2016-2017 Sezonu Play-Off ve Sıralama

U9 KATEGORİSİ

STATÜ

  • 7. takım sezonu kapatır. (Özü Spor Okulları)
  • 5. ve 6. takım sıralama maçı oynar.
  • İlk dört takım 1-4 ve 2-3 şeklinde olmak üzere eşleşir. Tek maçlı eleme sistemine göre kazananlar ve kaybedenler karşılaştıktan sonra sıralama belirlenir.

EŞLEŞMELER

1. MAÇ Dev Ataşehir (1) 42 – 17 İstanbul Marmara (4)
2. MAÇ Kartal Marmara (2) 26 – 13 Allstars İstanbul (3)
5.LİK Üsküdar Marmara (5) 19 – 10 Pınar Karşıyaka İstanbul (6)
3.LÜK İstanbul Marmara 29 – 22 Allstars İstanbul
FİNAL Dev Ataşehir 28 – 15 Kartal Marmara

U9 SIRALAMA

1- Dev Ataşehir 
2- Kartal Marmara
3- İstanbul Marmara
4- Allstars İstanbul
5- Üsküdar Marmara
6- Pınar Karşıyaka İstanbul
7- Özü Spor Okulları

U10 KATEGORİSİ

STATÜ VE EŞLEŞMELER

  • Her iki grubun ilk dört sırasında yer alan takımlar çapraz eşleşme olacak şekilde play-off oynama hakkı kazanır. (B1 – D4, B2 – D3, B3 – D2, B4 – D1)
  • Her iki grubun son iki sırasında yer alan takımlar çapraz eşleşme olacak şekilde play-out oynama hakkı kazanır.

EŞLEŞMELER

1 Dinamo (B1) 25 – 14  Kartal Marmara (D4) 3 Kartal Akademi (D1) 18 – 10 Kadıköy Halk Eğitim (B4)
2 Özü Spor Okulları (B2) 20 – 14 Küçükyalı Gelişim (D3) 4 Asya Kartalları (D2) 44 – 39 Üsküdar Marmara (B3)
5 Allstars İstanbul Beyaz (B5) 24 – 8 Allstars İstanbul Lacivert (D6) 6 Karşıyaka (D5) 7 – 16 İstanbul Marmara (B6) 9 – 12 KL
7 Kartal Marmara 19 – 30 Üsküdar Marmara 8 Küçükyalı Gelişim 11 – 22 Kadıköy Halk Eğitim 5 – 8 KL
9 – 10 KL Allstars İstanbul Lacivert 15 – 45 İstanbul Marmara 11 – 12 KL Allstars İstanbul Beyaz 14 – 7 Karşıyaka
7 – 8 KL Kartal Marmara 29 – 21 Küçükyalı Gelişim 5 – 6 KL Üsküdar Marmara 14 – 9 Kadıköy Halk Eğitim
YF – 1 Dinamo 17 – 25 Asya Kartalları YF – 2 Özü Spor Okulları 10 – 32 Kartal Akademi
3.LÜK Dinamo 23 – 11 Özü Spor Okulları FİNAL Asya Kartalları 27 – 34 Kartal Akademi

U10 SIRALAMA

1- Kartal Akademi
2- Asya Kartalları
3- Dinamo
4- Özü Spor Okulları
5- Üsküdar Marmara
6- Kadıköy Halk Eğitim
7- Kartal Marmara
8- Küçükyalı Gelişim
9- İstanbul Marmara
10- Allstars İstanbul Lacivert
11- Allstars İstanbul Beyaz
12- Karşıyaka

U11 KATEGORİSİ

STATÜ

  • Her iki grupta 8. olan takım sezonu tamamlar. (İstanbul Marmara Beyaz)
  • Her iki grubun ilk dört sırasında yer alan takımlar çapraz eşleşme olacak şekilde play-off oynama hakkı kazanır. (B1 – D4, B2 – D3, B3 – D2, B4 – D1)
  • Her iki grubun son iki sırasında yer alan takımlar çapraz eşleşme olacak şekilde play-out oynama hakkı kazanır.
  • 13-14 Sıralama Maçı: Dev Ataşehir – Odeabank

EŞLEŞMELER

1 Üsküdar Marmara (B1) 38 – 26 Özü Spor Okulları (D4) 3 Asya Kartalları Beyaz (D1) 44 – 27 İstanbul Marmara (B4)
2 Dinamo (B2) 21 – 26 Kartal Akademi (D3) 4 Kartal Marmara (D2) 30 – 32 Geleceğin Yıldızları (B3)
5 Asya Kartalları Siyah (B5) 20 – 10 Karşıyaka (D6) 6 İstanbul Anadolu (D5) 31 – 9 Elit Akademi (B6) 9 – 12 KL
7 Özü Spor Okulları 31 – 29 Kartal Marmara 8 Dinamo 30 – 19 İstanbul Marmara 5 – 8 KL
9 – 10 KL Asya Kartalları Siyah 23 – 36 İstanbul Anadolu GSK 11 – 12 KL Karşıyaka 10 – 20 Elit Akademi
7 – 8 KL Kartal Marmara 26 – 18 İstanbul Marmara 5 – 6 KL Özü Spor Okulları 27 – 43 Dinamo
YF – 1 Üsküdar Marmara 26 – 16 Geleceğin Yıldızları YF – 2 Asya Kartalları Beyaz 43 – 23 Kartal Akademi
3.LÜK Geleceğin Yıldızları  20 – 29 Kartal Akademi FİNAL Üsküdar Marmara 48 – 42 Asya Kartalları Beyaz

U11 SIRALAMA

1- Üsküdar Marmara
2- Asya Kartalları Beyaz
3- Kartal Akademi
4- Geleceğin Yıldızları
5- Dinamo
6- Özü Spor Okulları
7- Kartal Marmara
8- İstanbul Marmara
9- İstanbul Anadolu GSK
10- Asya Kartalları Siyah
11- Elit Akademi
12- Pınar Karşıyaka İstanbul

U12 KATEGORİSİ

STATÜ

  • Batı Grubu’nu 7. sırada bitiren takım sezonu tamamlar.
  • Her iki grubun ilk dört sırasında yer alan takımlar çapraz eşleşme olacak şekilde play-off oynama hakkı kazanır. (B1 – D4, B2 – D3, B3 – D2, B4 – D1)
  • Her iki grubun son iki sırasında yer alan takımlar çapraz eşleşme olacak şekilde play-out oynama hakkı kazanır.

EŞLEŞMELER

1 Üsküdar Marmara (B1) 39 – 25 İstanbul Anadolu (D4) 3 Kartal Akademi (D1) 28 – 14 Dinamo (B4)
2 İstanbul Marmara (B2) 37 – 25 Kartal Marmara (D3) 4 Asya Kartalları (D2) 32 – 41 Allstars İstanbul (B3)
5 Elit Akademi (B5) 20 – 32 Küçükyalı Gelişim (D6) 6 Karşıyaka (D5) 26 – 15 Kadıköy Halk Eğitim (B6) 9 – 12 KL
7 İstanbul Anadolu 20 – 42 Asya Kartalları 8 Kartal Marmara 44 – 28 Dinamo 5 – 8 KL
9 – 10 KL Küçükyalı Gelişim 45 – 33 Karşıyaka 11 – 12 KL Elit Akademi 13 – 16 Kadıköy Halk Eğitim
7 – 8 KL İstanbul Anadolu 37 – 28 Dinamo 5 – 6 KL Asya Kartalları 48 – 34 Kartal Marmara
YF – 1 Üsküdar Marmara 41 – 46 Allstars İstanbul YF – 2 İstanbul Marmara 24 – 45  Kartal Akademi
3.LÜK Üsküdar Marmara 39 – 37 İstanbul Marmara FİNAL Allstars İstanbul 25 – 35 Kartal Akademi

U12 SIRALAMA

1- Kartal Akademi
2- Allstars İstanbul
3- Üsküdar Marmara
4- İstanbul Marmara
5- Asya Kartalları
6- Kartal Marmara
7- İstanbul Anadolu GSK
8- Dinamo
9- Küçükyalı Gelişim
10- Karşıyaka
11- Kadıköy Halk Eğitim
12- Elit Akademi

U13 KATEGORİSİ

STATÜ

  • Grubu 9. sırada tamamlayan takım sezonu tamamlar. (Kadıköy Halk Eğitim Merkezi)
  • Grubun ilk dört sırasında (1-4) yer alan takımlar play-off oynama hakkı kazanır.
  • Grubun geri kalan dört takımı (5-8) ise sıralama maçları oynayacaktır.

EŞLEŞMELER

1 İstanbul Marmara (1) 39 – 30 Kartal Akademi (4) 2 Üsküdar Marmara (2) 45 – 34 Pınar Karşıyaka İstanbul (3)
3 Dinamo (5) 19 – 26 Boğaziçi Kartalları (8) 4 İstanbul Anadolu GSK (6) 34 – 41 İstanbul Marmara Beyaz (7)
7.LİK Dinamo 32 – 23 İstanbul Anadolu GSK 5.LİK Boğaziçi Kartalları 35 – 41 İstanbul Marmara Beyaz
3.LÜK Kartal Akademi 35 – 34 Pınar Karşıyaka İst. FİNAL İstanbul Marmara 44 – 24 Üsküdar Marmara

U13 SIRALAMA

1- İstanbul Marmara
2- Üsküdar Marmara
3- Kartal Akademi
4- Pınar Karşıyaka İstanbul
5- İstanbul Marmara Beyaz
6- Boğaziçi Kartalları
7- Dinamo
8- İstanbul Anadolu GSK
9- Kadıköy Halk Eğitim

U14 KATEGORİSİ

STATÜ

  • Her iki grubun ilk dört sırasında yer alan takımlar çapraz eşleşme olacak şekilde play-off oynama hakkı kazanır. (B1 – D4, B2 – D3, B3 – D2, B4 – D1)
  • Her iki grubun son iki sırasında yer alan takımlar ise tek devreli lig usulüne göre karşılaşacakları sıralama grubunu oluşturur.

EŞLEŞMELER

1 İstanbul Marmara (B1) 49 – 40 Küçükyalı Gelişim (D4) 3 Asya Kartalları (D1) 55 – 27 Dev Ataşehir (B4)
2 Elit Akademi (B2) 10 – 20 Pınar Karşıyaka İstanbul (D3) 4 İstanbul Anadolu GSK (D2) 43 – 19 Üsküdar Marmara (B3)
7 Küçükyalı Gelişim 29 – 28 Üsküdar Marmara 8 Elit Akademi 34 – 13 Dev Ataşehir 5 – 8 KL
7 – 8 KL Üsküdar Marmara Dev Ataşehir 5 – 6 KL Küçükyalı Gelişim 48 – 31 Elit Akademi
YF – 1 İstanbul Marmara 45 – 35 İstanbul Anadolu YF – 2 Pınar Karşıyaka İstanbul 32 – 41 Asya Kartalları
3. LÜK İstanbul Anadolu 46 – 42 Pınar Karşıyaka İstanbul FİNAL İstanbul Marmara 35 – 47 Asya Kartalları

SIRALAMA GRUBU

Genç İstanbulgücü (Batı Grubu Beşincisi)
Kartal Marmara (Doğu Grubu Beşincisi)
Kartal Akademi (Doğu Grubu Altıncısı)

MBL U14 SIRALAMA GRUBU (9-11) PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

U14 SIRALAMA

1- Asya Kartalları
2- İstanbul Marmara
3- İstanbul Anadolu GSK
4- Pınar Karşıyaka İstanbul
5- Küçükyalı Gelişim
6- Elit Akademi
7- Dev Ataşehir
8- Üsküdar Marmara
9- Kartal Marmara
10- Kartal Akademi
11- Genç İstanbulgücü

 U16 KATEGORİSİ

STATÜ

  • Her iki grubun ilk dört sırasında yer alan takımlar çapraz eşleşme olacak şekilde play-off oynama hakkı kazanır. (B1 – D4, B2 – D3, B3 – D4, B4 – D1)
  • Her iki grubun son iki sırasında yer alan takımlar ise tek devreli lig usulüne göre karşılaşacakları play-out grubunu oluşturur.

PLAY-OFF EŞLEMELERİ

1 Geleceğin Yıldızları (B1) 38 – 21 Kartal Marmara (D4) 3 Pınar Karşıyaka İstanbul (D1) 47 – 36 Genç İstanbulgücü (B4)
2 İstanbul Marmara (B2) 35 – 37 Kartal Akademi (D3) 4 Asya Kartalları (D2) 61 – 48 Elit Akademi (B3)
7 Elit Akademi 27 – 54  Kartal Marmara 8 İstanbul Marmara 43 – 31 Genç İstanbulgücü 5 – 8 KL
7 – 8 KL Elit Akademi 21 – 36 Genç İstanbulgücü 5 – 6 KL Kartal Marmara 36 – 44 İstanbul Marmara
YF – 1 Geleceğin Yıldızları 46 – 47 Asya Kartalları YF – 2 Pınar Karşıyaka İstanbul 57 – 52 Kartal Akademi
3.LÜK Geleceğin Yıldızları 30 – 36 Kartal Akademi FİNAL Asya Kartalları 43 – 39 Pınar Karşıyaka İstanbul

SIRALAMA GRUBU

Acarlar (Batı Grubu Beşincisi)
Anadolu Ay Yıldız 2013 (Doğu Grubu Beşincisi)
Üsküdar Marmara (Doğu Grubu Altıncısı)

MBL U16 SIRALAMA GRUBU (9-11) PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

U16 SIRALAMA

1- Asya Kartalları
2- Pınar Karşıyaka İstanbul
3- Kartal Akademi
4- Geleceğin Yıldızları
5- İstanbul Marmara
6- Kartal Marmara
7- Genç İstanbulgücü
8- Elit Akademi
9- Üsküdar Marmara
10- Acarlar
11- Anadolu Ay Yıldız 2013

U18 KATEGORİSİ

STATÜ

  • Grubu 7. sırada bitiren takım sezonu tamamlar. (Üsküdar Marmara)
  • Grubun ilk dört sırasında (1-4) yer alan takımlar play-off oynama hakkı kazanır. (1 – 4, 2 – 3,)
  • Grubu 5. ve 6. sırada bitiren takımlar ise sıralama maçı oynarlar.

EŞLEŞMELER

1. MAÇ Karşıyaka (1) 41 – 31 Acarlar (4)
2. MAÇ Anadolu Ay Yıldız 2013 (2) 60 – 64 İstanbul Marmara (3)
5.LİK Kartal Marmara (5) 37 – 25 Kartal Akademi (6)
3.LÜK Acarlar 46 – 53 Anadolu Ay Yıldız 2013
FİNAL Karşıyaka 44 – 45 İstanbul Marmara

U18 SIRALAMA

1- İstanbul Marmara
2- Pınar Karşıyaka İstanbul
3- Anadolu Ay Yıldız 2013
4- Acarlar
5- Kartal Marmara
6- Kartal Akademi
7- Üsküdar Marmara

U18 – W KATEGORİSİ

STATÜ

  • Grubu 7. sırada bitiren takım sezonu tamamlar. (İstanbul Marmara Beyaz)
  • Grubun ilk dört sırasında (1-4) yer alan takımlar play-off oynama hakkı kazanır. (1 – 4, 2 – 3,)
  • Grubu 5. ve 6. sırada bitiren takımlar ise sıralama maçı oynarlar.

EŞLEŞMELER

1. MAÇ Allstars İstanbul (1) 79 – 35 İstanbul Marmara Bordo (4)
2. MAÇ  Dinamo (2) 35 – 32  Heybeliada Cesaret Derneği (3)
5.LİK Üsküdar Marmara (5) 32 – 43 İstanbul Anadolu GSK (6)
3.LÜK Heybeliada Cesaret Derneği 38 – 24 İstanbul Marmara Bordo
FİNAL Allstars İstanbul 43 – 9 Dinamo

U18-W SIRALAMA

1- Allstars İstanbul
2- Dinamo
3- Heybeliada Cesaret Derneği
4- İstanbul Marmara Bordo
5- İstanbul Anadolu GSK
6- Üsküdar Marmara
7- İstanbul Marmara Beyaz