gençlik)
Haftanın Antrenörü: Yiğit Yantra (İstanbul Anadolu Gençlik)

Haftanın En İyi Beşi

Umut Ege Kaya (İstanbul Anadolu Gençlik)
Arda Kotan (İstanbul Anadolu Gençlik)
Mert Dilber (Daçka Şerifali)
Ömer Arslan (İstanbul Anadolu Gençlik)
Kartal Coşkun (Daçka Şerifali)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Hamza Dinçdal (Daçka Şerifali)
Murat Emir Güney (İstanbul Anadolu Gençlik)
Ömer Faruk Şen (Daçka Şerifali)
Efe Yılmaz (İstanbul Anadolu Gençlik)
Emre Taşlıçukur (Daçka Şerifali)

U14 KATEGORİSİ

Kadıköy Marmara: 27 – Parlayan Yıldızlar: 107

Haftanın Takımı: Parlayan Yıldızlar
Haftanın Oyuncusu: Berk Yüksel (Parlayan Yıldızlar)
Haftanın Antrenörü: Ümit Dahar (Parlayan Yıldızlar)

Haftanın En İyi Beşi

Fehmi Poyraz Mizan (Parlayan Yıldızlar)
Berk Yüksel (Parlayan Yıldızlar)
M. Emir Erdoğan (Kadıköy Marmara)
Alper Baytaz (Parlayan Yıldızlar)
Muhammer Efe Burkaç (Kadıköy Marmara)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Arda Değirmenci (Parlayan Yıldızlar)
Asya Şahin (Kadıköy Marmara)
Ali Günay (Parlayan Yıldızlar)
Emir Gündemir (Parlayan Yıldızlar)
Elif Sağ (Kadıköy Marmara)

U16 KATEGORİSİ

CSKA Kadıköy: 30 – Boğaziçi: 65
Suadiye Basketbol: 75 – Acıbadem: 41

Haftanın Takımı: Suadiye Basketbol
Haftanın Oyuncusu: Yiğit Uçar (Boğaziçi)
Haftanın Antrenörü: Serkan Çift (Suadiye Basketbol)

Haftanın En İyi Beşi

Kerem Cömert (Boğaziçi)
Çağan Işın (Suadiye Basketbol)
Yiğit Uçar (Boğaziçi)
Ege Elevit (Suadiye Basketbol)
K. Ege Öztüre (Suadiye Basketbol)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Yiğit Kendi (Boğaziçi)
İrfan Tuna Coşar (Suadiye Basketbol)
Samet Berk Candan (Boğaziçi)
Eren Kavak (Suadiye Basketbol)
Eymen Haydaroğlu (Suadiye Basketbol)

U14 – W KATEGORİSİ

Karşıyaka Gelişim: 21 – Heybeliada Cesaret Derneği: 91

Haftanın Takımı: Heybeliada Cesaret Derneği
Haftanın Oyuncusu: Selvi Doğan (Heybeliada Cesaret Derneği)
Haftanın Antrenörü: Ali Apak (Heybeliada Cesaret Derneği)

Haftanın En İyi Beşi

Sema Doğan (Heybeliada Cesaret Derneği)
Gülnur Yeter (Karşıyaka Gelişim)
Selvi Doğan (Heybeliada Cesaret Derneği)
Zehra Er (Karşıyaka Gelişim)
Gamze Dinç (Heybeliada Cesaret Derneği)

Haftanın En İyi İkinci Beşi

Damla Cinkiş (Karşıyaka Gelişim)
Mercan Çelik (Heybeliada Cesaret Derneği)
Gamze Naz Samsun (Karşıyaka Gelişim)
Deniz Küçük (Heybeliada Cesaret Derneği)
Hilal Uygur (Heybeliada Cesaret Derneği)

 

 

Sosyal Medya Adreslerimiz:

Start a Conversation

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir