MEHMET KAĞAN ŞAHİN

Geçerli Takım
İstanbul Anadolu GSK
Geçmiş Takımlar
İstanbul Anadolu GSK, İstanbul Anadolu GSK, İstanbul Anadolu Gençlik Siyah, İstanbul Anadolu GSK Turkuaz
Müsabakalar
MBL U 11, MBL U 12, MBL U 13
Sezonlar
2017-2018, 2018-2019, 2019-2020

MBL U 11

SezonTakımSayıOynadığı MaçSayı Ortalaması
2017-2018İstanbul Anadolu GSK1452.8
Toplam-1452.8

MBL U 12

SezonTakımSayıOynadığı MaçSayı Ortalaması
2017-2018İstanbul Anadolu GSK Turkuaz871.1
Toplam-871.1

MBL U 13

SezonTakımSayıOynadığı MaçSayı Ortalaması
Toplam-

Tüm Kariyer

SezonSayıOynadığı MaçSayı Ortalaması
2017-201822121.8
2018-20194685.8
Toplam68207.6

Sonuçlar

58 - 52
MBL U13 GRUBU
2019-2020
Mehmet Salih Bal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

SUADİYE BASKETBOL - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

55 - 53
MBL U13 GRUBU
2019-2020
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

50 - 26
MBL U13 GRUBU
2019-2020
Maltepe Fen Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK - ÜSKÜDAR MARMARA

31 - 33
MBL U13 GRUBU
2019-2020
TEV Uğuz Tarık Demirağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

DAÇKA ŞERİFALİ GSK - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

30 - 56
MBL U13 GRUBU
2019-2020
Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu İ.H.L.

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - İSTANBUL ANADOLU GSK

55 - 37
MBL U13 GRUBU
2019-2020
Maltepe Fen Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GSK - SUADİYE SPOR

47 - 29
MBL U12 KATEGORİSİ 5-8 SIRALAMA
2018-2019
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - İSTANBUL ANADOLU GSK

42 - 30
MBL U12 KATEGORİSİ ÇEYREK FİNAL
2018-2019
Üsküdar Lisesi

ÜSKÜDAR MARMARA - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

45 - 19
MBL U12 DOĞU GRUBU
2018-2019
Maltepe Fen Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GSK - KARTAL MARMARA

26 - 36
MBL U12 DOĞU GRUBU
2018-2019
Maltepe Fen Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GSK - KARTAL KARŞIYAKA

31 - 37
MBL U12 DOĞU GRUBU
2018-2019
Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu İ.H.L.

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - İSTANBUL ANADOLU GSK

39 - 22
MBL U12 DOĞU GRUBU
2018-2019
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

34 - 20
MBL U12 DOĞU GRUBU
2018-2019
Maltepe Fen Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GSK - PENDİKGÜCÜ

42 - 22
MBL U12 DOĞU GRUBU
2018-2019
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

38 - 25
MBL U12 SIRALAMA (13-16)
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GSK TURKUAZ - İSTANBUL MARMARA BEYAZ

12 - 39
MBL U11 KATEGORİSİ 9-10 SIRALAMA
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK - ASYA KARTALLARI SİYAH

27 - 19
MBL U11 KATEGORİSİ 9-12 SIRALAMA
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK - KARTAL MARMARA

42 - 11
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

43 - 29
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI SİYAH - İSTANBUL ANADOLU GSK TURKUAZ

41 - 24
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK TURKUAZ

26 - 12
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018

ADRES İSTANBUL - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

66 - 24
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Batı Ataşehir Emlak Konut Kız Ortaokulu

DEV ATAŞEHİR - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK

47 - 30
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BORDO - İSTANBUL ANADOLU GSK

27 - 23
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GSK - ASYA KARTALLARI SİYAH

24 - 7
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK TURKUAZ

26 - 47
MBL U12 BATI GRUBU
2017-2018
Maltepe Anadolu Lisesi

İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK TURKUAZ - CSKA ACIBADEM

Sosyal Medya Adreslerimiz: