YUSUF ÖMER EŞSİZ

Doğum Yılı
2009
Geçerli Takım
İstanbul Marmara
Geçmiş Takımlar
İstanbul Marmara, İstanbul Marmara, İstanbul Marmara Bordo
Müsabakalar
MBL U 10, MBL U 11, MBL U 12, MBL U 9 GRUBU
Sezonlar
2016-2017, 2017-2018, 2019-2020

MBL U 10

SezonTakımSayıOynadığı MaçSayı Ortalaması
2017-2018İstanbul Marmara Bordo260.3
Toplam-260.3

MBL U 11

SezonTakımSayıOynadığı MaçSayı Ortalaması
2017-2018İstanbul Marmara020.0
Toplam-020

MBL U 12

SezonTakımSayıOynadığı MaçSayı Ortalaması
Toplam-

MBL U 9 GRUBU

SezonTakımSayıOynadığı MaçSayı Ortalaması
2016-2017İstanbul Marmara040.0
Toplam-040

Tüm Kariyer

SezonSayıOynadığı MaçSayı Ortalaması
2016-2017050.0
2017-2018280.3
Toplam2130.3

Sonuçlar

16 - 38
MBL U12 (B) GR
2019-2020
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA SK - GİRİŞİM SK

35 - 26
MBL U12 (B) GR
2019-2020
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - İSTANBUL MARMARA

27 - 29
MBL U12 (B) GR
2019-2020
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - YEDİTEPE BASKETBOL

49 - 11
MBL U12 (B) GR
2019-2020
Mehmet Salih Bal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

SUADİYE SPOR - İSTANBUL MARMARA

52 - 39
MBL U11 KATEGORİSİ FİNAL
2018-2019
Atatürk Fen Lisesi

GELECEĞİN YILDIZLARI - İSTANBUL MARMARA

28 - 33
MBL U11 KATEGORİSİ YARI FİNAL
2018-2019
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - İSTANBUL MARMARA

43 - 14
MBL U11 KATEGORİSİ ÇEYREK FİNAL
2018-2019
Kadir Has Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - PENDİKGÜCÜ

29 - 23
MBL U11 BATI GRUBU
2018-2019
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - İSTANBULLS

25 - 17
MBL U11 BATI GRUBU
2018-2019
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - KADIKÖY HALK EĞİTİM

36 - 22
MBL U11 BATI GRUBU
2018-2019
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - TURUNCU

30 - 31
MBL U10 FİNAL
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BORDO - KADIKÖY HALK EĞİTİM

27 - 18
MBL U10 YARI FİNAL
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BORDO - DEV ATAŞEHİR

25 - 11
MBL U10 ÇEYREK FİNAL
2017-2018
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA BORDO - BOĞAZİÇİ KARTALLARI

0 - 20
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

KÜÇÜKYALI GELİŞİM - İSTANBUL MARMARA

7 - 36
MBL U10 BATI GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - İSTANBUL MARMARA BORDO

39 - 20
MBL U11 BATI GRUBU
2017-2018
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

İSTANBUL KARŞIYAKA - İSTANBUL MARMARA

22 - 32
MBL U10 BATI GRUBU
2017-2018
Yakacık Meslek Lisesi

ASYA KARTALLARI - İSTANBUL MARMARA BORDO

21 - 22
MBL U10 BATI GRUBU
2017-2018
Kadıköy Halk Eğitim

KADIKÖY HALK EĞİTİM - İSTANBUL MARMARA BORDO

42 - 17
MBL U9 YARI FİNAL
2016-2017
Batı Ataşehir Emlak Konut Kız İ.H.L.

DEV ATAŞEHİR - İSTANBUL MARMARA

17 - 13
MBL U 9 GRUBU
2016-2017
Burak Bora Anadolu Lisesi

KARTAL MARMARA - İSTANBUL MARMARA

11 - 14
MBL U 9 GRUBU
2016-2017
Mediha Engizer Mesleki Anadolu Lisesi

KARŞIYAKA - İSTANBUL MARMARA

9 - 23
MBL U 9 GRUBU
2016-2017
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

İSTANBUL MARMARA - DEV ATAŞEHİR

6 - 12
MBL U 9 GRUBU
2016-2017

ÜSKÜDAR MARMARA - İSTANBUL MARMARA

Sosyal Medya Adreslerimiz: