U11 Kategorisinde Şampiyon Geleceğin Yıldızları

Marmara Basketbol Ligi U11 Kategorisinde 2018 – 2019 sezonu büyük bir heyecana sahne olurken şampiyonluğa ulaşan taraf Geleceğin Yıldızları oldu.

Doğu ve Batı olmak üzere iki grupta başlayan sezonda Batı Grubu’nu 6 galibiyet 1 yenilgi ile ilk sırada tamamlayan Geleceğin Yıldızları çeyrek finalde İstanbul Anadolu GSK engelini aştı. Yarı finalde İstanbulls’u mağlup eden Geleceğin Yıldızları finalde İstanbul Marmara’yı yenerek şampiyonluğa ulaştı.

SIRALAMA

1- Geleceğin Yıldızları
2- İstanbul Marmara
3- İstanbulls
4- Kartal Marmara
5- Asya Kartalları (A)
6- Pendikücü
7- İstanbul Anadolu GSK
8- Kadıköy Halk Eğitim
9- Turuncu Spor
10- Küçükyalı Hido Basketbol
11- Asya Kartalları Kırmızı
12- Üsküdar Marmara
13- İstanbul Anadolu Yıldız
14- Maltepe Doğuş
15- Asya Kartalları (B)
16- Kartal Anadolu

PLAY-OFF VE STATÜ

  • U-11 Kategorisinde karşılaşmalar Doğu ve Batı olmak üzere iki grupta tek devreli lig usulüne göre oynanır.
  • Her iki grubun ilk dört sırasında yer alan takımlar çapraz eşleşme olacak şekilde play-off oynama hakkı kazanır. (B1 – D4, B2 – D3, B3 – D2, B4 – D1)
1 Geleceğin Yıldızları
B (1)
62 – 20 İstanbul Anadolu GSK D (4) 3  Kartal Marmara
D (1)
33 – 30 Kadıköy Halk Eğitim
B (4)
2 İstanbul Marmara
B (2)
43 – 14 Pendikücü
D (3)
4 Asya Kartalları (A)
D (2)
22 – 34 İstanbulls
B (3)
5 İstanbul Anadolu GSK 22 – 27 Asya Kartalları (A) 6 Pendikücü 20 – 0 Kadıköy Halk Eğitim
5-6 KL Asya Kartalları (A) 20 – 0 Pendikücü 7-8 KL İstanbul Anadolu GSK 20 – 0 Kadıköy Halk Eğitim
YF – 1 Geleceğin Yıldızları 51 – 37 İstanbulls YF – 2 İstanbul Marmara 33 – 28  Kartal Marmara
3. LÜK İstanbulls 36 – 14  Kartal Marmara FİNAL Geleceğin Yıldızları 52 – 39 İstanbul Marmara
  • Doğu ve Batı Gruplarında 5. ve 6. sırayı alan takımlar çapraz eşleşme ile aşağıdaki şekilde oynarlar.
1 Asya Kartalları Kırmızı D (5) 11 – 24 Turuncu Spor B (6) 2 Küçükyalı Hido Basketbol
D (6)
38 – 31 Üsküdar Marmara
B (5)
11- 12 KL Asya Kartalları Kırmız 27 – 24 Üsküdar Marmara 9 – 10 KL Turuncu Spor 31 – 26 Küçükyalı Hido Basketbol
  • Doğu ve Batı Gruplarında 7. ve 8. sırayı alan takımlar çapraz eşleşme ile aşağıdaki şekilde oynarlar.
1 Maltepe Doğuş D (7) 34 – 19 Asya Kartalları (B) B (8) 2 Kartal Anadolu
D (8)
0 – 20 İstanbul Anadolu Yıldız B (7)
15 – 16 KL Asya Kartalları (B) 20 – 0 Kartal Anadolu 13 – 14 KL Maltepe Doğuş 14 – 23 İstanbul Anadolu Yıldız

U11 DOĞU GRUBU

U11 BATI GRUBU

Sosyal Medya Adreslerimiz:

Start a Conversation

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir