DENİZ DİNÇ

Geçerli Takım
Geleceğin Yıldızları
Geçmiş Takımlar
Geleceğin Yıldızları
Müsabakalar
MBL U 11, MBL U 12
Sezonlar
2016-2017, 2017-2018, 2018-2019

MBL U 11

SezonTakımSayıOynadığı MaçSayı Ortalaması
2016-2017Geleceğin Yıldızları680.8
2017-2018Geleceğin Yıldızları2492.7
Toplam-30173.5

MBL U 12

SezonTakımSayıOynadığı MaçSayı Ortalaması
Toplam-

Tüm Kariyer

SezonSayıOynadığı MaçSayı Ortalaması
2016-2017680.8
2017-20182492.7
Toplam30173.5

Sonuçlar

38 - 20
MBL U12 KATEGORİSİ ÜÇÜNCÜLÜK
2018-2019
Faik Somer Spor Lisesi

İSTANBULLS - GELECEĞİN YILDIZLARI

50 - 30
MBL U12 KATEGORİSİ YARI FİNAL
2018-2019
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - GELECEĞİN YILDIZLARI

20 - 38
MBL U12 KATEGORİSİ ÇEYREK FİNAL
2018-2019
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - GELECEĞİN YILDIZLARI

61 - 37
MBL U12 BATI GRUBU
2018-2019
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - GELECEĞİN YILDIZLARI

29 - 57
MBL U12 BATI GRUBU
2018-2019
Kadıköy Halk Eğitim

KADIKÖY HALK EĞİTİM - GELECEĞİN YILDIZLARI

41 - 51
MBL U12 BATI GRUBU
2018-2019
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - İSTANBULLS

19 - 44
MBL U12 BATI GRUBU
2018-2019
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

SUADİYE SPOR - GELECEĞİN YILDIZLARI

36 - 31
MBL U12 BATI GRUBU
2018-2019
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - İSTANBUL MARMARA

21 - 32
MBL U11 KATEGORİSİ ÜÇÜNCÜLÜK
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI BEYAZ - GELECEĞİN YILDIZLARI

32 - 21
MBL U11 KATEGORİSİ YARI FİNAL
2017-2018
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - GELECEĞİN YILDIZLARI

38 - 20
MBL U11 KATEGORİSİ ÇEYREK FİNAL
2017-2018
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - KADIKÖY HALK EĞİTİM

28 - 47
MBL U11 DOĞU GRUBU
2017-2018
Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi

PENDİKGÜCÜ - GELECEĞİN YILDIZLARI

20 - 43
MBL U11 DOĞU GRUBU
2017-2018
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - GELECEĞİN YILDIZLARI

54 - 14
MBL U11 DOĞU GRUBU
2017-2018
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - BOĞAZİÇİ KARTALLARI

30 - 34
MBL U11 DOĞU GRUBU
2017-2018
E.C.A ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ

2014 MALTEPE - GELECEĞİN YILDIZLARI

37 - 13
MBL U11 DOĞU GRUBU
2017-2018
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - KARTAL KARŞIYAKA

29 - 28
MBL U11 DOĞU GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - GELECEĞİN YILDIZLARI

26 - 16
MBL U11 KATEGORİSİ YARI FİNAL
2016-2017
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - GELECEĞİN YILDIZLARI

30 - 32
MBL U11 KATEGORİSİ ÇEYREK FİNAL
2016-2017
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - GELECEĞİN YILDIZLARI

40 - 19
MBL U11 BATI GRUBU
2016-2017
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - GELECEĞİN YILDIZLARI

34 - 28
MBL U11 BATI GRUBU
2016-2017
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - İSTANBUL MARMARA

27 - 22
MBL U11 BATI GRUBU
2016-2017
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - ODEABANK

17 - 31
MBL U11 BATI GRUBU
2016-2017
Henza Akın Çolakoğlu A.İ.H Lisesi

ELİT AKADEMİ - GELECEĞİN YILDIZLARI

21 - 19
MBL U11 BATI GRUBU
2016-2017
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - İSTANBUL MARMARA BEYAZ

14 - 30
MBL U11 BATI GRUBU
2016-2017
Kutlu Aktaş İlköğretim Okulu

ASYA KARTALLARI SİYAH - GELECEĞİN YILDIZLARI

Sosyal Medya Adreslerimiz: