BEKİR ARSLAN

Doğum Yılı
2008
Geçerli Takım
Asya Kartalları
Geçmiş Takımlar
Asya Kartalları, Asya Kartalları Beyaz, Asya Kartalları Kırmızı, Asya Kartalları Siyah
Müsabakalar
MBL U 10, MBL U 11, MBL U 12
Sezonlar
2016-2017, 2017-2018, 2018-2019, 2019-2020

MBL U 10

SezonTakımSayıOynadığı MaçSayı Ortalaması
2016-2017Asya Kartalları080.0
2017-2018Asya Kartalları Beyaz1071.4
2018-2019Asya Kartalları414.0
Toplam-14165.4

MBL U 11

SezonTakımSayıOynadığı MaçSayı Ortalaması
2017-2018Asya Kartalları Siyah1191.2
2018-2019Asya Kartalları Kırmızı212.0
Toplam-13103.2

MBL U 12

SezonTakımSayıOynadığı MaçSayı Ortalaması
Toplam-

Tüm Kariyer

SezonSayıOynadığı MaçSayı Ortalaması
2016-2017080.0
2017-201821161.3
2018-2019623.0
Toplam27264.3

Sonuçlar

46 - 48
MBL U12 (B) GR
2019-2020
Mehmet Salih Bal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

SUADİYE SPOR - ASYA KARTALLARI

35 - 26
MBL U12 (B) GR
2019-2020
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - İSTANBUL MARMARA

53 - 46
MBL U12 (B) GR
2019-2020
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

32 - 23
MBL U12 (B) GR
2019-2020
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - GİRİŞİM SK

39 - 52
MBL U12 (B) GR
2019-2020
Şehit Burhan Öner Spor Kompleksi

YEDİTEPE BASKETBOL - ASYA KARTALLARI

24 - 27
MBL U10 KATEGORİSİ 11-12 SIRALAMA
2018-2019
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - ASYA KARTALLARI KIRMIZI

19 - 24
MBL U11 KATEGORİSİ 9-12 SIRALAMA
2018-2019
Şükrü Bayrakçı Ortaokulu Spor Salonu

ASYA KARTALLARI KIRMIZI - TURUNCU SK

43 - 17
MBL U10 ÜÇÜNCÜLÜK
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI BEYAZ - DEV ATAŞEHİR

12 - 39
MBL U11 KATEGORİSİ 9-10 SIRALAMA
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK - ASYA KARTALLARI SİYAH

23 - 31
MBL U10 YARI FİNAL
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI BEYAZ - KADIKÖY HALK EĞİTİM

39 - 16
MBL U11 KATEGORİSİ 9-12 SIRALAMA
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI SİYAH - BOĞAZİÇİ KARTALLARI

51 - 25
MBL U10 ÇEYREK FİNAL
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI BEYAZ - ÜSKÜDAR MARMARA

27 - 37
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - ÜSKÜDAR MARMARA

35 - 22
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI SİYAH - İSTANBUL MARMARA

22 - 42
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Şükrü Bayrakçı Ortaokulu Spor Salonu

ASYA KARTALLARI - İSTANBUL KARŞIYAKA

36 - 18
MBL U10 DOĞU GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - İSTANBUL MARMARA BEYAZ

22 - 20
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI SİYAH - KADIKÖY HALK EĞİTİM

9 - 30
MBL U10 DOĞU GRUBU
2017-2018
Kartal Anadolu Lisesi

BOĞAZİÇİ KARTALLARI - ASYA KARTALLARI KIRMIZI

27 - 23
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GSK - ASYA KARTALLARI SİYAH

51 - 29
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Batı Ataşehir Emlak Konut Kız Ortaokulu

DEV ATAŞEHİR - ASYA KARTALLARI SİYAH

24 - 12
MBL U10 DOĞU GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI KIRMIZI - KARTAL MARMARA

14 - 23
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - ASYA KARTALLARI SİYAH

28 - 11
MBL U10 DOĞU GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI KIRMIZI - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

34 - 27
MBL U10 FİNAL
2016-2017
Kartal Endüstri Meslek Lisesi

KARTAL AKADEMİ - ASYA KARTALLARI

17 - 25
MBL U10 YARI FİNAL
2016-2017
Kadıköy Anadolu Lisesi

DİNAMO - ASYA KARTALLARI

44 - 39
MBL U10 ÇEYREK FİNAL
2016-2017
Şükrü Bayrakçı Ortaokulu Spor Salonu

ASYA KARTALLARI - ÜSKÜDAR MARMARA

39 - 60
MBL U10 DOĞU GRUBU
2016-2017
Vali Erol Çakır Çok Programlı Lisesi

ALLSTARS İSTANBUL LACİVERT - ASYA KARTALLARI

3 - 24
MBL U10 DOĞU GRUBU
2016-2017
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - ASYA KARTALLARI

20 - 24
MBL U10 DOĞU GRUBU
2016-2017
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - ASYA KARTALLARI

14 - 15
MBL U10 DOĞU GRUBU
2016-2017
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

KARŞIYAKA - ASYA KARTALLARI

27 - 29
MBL U10 DOĞU GRUBU
2016-2017
Kutlu Aktaş İlköğretim Okulu

ASYA KARTALLARI - KARTAL AKADEMİ

Sosyal Medya Adreslerimiz: